درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا + عکس

انتشار : 27 ژوئن 2024
درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا + عکس

درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا 

پیام هایی حاوی درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا لو رفته است. این زنان با ذخیره و ارائه این پیام ها، به همسران فوتبالیست ها هشدار دادند. پیام ها حاوی الفاظ رکیک و درخواست رابطه نامشروع است و اکثر فوتبالیست هایی که این پیام ها را ارسال کرده اند دارای همسر و فرزند می باشند. ما در ادامه با چند زن که مورد توجه این فوتبالیست ها قرار گرفته بودند صحبت کرده ایم.

به نظر می‌رسد که برخی از فوتبالیست‌ ها نمی‌توانند شوهران وفادارای باشند. آنها ردپایی از شواهد خیانت به همسر از خود به جای گذاشته اند که برای شان دردسرساز خواهد شود. زنانی که در زیر معرفی کرده ایم، ادعا می کنند که دایرکت هایی از فوتبالیست های معروف دارند که پیام های بی شرمانه فرستاده اند. آنها از این زنان عکس و فیلم لخت خواسته و درخواست رابطه جنسی کرده اند.

1. روابط نامشروع فوتبالیست ها – بل اولیویا

خانم بل اولیویا، مدل ایرلندی است که ظاهراً صفحات زیادی از شواهدی دارد که از خیانت فوتبالیست ها به همسرانشان خبر می دهد. این زن 21 ساله که در منچستر زندگی می کند به همسران فوتبالیست ها هشدار داد تا شرکای خود را بررسی کنند. وی گفت که نمی توان به بسیاری از این بازیکنان اعتماد کرد.

درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا 

باید بگوییم که خانم اولیویا می‌گوید: اخیراً از تعداد فوتبالیست‌هایی که با من در تماس بودند که همسر و دوست دختر دارند، واقعاً منزجر شده‌ام. آنها پس از اشتراک در فیدهای آنلاین من با من چت می کنند و از من می خواهند که محتوای جنسی را برای آنها ارسال کنم. سپس وقتی نام آنها را در اینترنت جستجو می کنم، معلوم می شود که آنها دوست دختر، همسر و بچه دارند.

می‌دانم که اساساً در صنعت سکس هستم، اما کاری که آنها انجام می‌دهند زشت است زیرا با همسر خود صادق نیستند. برخی از آنها فتیش هایی دارند که می گویند در خانه اجرا نمی شود. اما من آبروی آنها نمی برم، و واقعاً نمی‌خواهم آنها را رسوا کنم. بل معتقد است که همسران فوتبالیست ها سزاوار چک کردن گوشی همسران خود هستند.

2. الکس لو تیسیه – دایرکت فوتبالیست را لو دادم

الکس لو تیسیه یکی دیگر زنانی است که با فوتبالیست ها ارتباط داشته است. او می گوید، در آخرین مورد یک فوتبالیست از او خواسته تا زمانی که وزن کم کند، با او رابطه جنسی داشته باشد. البته خانم لو تیسیه به این فوتبالیست تاخت و با عصبانیت به او گفت: تو فکر می کنی کی هستی؟! سپس دایرکت هایی که این فوتبالیست فرستاده بود را منتشر کرد تا همه او را بشناسند.

روابط نامشروع فوتبالیست ها ،درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا

الکس، 32 ساله، پس از آن به طور انحصاری با ما صحبت کرد. مجری سابق Babestation گفت که این بازیکن آن زمان در یک رابطه بوده است. و در پاسخ به این سوال که آیا با یک بازیکن می خوابد یا خیر، پاسخ داد: با ادامه تجربه قبلی، باید بگویم که آنها خیلی احمق هستند. آنها بدون رضایت همیشه به زندگی خود خیانت می‌کنند.

3. الکسیا گریس – با یک فوتبالیست رابطه جنسی داشتم

رابطه جنسی با فوتبالیست ها

الکسیا گریس، بوکسور و اینفلوئنسر اینستاگرام، به عنوان «جذاب‌ترین طرفدار استون ویلا» شناخته می‌شود. بازیکنان استون ویلا اخیراً پیشنهادات رکیکی به او ارائه داده اند. البته این مدل 25 ساله گفته: در واقع، من قبلاً با یکی از بازیکنان در تماس بودم… ولی ما آن را بین خود نگه داشته ایم. اما بعد از آن رابطه دوستان او هم به من پیام دادند… با این حال، نام‌ها را به اشتراک نمی‌گذارم.

4. پائولا ساولینو – رابطه جنسی ما لو رفت

یکی دیگر از زنانی که درگیر رسوایی با یک فوتبالیست بود، پائولا ساولینو، مدل ایتالیایی است. او پس از اینکه فاش کرد پس از ملاقات با آن بازیکنان در یک مهمانی ویلایی، با هم رابطه جنسی داشتند معروف شد. این زن هوادار تیم ناپولی گفت که این رابطه در نهایت باعث شد او احساس “تحقیر” کند. اما در مورد چگونگی شروع رابطه، پائولا به ما گفت: ما در یک مهمانی در یک ویلا با هم آشنا شدیم.

رابطه نامشروع فوتبالیست ها ،درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا

خانم ساولینو گفت: این بازیکن وارد ویلا شد و بلافاصله خودش را به من معرفی کرد. راستش چشمش را از من برنمیداشت. ما خیلی خندیدیم و زمان شگفت انگیزی را با هم گذراندیم و من او را خیلی دوست داشتم. ولی او ناگهان شروع به بوسیدن من در حضور همه کرد و من هم از آن خوشم آمد. سپس ما راه افتادیم و در ماشین شروع به رابطه جنسی کردیم و بعد چند نفر از دوستانش رسیدند و…

5. شونا ریور – فوتبالیست ها چانه می زنند

در سال 2021، شونا ریور، بازیگر فیلم های بزرگسال، فاش کرد که سه ناشناس منچستریونایتد هزینه خدمات جنسی او را پرداخته‌اند. و یک سال بعد او با رسانه ها صحبت کرد و گفت که یکی از ورزشکاران بعد از پس گرفتن 200 پوند از هزینه پیتزا، او را آزار داد. شونا به ما گفت: اگر آنها می خواهند رابطه جنسی مجانی داشته باشند، می توانند اینستاگرام خود را باز کنند و با یک دختر چت کنند.

دوست دختر فوتبالیست ها ،درخواست بی شرمانه فوتبالیست ها از زنان زیبا

اما آنها نمی دانند که خدمات ما، خدمات جنسی است که باید برای آن هزینه پرداخت کنند و آنها همیشه چانه می زنند تا پول ندهند. من فکر می کنم آنها یک مشت پشت کوهی خسیس هستند که عقل در سرشان ندارند. او همچنین گفت که برخی همسران نگران فوتبالیست ها از او خواسته اند تا نام کسانی که با او خوابیده اند را بدانند. ولی شونا کسی را لو نداده است.

ثبت نام در سایت سیگاری بت