خواستنی ترین زن اسکاتلند که 20 هزار پوند خرج اصلاح بدنش کرده است!

انتشار : 3 جولای 2024
خواستنی ترین زن اسکاتلند که 20 هزار پوند خرج اصلاح بدنش کرده است!

خواستنی ترین زن اسکاتلند 

در این پست، خواستنی ترین زن اسکاتلند را به شما معرفی می کنیم. خانم مگان تامسون عنوان خواستنی ترین زن اسکاتلندی را به دست آورده است. او در یک مصاحبه اختصاصی فاش کرد که چقدر هزینه برای به دست آوردن این عنوان سودآور کرده است. این زن جوان 20000 پوند را خرج جراحی های زیبایی و اصلاح بدن کرده تا به زن رویایی مردان اسکاتلندی تبدیل شود.

مگان تامسون، 28 ساله، اهل ادینبورگ، خواستنی ترین زن اسکاتلند است، اما این زن جوان زیبایی اش را از پدر و مادرش به ارث نبرده است. او می گوید که خودش تصمیم گرفته تا بهترین در کشورش باشد. وی فاش کرده که هزاران دلار خرج اصلاح بدنش کرده تا به چیزی که حالا هست تبدیل شود. مگان تامسون اعتقاد دارد که زیبایی نباید ارثی باشد و شما باید زیبایی را بدست بیاورید.

جذاب ترین زن اسکاتلند

خانم مگان تامسون به عنوان یک مدل و رقصنده، سال‌ها پول جمع کرد تا ظاهرش را درست کند. او حالا با فالوورهای بالای اینستاگرام و تیک تاک خود از طریق این پلتفرم ها درآمد کسب می کند. برای بسیاری از مدل‌ها، با ارتباط با مردان پولدار ثروت بدست می آورند اما مگان گفته که می خواسته روی پای خودش بایستد.

خواستنی ترین زن اسکاتلند 

اینستاگرام مگان اینروزها مملو از پیام‌هایی از طرف مردانی است که برای جلب توجه او در زندگی واقعی تلاش می‌کنند. این مدل گفته: من خودم را «جذاب ترین دوست دختر اسکاتلندی» می نامم، زیرا دایرکت های زیادی از مردانی که مرا دوست دارند دریافت می کنم. آنها از من می خواهند که دوست دخترشان باشم.

مردم همیشه از من می پرسند اهل کجا هستم، بنابراین برای صرفه جویی وقت، من ملیت خودم را در بیو اینستاگرامم قرار دادم. هواداران و فالوورهای من می دانند که می توانند دوست پسر من باشند. بنابراین همه از شانس خودشان برای جلب توجه من استفاده می کنند. با این حال، دوست شدن با خواستنی ترین دختر اسکاتلند برای هر مردی بهایی دارد.

جراحی های زیبایی مگان تامسون

مگان تا به حال سه جراحی زیبایی سینه داشته است – از جمله یک عمل جراحی ناموفق که باعث شد او سینه های او نامتقارن شوند. او یک جراحی زیبایی را هم روی قفسه سینه خود انجام داده است. همچنین، بیش از هشت سال است از پر کننده ها برای صورت خودش استفاده می کند – تزریق فیلرهای او هر بار تا 600 پوند هزینه دارد.

جذاب ترین زن اسکاتلند 

مگان همچنان ظاهر جذاب خود را ارتقاء می دهد، و او هزینه این جراحی ها و تزریق ها را از پیج های خودش در شبکه های اجتماعی بدست می آورد. در این مورد مگان توضیح داد: من سه جراحی بزرگ کردن سینه انجام دادم. برای اولین جراحی که اینجا در اسکاتلند انجام دادم، حدود 5000 پوند پرداخت کردم.

اما آن جراحی خیلی بد پیش رفت، بنابراین آنها یک جراحی اصلاحی را به صورت رایگان پیشنهاد کردند. ولی آنها دوباره و دقیقاً همان کار گذشته را تکرار کردند (یک سینه من بزرگتر از آن یکی شده بود و نامتقارن بود). سپس آنها از کمک بیشتر به من خودداری کردند. من سومین عمل جراحی سینه‌ام را در ترکیه با قیمت 3500 پوند انجام دادم.

600 پوند برای هر بار تزریق فیلر خرج می کنم

مگان می گوید: برای هر بار که می رفتم فیلر تزریق کنم… حداقل 500 تا 600 پوند هر 4 تا 6 ماه خرج می کردم و حدود 8 سال است که این کار را می کنم. 2000 پوند نیز برای درست کردن دندان هایم خرج کردم. البته اصلاحات و جراحی پلاستیک تنها تغییراتی نیستند که مگان خود را به آن متعهد کرده است.

زیباترین دختر اسکاتلند 

این مدل همچنین جلسات لیزر درمانی زیادی را برای پوشاندن خالکوبی‌های خود صرف کرده است. باید بگوییم که او نزدیک به 10000 پوند برای لذت و درد این کار هزینه کرده است. به لطف ظاهر پر زرق و برق و جدید او، بخش نظرات پیج مگان در اینستاگرام اغلب مملو از پیام های محبت آمیز 34000 دنبال کننده مرد این مدل است.

یکی از فالوورهای او نوشته است: عشق من برای همیشه دوستت دارم. دیگری رگباری از شکلک های حلقه را همراه با چهره های عروس و داماد برای مگان فرستاد. کاربر دیگر هم التماس کرد: عزیزم محشر به نظر میرسی، هنوز هم میخواهم با تو قرار بگذارم. بسیاری از زنان مایل نیستند که افراد در اینترنت به آنها درخواست دوستی بدهند، اما توجه مردان برای مگان مفید است.

زیرا که او امیدوار است که از نظر مالی آزاد شود تا به خود و دخترش زندگی بهتری بدهد. بنابراین هر چه فالوورهای مگان بیشتر شوند و نظرات بیشتری پست کنند، او می تواند پول بیشتری بدست بیاورد. در نتیجه مگان می تواند یک زندگی خوب برای دختر کوچکش فراهم کند. برای مطالعه پست های بیشتر می توانید به لینک های پیشنهادی مراجعه کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت