10 کشور با زیباترین زنان جهان و اندام های زیبا و خوش هیکل

10 کشور با زیباترین زنان جهان و اندام های زیبا و خوش هیکل

10 کشور با زیباترین زنان جهان 

در این مقاله، 10 کشور با زیباترین زنان جهان را معرفی می کنیم. زنان زیبا را می توان در تمام نقاط جهان یافت. اما از بین بیش از 200 کشور، همیشه در تصمیم گیری در مورد اینکه کدام کشور زیباترین زنان را دارد سردرگمی وجود داشته است. در اینجا ما 10 کشور برتر را با زنان واقعا شگفت انگیز و سکسی فهرست کرده ایم. البته اگر چیزی در این فهرست کم است به ما اطلاع دهید.

 

10. زنان کانادا

10 کشور با زیباترین زنان جهان

مونترال شهر کانادا محبوب ترین مکان در جهان برای دختران زیبا است. شهری پرجنب‌وجوش با زندگی‌های شبانه پر جنب و جوش و تعداد زیادی خوابگاه دانشگاهی دخترانه، زیباترین جامعه زنان جهان را به وجود آورده است. زنان کانادایی ظاهری جذاب و نگرش عاشقانه پر جنب و جوش و سرگرم کننده ای دارند که شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

9. زنان هند

جذاب ترین زنان هند ،10 کشور با زیباترین زنان جهان

در شماره 9 لیست ما زنان هندی قرار دارند. زنان هندی دارای ترکیبی عالی از زیبایی و جذابیت هستند که در میان ملل دیگر به ندرت یافت می شود. گفته می شود که آنها بیانگرترین و با استعدادترین زنان هستند.

 

بیشتر بخوانید : عکس داغ دختران با لباس ارتشی | عکس خفن زنان ارتشی خوش اندام

 

زنان کشمیری را زیباترین زنان هند می دانند. موهای ضخیم مشکی و رنگ پوست قهوه ای آنها حتی جذاب تر به نظر می رسد. هند کشوری است که مادهوری دیکسیت در آن کشف شد.

 

8. زنان کره جنوبی

زیباترین زنان کره جنوبی ،10 کشور با زیباترین زنان جهان

کره جنوبی در بین کشورهای زیباترین خانم ها در رتبه هشتم قرار دارد. زنان کره جنوبی به دلیل چهره معصوم و بامزه ای که دارند واقعا جذاب به نظر می رسند. شما می توانید در فیلم های کره جنوبی ببینید که چقدر این دختران زیبا و جذاب هستند. کره ای ها همچنین زیباترین و بهترین پوست در جهان را دارند. جالب است بدانید که زیبایی بازیگران زن این کشور در نقاط مختلف جهان کشته داده است!

 

7. زنان آرژانتین

عکس های زیباترین زنان آرژانتین

در لیست 10 کشور با زیباترین زنان جهان آرژانتین در رتیه هفتم است. هر زنی که در اینجا ملاقات می کنید مدلی است که منتظر کشف شدن می باشد. این کشور نه تنها زیباترین زنان را در آمریکای جنوبی بلکه در کل نیمکره غربی دارد.

 

زنان آرژانتینی واقعاً جادویی هستند ممکن است به این دلیل باشد که آنها به شدت مد و فرهنگ عاشقانه هستند، یا شاید فقط به این دلیل که زنان قد بلند با زیبایی چشمگیر هستند.

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی دنیا جهانبخت + عکس های اندام لخت دنیا جهانبخت و سایت هات بت

 

6. زنان ایتالیا

زنان خوش اندام ایتالیا

زنان ایتالیایی باید جزو زیباترین زنان جهان باشند، آنها سرشار از زندگی، عشق و دانش می باشند. این کشور یک تله عسل غول پیکر برای مردان خارجی است که از سراسر جهان می آیند و توسط زنان ایتالیایی اغوا می شوند. آنها مطمئناً زرق و برق دارترین موجودات برای راه رفتن روی زمین هستند. زنان ایتالیایی باعث می شوند هر مردی گرد و غبار پاسپورت خود را پاک کند و سفری به رم داشته باشد.

 

5. زنان ونزوئلا

تصاویر زنان زیبای ونزوئلا

ونزوئلا سرزمینی است که زیباترین زنان جهان را به تمام مردان هدیه می دهد. زیبایی بزرگترین وسواس این کشور است، به همین دلیل ونزوئلا بیشترین برنده مسابقات زیبایی در جهان (Miss World و Miss Universe) را دارد. البته این کشور به خاطر سیاست هایی که دارد در تحریم شدید و اوضاع نا به سامانی قرار دارد و به همین خاطر هم کمتر مورد بحث قرار می گیرد.

 

4. زنان سوئد

عکس های سکسی ترین زنان زیبای سوئد

بدون شک، زنان سوئدی با کلیشه زیباترین زنان مطابقت دارند. به همین دلیل است که آنها دو عنوان اول Miss World را کسب کردند. زیبایی الهه های قدبلند، مو بلوند و چشم آبی را در سوئد پیدا می کنید. آنها تحصیلکرده و پیچیده و درونگرا نیز هستند. در واقع، دختران سوئدی زیباترین هستند و شخصیت قوی و حساس شان، آنها را جذاب تر می کند.

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی مینا نامدار + عکس های اندام لخت مینا نامدار و رابطه اش با پیام صادقیان

 

3. زنان برزیل

زیباترین زنان برزیل با اندام درشت

پس از روسیه و اوکراین، برزیل سومین کشور در لیست 10 کشور با زیباترین زنان جهان است. برزیل کشوری است که سوپرمدل های بسیار زیادی دارد. در واقع، برزیلی ها از نظر قومی مختلط ترین مردم هستند، بنابراین ترکیب سایه ها و اشکال مختلف، عالی ترین اندام ها را ایجاد می کند. این کشور سوپرمدل های بسیار زیبایی مانند آدریانا لیما، آنا بئاتریز باروس، ایزابلی فونتانا و… را تولید کرده است.

 

2. زنان اوکراینی

جذاب ترین زنان اوکراینی

پس از روسیه، اوکراین احتمالاً کشوری است که زیباترین زنان را دارد. چرا بسیاری از مردان از سراسر جهان به دنبال عروس اوکراینی هستند؟ دلایل ساده است. تمام کشور خانه زیباترین و خوش پوش ترین زنان جذاب است که از بدن خود مراقبت می کنند و در عین حال جذابیتی فریبنده را حفظ می کنند. در اطراف کیف (پایتخت اوکراین) قدم بزنید و خواهید دید که چرا آنها این همه مورد توجه قرار می گیرند.

 

بیشتر بخوانید : سکسی ترین زنان جهان اهل کدام کشورها هستند؟

 

1. زنان روسیه

زیبایی زنان روسیه ،10 کشور با زیباترین زنان جهان

روسیه احتمالاً کشوری است که زیباترین زنان جهان را دارد. تمام این کشور خانه برخی از سکسی ترین زنان جهان است. زیبایی زنانه بخشی از چشم انداز روسیه است. باید بگوییم که روسیه کشوری است که سوپرمدل هایی از جمله: ایرینا شایک، ماریا شاراپووا، آنا کورنیکووا در آن کشف شدند. برای مطالعه مقالات بیشتر در این زمینه، به پست های پیشنهادی زیر مراجعه کنید.

 

همچنین بخوانید : 

سکسی ترین زنان سال چه کسانی هستند؟ (عکس های داغ 18+)

سکسی ترین تماشاگران زن فوتبال 18+ زیباترین دختران تماشاگر لخت

دوست دختر ساشا سبحانی و دختران لخت خوش اندام + سایت بازی انفجار abt۹۰

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت