زیباترین والیبالیست زن جهان + عکس های لخت و خفن

زیباترین والیبالیست زن جهان + عکس های لخت و خفن

زیباترین والیبالیست زن جهان 

در این پست، به معرفی زیباترین والیبالیست زن جهان می پردازیم. سکسی‌ترین ستاره والیبال جهان، کایلا سیمونز، از بیکینی‌های خودش در اینستاگرام رونمایی کرده و بدن جذاب خودش را به نمایش گذاشته است. کایلا سمونز در آخرین پست اینستاگرامی اش، هواداران خود را شگفت زده کرد و با تاپ بیکینی و کلاه کابویی ژست گرفت.

 

این دختر 27 ساله جدیدترین عکس خود را در اینستاگرام با عنوان “لباس تابستانی” به اشتراک گذاشت. این عکس کایلا را نشان می‌دهد که در حالی که یک تاپ بیکینی صورتی کوچک و کلاه کابوی حصیری به سر دارد. او سلفی می‌گیرد و بوسه می‌زند. باید بگوییم که این پست تنها در 9 ساعت پس از به اشتراک گذاشتن آن با فالوورهایش، تقریباً 17000 لایک به دست آورد.

زیباترین والیبالیست زن جهان

باید بگوییم که در کشورهای غربی درآمد زنان جذاب در شبکه های اجتماعی بیشتر از هر جای دیگری است. ما در پست های قبلی معلمان زن جذابی را معرفی کردیم که با ورود به شبکه های اجتماعی درآمدی بسیار بیشتر از معلمی داشتند. درمورد ورزشکاران هم باید بگوییم که آنها از طریق تیک تاک، یوتیوب، اینستاگرام، only fans و… درآمد بسیار بیشتری نسبت به حوزه ورزشی دارند.

 

سکسی ترین والیبالیست زن دنیا

این ستاره سابق والیبال کالج، بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام جمع کرده است و به خاطر عکس های خنده دارش شناخته شده است. پس از آخرین پست او طرفدارانش نگران اندازه بیکینی او بود، بنابراین فالوورهای او به سرعت وارد بخش نظرات شدند. آنها به شوخی گفتند: اگر اشتباه می کنم، تصحیح کنید… اما فکر می کنم آن بالا برای شما مناسب نیست!

 

حتما بخوانید : رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام! | زیباترین باسن های دختر در جهان

 

سکسی ترین والیبالیست زن دنیا

کاربر دیگری زیر پست او نوشت: تو خدایی بی نظیر دیده میشی عزیزم. کایلا پس از بازی در دانشگاه مارشال به عنوان زیباترین والیبالیست زن جهان شناخته شد. او اکنون در لس‌آنجلس زندگی می‌کند. اما می‌توان به طور مرتب عکس‌هایی از زندگی‌اش را در جایی که در سراسر جهان سفر می‌کند به اشتراک می‌گذارد، را در پیج اصلی اش دنبال کرد.

جذاب ترین والیبالیست زن جهان + عکس های داغ

سبک زندگی تأثیرگذار او اخیراً به او کمک کرد تا ماشین رویایی خود را بخرد که او برای به اشتراک گذاشتن آن با فالوورهای خود در رسانه های اجتماعی استفاده کرد. باید بگوییم که درآمد کایلا از اینستاگرام و تبلیغات بسیار بیشتر از دنیای ورزش می باشد. وی هم اکنون یکی از شاخ های پردرآمد بوده و سود زیادی از پیج اینستاگرامی اش به دست آورده است.

 

بیوگرافی کایلا سیمونز

باید بگوییم که کایلا سیمونز متولد سال 1995 (1374) می باشد. او در دوران دبیرستان و دانشگاه عضو تیم والیبال بوده و به همین واسطه هم مشهور شده است. دختران والیبالیست دانشگاهی در آمریکا طرفداران بسیار زیادی دارند. اما اوج شهرت کایلا مربوط به زمانی است که وارد شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تیک تاک شده و هزاران فالوور دریافت کرد.

بیوگرافی کایلا سیمونز

جالب است بدانید که او در حال حاضر بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام داشته و از طریق چند شبکه اجتماعی درآمد کسب می کند. خانم سیمونز تاکنون توانسته بسیاری از چیزهایی که آرزوی آنها را داشته است را بخرد. وی همچنین یک چهره پرطرفدار است و به همین واسطه در نظر اکثر مردم شناخته شده و بسیار محبوب می باشد.

 

بیشتر بخوانید : 10 کشور با زیباترین زنان جهان و اندام های زیبا و خوش هیکل

 

عکس های خفن کایلا سیمونز

عکس های خفن کایلا سیمونز جذاب ترین والیبالیست زن جهان

زیباترین والیبالیست زن جهان

عکس های داغ دختر خوش اندام

 

بیشتر بخوانید : زیباترین مدل های زنانه تحریک کننده بسیار سکسی

 

عکس دختر سکسی و جذاب

عکس دختر لخت لب دریا

عکس دختر زیبا لب ساحل

 

بیشتر بخوانید : عکس های لخت نهال سلطانی زیباترین مدل مشهور ایرانی

 

زیباترین دختر والیبالیست خوش اندام جهان

عکس پروفایل دختر والیبالیست

عکس خوشگل ترین زن والیبالیست جهان

زیباترین والیبالیست زن روسیه

پیج اینستاگرام کایلا سیمونز

kaylasimmmons@

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت