درآمد 30000 پوندی با آپلود 2 عکس لخت در اینترنت!

انتشار : 10 جولای 2024
درآمد 30000 پوندی با آپلود 2 عکس لخت در اینترنت!

درآمد 30000 پوندی با آپلود 2 عکس لخت 

دختر جوان انگلیسی به درآمد 30000 پوندی با آپلود 2 عکس لخت در اینترنت رسید. او می گوید: من 30000 پوند از ارسال دو عکس لخت در اینترنت به دست آوردم – زیرا می دانستم که همه مردان عاشق یک چیز هستند. این مدل جوان که عکس‌های برهنه اش را به صورت آنلاین آپلود می‌کند، با آپلود تنها دو عکس برهنه، به اندازه‌ درآمد یک سال کار افراد معمولی، درآمد کسب کرده است.

باید بگوییم که این مدل بزرگسال فاش کرده است که تنها به یک دلیل، تنها از دو عکس 30000 پوند به دست آورده است. خانم کیتلین کرمز، که ماه آینده 24 ساله می شود، در پادکست OnlyStans توضیح داد که چند سال پیش، مدت کوتاهی پس از ترک کالج، شروع به آپلود محتوای جنسی در سایت ها و پلتفرم های مخصوص بزرگسالان کرد.

به دنبال شغل بودم ولی وارد حوزه سرگرمی بزرگسال شدم

خانم کیتلین کرمز توضیح داد: من به تازگی در ماه مه 2022 از کالج فارغ التحصیل شده بودم – و من در رشته بازاریابی تحصیل کرده بودم. اما فارغ التحصیل شدم و کار پیدا نکردم. در GlassDoor بودم، و سعی می کردم با مدرکم چیزی پیدا کنم. باید بگوییم که او سرانجام چند شغل پیدا کرد، اما در آن زمان او OnlyFans خود را راه‌اندازی کرده بود.

درآمد 30000 پوندی با آپلود 2 عکس لخت 

بنابراین، کیتلین کرمز پتانسیل کسب درآمد زیادی از اشتراک‌گذاری عکس‌های برهنه خود را دریافت کرد. کیتلین پیش از راه‌اندازی پیج اونلی فنز خود، فالوورهای قابل توجهی در تیک تاک داشت که جذب مشترکین را آسان‌تر کرد. او اعتراف کرد که دو عکس برهنه باعث شده او به اندازه تعداد افراد در یک سال درآمد داشته باشد.

عکس های برهنه ام را در اونلی فنز سنجاق کردم

او با افتخار این دو تصویر را در بالای صفحه OnlyFans خود سنجاق کرد و در زیر آنها، مبالغی را که هر یک به دست آورده بودند، فهرست کرد. یکی بیش از 22000 دلار به دست آورده بود، در حالی که دیگری فقط 17000 دلار بود. آنها با هم حدود 38000 دلار ارزش داشتند – که این مبلغ فقط کمی کمتر از 30000 پوند بود.

مدل های اونلی فنز

این مدل با خنده گفت: مردها سینه دختران جوان را دوست دارند! کیتلین اما حالا از محتوای افراطی‌تر دوری می‌کند و یک شخصیت سالم و کاملا آمریکایی ارائه می‌کند. او گفت: من سعی می‌کنم همیشه فوق‌العاده باشم و فقط برای سرگرمی پست بگذارم، مثل اینکه این کار ساده‌ای است. نمی خواهم فقط از راه آپلود عکس های لخت بدنم درآمد داشته باشم.

خوشبختانه پیشنهاد رابطه جنسی نداشتم

کیتلین اضافه کرد که برخلاف چندین مدل اونلی فنز دیگر که می‌شناسد، هیچ درخواست عجیبی برای محتوای نامتعارف دریافت نمی‌کند. او گفت: خوشبختم که طرفداران من واقعاً هیچ فتیش دیوانه کننده ای ندارند. بنابراین من واقعاً چیز دیوانه کننده ای ندارم که واقعاً کسی درخواست کند. مثلا کسی از من نخواسته که با ژست های عجیب از نقاط مختلف بدنم برای او عکس بفرستم.

دختران اونلی فنز

تمام چیزی که طرفداران او می‌خواهند این است که سینه‌هایش را ببینند و آن‌ها حاضرند مبلغ هنگفتی برای دیدن سینه های او بپردازند. این مدل انگلیسی ادامه داد: من واقعاً می‌خواهم هر پولی را که به دست می‌آورم بردارم و از آن چیزی مثبت بسازم. قطعاً می‌خواهم روی چیزهایی سرمایه‌گذاری کنم که املاک و مستغلات خودم را به دست بیاورم و بعد احتمالاً می‌خواهم به خیریه و چیزهای دیگر برگردانم.

می خواهم به گربه های بی خانمان کمک کنم

این مدل جنجالی از قصد و نیت خود برای کارهای خیرخواهانه هم صحبت کرده است. یکی از کارهایی که او در دست انجام دارد، اهدای پول برالی نگهداری از گربه های بی خانمان است. همچنین او گفته از می خواهد از سگ های بی خانمان هم حمایت کند. با درآمد بالایی که او از اونلی فنز دارد، می تواند برای حیوانات بسیار زیادی سرپناه فراهم کند.

کیتلین می گوید: من دوست دارم به پناهگاه های گربه کمک کنم، زیرا من عاشق پناهگاه های گربه ها، و سگ ها هستم. و در آخر هم باید بگوییم که این پست مورد توجه تان قرار گرفته است، می توانید داستان جالب مشت خوردن مدل پلی بوی از ممه های خودش را مطالعه کنید. همچنین با مراجعه به صفحه اصلی سایت ما می توانید جالب ترین اخبار روز جهان را مطالعه کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت