مسابقات دوچرخه سواری برهنه در لندن | عکس

انتشار : 10 جولای 2024
مسابقات دوچرخه سواری برهنه در لندن | عکس

مسابقات دوچرخه سواری برهنه در لندن 

مسابقات دوچرخه سواری برهنه در لندن هر ساله توجهات زیادی را به خود جلب می کند. در جریان مسابقات امسال یکی از زنان کمدین مشهور انگلیسی باز هم در این مسابقه عجیب شرکت کرد. خانم ال برت چهار سال متوالی در مسابقات جهانی دوچرخه سواری برهنه شرکت کرده است و می گوید که عاشق این رویداد است. اما چیزی که دوست ندارد این است که برهنگی زنانه در کشورهای دیگر کنترل می شود.

زنی که چهار سال متوالی به صورت برهنه در لندن دوچرخه سواری کرده است، اکنون تمام زنان کنجکاو را به اینکار تشویق می کند. ال برت هر سال در چهار دوره گذشته در دوچرخه سواری جهانی برهنه شرکت کرده است. این رویداد که هزاران دوچرخه‌سوار را برهنه در خیابان‌ها رها می‌کند، رویدادی است که مسیرهای دوچرخه‌سواری ایمن برگزار می شود.

مسابقه دوچرخه سواری برهنه

مسابقه دوچرخه سواری برهنه گزینه‌های حمل‌ونقل سبزتر و مثبت بودن بدن را ترویج می‌کند – و همچنین، شرکت کنندگان اوقاتی واقعاً مفرح را سپری می‌کند. ال برت به خبرنگاران گفت که عاشق این رویداد و مفهوم آن است. او گفت: ما به زیرساخت هایی برای دوخرچه سواری ایمن نیاز داریم. در حال حاضر ماشین های سنگین از برخی مسیرها عبور می کنند که خطرناک است.

مسابقات دوچرخه سواری برهنه در لندن 

این زن 34 ساله گفت که این رویداد به عنوان راهی برای ایجاد سروصدا در مورد آسیب پذیری دوچرخه سواران در جاده آغاز شد. اما اکنون به اعتراض گسترده تری در مورد مثبت بودن بدن تبدیل شده است – چیزی که کمدین شمال لندن از طرفداران بزرگ آن است. «همه بدن ساحلی دارند! شما هم فقط بدن خود را بردارید و به اینبار به جاده بروید!»

ال برت چگونه عاشق برهنگی شد؟

سفر ال برت به سمت برهنگی قبل از همه گیری کرونا شروع شد. او از سال 2016 یک کمدین است، و زمانی که یکی از دوستانش برای او پیوندی به یک باشگاه طبیعت‌شناسی فرستاد، ال تمام تلاشش را کرد که همه چیز را به اشتراک بگذارد. گویا این باشگاه شامل افراد برهنه بود و ال هم بدش نمی آمد که برهنگی را در بین دوستانش تجربه کند.

مسابقه دوچرخه سواری برهنه

این کمدین می گوید: من تا به حال شوهای برهنه برای افراد برهنه انجام داده ام، این سفر خیلی وقت پیش شروع شد. زمان هایی بود که من به دنبال یک کمدین بودم که مایل به برهنه شدن باشد و درگیر نبرد مداوم با اینستاگرام نیز هستم. زیرا عکس های برهنه را پست می کنم، و اینستاگرام آنها را حذف می کنند.

روزی که دوستم پست لختی مرا دید

یکروز یکی از دوستانم پست های لختی مرا را دید گفت: “اوه تو این کار را انجام می دهی” و من هم گفتم که بله من برهنه می شوم. خانم برت ادامه می دهد: من طرفدار مثبت بودن بدن هستم – به خصوص برای زنان. ما از این نظر برابری نداریم. یک مرد می تواند در ساحل برهنه باشد، اما چرا یک زن نمی تواند؟

ال برت

همچنین، ال می گوید در طول چهار سال دوچرخه سواری برهنه، فقط واکنش های مثبتی از سوی مردم داشته است – حداقل در دنیای واقعی که همینطور است. اما در دنیای آنلاین، واکنش‌ها بسیار منفی‌تر از دنیای واقعی است. زیرا که بیشتر افراد جهان سومی به پیج او حمله می کنند و فحش می دهند و تهدید می کنند.

ال برت توضیح می دهد: جو عمومی اینطوری است که مردم شما را تشویق می کنند. آنها از دیدن آزادی شما خوشحال می شوند و فقط فکر می کنند که اینکار خنده دار است. آخر می دانید، افراد برهنه روی دوچرخه هستند! اما اگر آنلاین شوید، داستان فرق می کند. مردم می گویند: «لباس بپوش، آیا کارهای بهتری برای انجام دادن نداری، آیا کسی به فکر بچه های تو نیست؟»

افراد زیادی دوست دارند برهنه شوند

ال برت توضیح می دهد: در زندگی واقعی، من فقط دو نفر را دیده‌ام که چشم‌های فرزندانشان را پوشانده‌اند تا دوچرخه سواری برهنه ما را نبینند. همچنین ال گفت که بسیاری از افراد آنلاین دوست دارند با فحش دادن به شرکت کنندگان تلاش کنند تا این رویداد را بی اعتبار کنند – اما او فکر نمی کند که این امر محتمل باشد.

خانم برت درمورد منتقدان می گوید: احساس می‌کنم آنها دوست دارند در سایه‌ها پنهان شوند تا اینکه برهنه در لندن بچرخند. برهنه دوچرخه سواری کردن یک چیز جنسی نیست، برای داشتن رابطه جنسی لازم نیست برهنه باشید و مجبور نیستید چون برهنه هستید، رابطه جنسی داشته باشید. تنها انتقادات واقعی که او تا به حال دیده است، از طرف کاربران شبکه های اجتماعی بوده است.

خوشبختانه، سایر دوچرخه سواران آگاه هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا همه دوچرخه سواران احساس راحتی کنند. همچنین امنیت و حفاظت بسیار زیادی از طرف پلیس وجود دارد، بنابراین احتمالش کم است که کسی با چاقو به جان شرکت کنندگان بیافتد. و در آخر هم پیشنهاد می کنیم که دیگر پست ما درباره مجری برهنه شبکه خبری را نیز مطالعه کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت