جذاب ترین دختر هوادار تیم انگلیس در یورو 2024

انتشار : 1 جولای 2024
جذاب ترین دختر هوادار تیم انگلیس در یورو 2024

جذاب ترین دختر هوادار تیم انگلیس 

در این پست، جذاب ترین دختر هوادار تیم انگلیس در یورو 2024 را به شما معرفی می کنیم. امبر پیج قاطعانه معتقد است که جام ملت های اروپا بالاخره به انگلیس می رسد، اما او قول داده است که اگر انگلیس قهرمان بازی های نشود، باز هم به تشویق تیم ملی کشورش ادامه دهد. باید بگوییم که از وقتی این مدل جوان به شهرت رسیده، هزاران فالوور جدید پیج های او در شبکه های اجتماعی را فالو کرده اند.

این مدل، 24 ساله، اهل باکینگهام‌شر، با پیوستن به Babestation در طول همه‌گیری کووید 19، خانواده‌اش را شوکه کرد. اما او گفت که شغل جدیدش در می‌تواند برای بسیاری در تابستان امسال آرامش بخش باشد. این زیباروی سبزه گفت: من برای بیشتر بازی های انگلیس کار خواهم کرد، بنابراین آماده خواهم بود تا بعد از بردها با هواداران جشن بگیرم و امیدوارم بعد از هر بازی دیگر نیازی به تشویق بچه ها نباشد.

زیباترین هوادار تیم ملی انگلیس

امبر پیج به عنوان جذاب ترین زن هوادار انگلیس در طول یورو 2024 شناخته شده است. او درمورد بازی های انگلیس تا این مرحله گفته: بسیاری از بچه‌ها پس از یک برد خوشحال هستند و بسیاری از آنها بعد از جشن گرفتن با دوستانشان به خانه می‌آیند و شب را با من به پایان می‌رسانند.

جذاب ترین دختر هوادار تیم انگلیس 

به عنوان یک هوادار یورو 2024، شما بعد از بازی ترکیبی از تماس گیرندگان دریافت می کنید، اما معمولاً مردان جوان و میانسال هستند که شما را می خواهند. در طول مسابقه جو پیج های من ساکت است اما بعد از بازی پیام ها و درخواست های زیادی دریافت می کنم. خب، هر کس قیمت بهتری داشته باشد، شب را با او سپری خواهم کرد.

نظر امبر پیج درباره فیل فودن

علیرغم شروع بی‌نظیر فیل فودن در تورنمنت، امبر معتقد است که ستاره منچسترسیتی کلید پیروزی مردان گرت ساوت‌گیت در مسابقات آلمان است. او گفت: بازیکنان هجومی ما برخی از بهترین های جهان هستند. فیل فودن بازی هوشمندانه ای انجام می دهد و همیشه در تلاش برای ایجاد فرصت است و به نظر می رسد که او واقعاً مرد خوبی است.

زیباترین هوادار تیم ملی انگلیس

این زن جذاب انگلیسی که می‌گفت دوست دارد به‌عنوان «جذاب‌ترین طرفدار انگلیس» شناخته شود، چهار سال است که یکی از محبوب‌ترین افراد در Babestation بوده است. امبر کار قبلی خودش را زمانی که مرخصی گرفت پشت سر گذاشت و عزیزانش – پس از یک شگفتی اولیه – اکنون انتخاب او را می پذیرند.

نظر خانواده امبر پیج درباره شغل جدید او

باید بگوییم که امبر قبلاً به ما گفت: وقتی به آنها گفتم… آنها همانطور که من تصور می کردم واکنش نشان دادند. از ته دل نبودند اما گفتند این تصمیم من است و از من حمایت کردند. خانواده من حالا می بینند که چقدر خوشحالم و چقدر برای خودم خوب کار می کنم و استرس کمتری نسبت به زمانی که در یک هتل به عنوان مدیر کار می کردم دارم.

آنها خوشحالند که من هم به روش خاصی این کار را انجام دادم. به دانشگاه رفتم، شاگردی و مدارکم را گرفتم و سپس آن مسیر را طی کردم. امبر قول داده بود که اگر مسابقات با شکست به پایان برسد، باز هم انگلیس را تشویق خواهد کرد. اما یکی از کهنه‌کارهای این حوزه که از زمان شروع آن در تلویزیون اسکای در سال 2002 در آنجا بوده است، درباره تماس‌گیرندگان مست به امبر هشدار داد.

گفتند وقتی انگلیس باخت خدمات جنسی ندهید

جما گیلسنان، که نام هنری او لوی است، به ما گفت که سخت‌ترین جابجایی‌ها اغلب حول بازی‌های انگلیس می‌چرخد – به خصوص اگر این کشور در یک بازی بزرگ شکست بخورد. او خطرات ارائه خدمات جنسی درصورت باخت انگلیس گفت: یورو سود بزرگی برای مدل های Babestation دارد، اما متأسفانه به این معنی است که خطوط تلفن بسیار زیادی خاموش خواهند شد تا زمانی که یک مسابقه بزرگ برگزار شود.

هواداران تیم انگلیس

جذاب ترین دختر هوادار تیم انگلیس

این یکی از دلایلی است که من از فوتبال تا این حد متنفرم – زیرا که با پول من تداخل دارد. اما خوبی فوتبال این است که بعد از تمام شدن بازی ها، Babestation را بسیار شلوغ می کند. اگر انگلیس بد بازی ‌کند، افراد بیشتری با تلفن‌هایی که در میخانه‌ها از آنها استفاده می‌شود تماس میگیرند. آنها معمولا مشتریان بدی هستند و گاهی اوقات باید با آنها مقابله کرد.

ولی اگر انگلیس خوب بازی کند، باز هم تماس‌گیرندگان مست را دریافت می‌کنید، اما برخورد با آن‌ها راحت‌تر است. زیرا هنوز خود را در معرض فراموشی قرار نداده‌اند. و در آخر هم باید بگوییم که اگر این پست مورد توجه شما قرار گرفته، می توانید با جذاب ترین زنان هوادار تیم های فوتبال هم آشنا شوید و عکس های داغ آنها را مشاهده کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت