رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام! | زیباترین باسن های دختر در جهان

انتشار : 6 می 2024
رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام! | زیباترین باسن های دختر در جهان

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا 

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام ادامه دارد. دختران ورزشکار زیادی سعی دارند تا بهترین اندام را داشته باشند. آنها عکس های خود را در اینستاگرام به نمایش می گذارند. رقابت جدید آنها بر سر دریافت لقب دارنده زیباترین و جذاب ترین باسن دنیا می باشد. این دختران میلیون ها دنبال کننده دارند و هر روز عکس هایی از اندام ورزیده و آماده خود را به نمایش می گذارند. در ادامه با ما همراه باشید.

مسابقه زیباترین باسن دنیا در اینستاگرام

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

دختران زیادی این روزها تمرینات سختی برای داشتن بهترین تناسب اندام را انجام می دهند. آنها ساعت ها در باشگاه های بدنسازی تمرین می کنند. این دختران در یک چالش جدید، می خواهند زیباترین باسن دنیا را داشته باشند. آنها عکس های زیادی از تمرینات و فرم باسن خود را به نمایش می گذارند. در ادامه می خواهیم با پرطرفدارترین آنها آشنا شویم. با سایت بازی 20 همراه باشید.

کیم کارداشیان

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

کیم کارداشیان ملکه سلفی های اینستاگرامی می باشد. او همچین یکی از بدن نما ترین زنان جهان است. هنوز هم کسی نمی داند که او چه هنری دارد. اما او و خصوصا اندامی که دارد، میلیون ها هوادار پیدا کرده است. او یکی از رکوردداران فالوور در شبکه های اجتماعی با نزدیک به 250 میلیون دنبال کننده می باشد. او یکی از زیباترین باسن های دنیا از دید کاربران را دارد.

بیشتر بخوانید : سکسی ترین تماشاگران زن فوتبال 18+ زیباترین دختران تماشاگر لخت

پیج اینستاگرام: kimkardashian@


جنیفر لوپز

جنیفر لوپز یکی از جذاب ترین زنان جهان می باشد. رقص باسن او که در موزیک ویدیوهای خود اجرا می کند طرفداران زیادی دارد. یکی از علت های جذابیت او داشتن اندام و باسن طبیعی می باشد. برعکس سلبریتی های دیگر مثل کاردی بی و نیکی میناژ او اندام طبیعی  و بدون عمل جراحی دارد. او پیشنهادات زیادی برای بیمه کردن باسن خود داشته است.

پیج اینستاگرام: jlo@


سامر ری

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

سامر ری یک دختر 20 ساله می باشد. او چندین سال است که در رشته تناسب اندام فعالیت می کند. او در حال حاضر نزدیک به 30 میلیون دنبال کننده دارد. او عکس های زیادی از اندام حرفه ای خود به اشتراک گذاشته است. او همچنین یکی از زیباترین باسن های جهان را از دید کاربران دارد. شما هم می توانید جزو دنبال کننده های او باشید.

حتما بخوانید : بازی انفجار + آموزش و ترفندهای بازی انفجار شرطی برای برد تضمینی

پیج اینستاگرام: sommerray@


آماندا لی

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

آماندا لی هم یکی از معروف ترین مدل های اینستاگرام می باشد. او همچنین یک مربی بدنسازی هم است. آماندا لی که هم اکنون نزدیک به 12 میلیون فالوور دارد، یکی از دیگر سوژه های امروز ما می باشد. از دید کاربران او یکی از خوش فرم ترین باسن های جهان را دارد. او روزانه تمرینات بسیار سنگینی انجام می دهد.

پیج اینستاگرام: amandaeliselee@


جولیا گیلاس

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

خانم جولیا گیلاس مربی و مدل تناسب اندام می باشد. او یکی دیگر از دخترانی است که یکی از جذاب ترین باسن های دنیا را دارد. البته او بر روی تمام اندام خود کار کرده است. او در حال حاضر چندین پیج را مدیریت می کند. پیج اصلی او بیش از 4.5 میلیون دنبال کننده دارد. می توانید عکس های بیشتری از او ببینید.

پیج اینستاگرام: juliagilas@


کاتیا الیز هنری

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

کاتیا الیز هنری که به تازگی مادر شده است هم یکی از زیباترین باسن های دنیا را دارد. او در چند ویدیو موزیک هم به عنوان بازیگر حضور داشته است. این مدل اینستاگرامی در حال حاضر بیش از 8 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و هر روز عکس های زیادی از اندام خود را به اشتراک می گذارد. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

بیشتر بخوانید : زیباترین مدل های زنانه تحریک کننده بسیار سکسی

پیج اینستاگرام: katyaelisehenry@


ملیسا مولینارو

رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام!

ملیسا مولینارو یکی از مدل های معروف اینستاگرامی می باشد. او هم از دید کاربران یکی از جذاب ترین باسن های جهان را دارد. او هم به تازگی مادر شده و برای بازگشت به دورا اوج خود تلاش می کند. او در حال حاضر بیش از 1 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد. می توانید با دنبال کردن او هر روز عکس های جدیدش را ببینید.

پیج اینستاگرام: melissamolinaro@


داوتسن کروس

زیباترین باسن های جهان

داوتسن کروس یکی از مدل های برند معروف ویکتوریا سکرت می باشد. او تناسب اندام عالی دارد. داوتسن کروس یکی از جذاب ترین مدل های جهان می باشد. او هم یکی از جذاب ترین باسن های جهان را دارد. این مدل همچنین در فیلم ها و ویدیو موزیک های زیادی ایفای نقش داشته است. او نزدیک به 7 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

پیج اینستاگرام: doutzen@

همچنین بخوانید : 

10 جذاب ترین زنان بدنساز جهان + عکس زیباترین دختران ورزشکار

10 کشور با زیباترین زنان جهان و اندام های زیبا و خوش هیکل

زیباترین دوست دختر فوتبالیست های معروف + عکس های داغ

ثبت نام در سایت سیگاری بت