جذاب ترین دختر هوادار یورو 2024 + عکس

انتشار : 20 ژوئن 2024
جذاب ترین دختر هوادار یورو 2024 + عکس

جذاب ترین دختر هوادار یورو 2024 

جذاب ترین دختر هوادار یورو 2024 صاحب قلب میلیون ها هوادار فوتبال جهان شده است. این هوادار بلژیکی پس از دیده شدن در میان جمعیت، برنده قرارداد مدلینگ “خواستنی ترین دختر یورو 2024” شد. البته زندگی اکسل دیسپیگلیر در جام جهانی 2014 زیر و رو شد. دیده شدن او در استادیوم باعث شد ایت دختر با شرکت های مختلف قرارداد مدلینگ ببندد.

تورنمنت‌های بین‌المللی محل پرورش ستاره‌های نوظهور هستند – و نه فقط در زمین، بلکه برای طرفداران حاضر در سکوها نیز فرصتی برای دیده شده و مشهور شدن وجود دارد. یکی از این موارد، اکسل دسپیگلار، هوادار بلژیکی بود که در جام جهانی 2014 برزیل چشم‌ها را جلب کرد.

این زیباروی بلوند با تشویق تیمش در دومین بازی گروهی مقابل روسیه که با نتیجه 1-0 پیروز شد، توجه فیلمبرداران را به خود جلب کرد. خانم اکسل با یک کلاه شاخ شیطان به افتخار لقب “شیاطین سرخ” تیمش و با پوم پوم در دست، خود را در مرکز فلاش های دوربین در استادیوم افسانه ای ماراکانا در ریودوژانیرو یافت.

اکسل دسپیگلار چگونه مشهور شد؟

خانم اکسل دسپیگلار بعد از جام جهانی، تبدیل به یکی از چهره های مشهور اینترنتی شد که لقب “سکسی ترین طرفدار جام جهانی” را به خود اختصاص داد. این شهرت به سرعت برای او قرارداد مدلینگ با غول لوازم آرایشی فرانسوی L’Oreal منعقد کرد که او را در یک کمپین رسانه های اجتماعی با نمایش “آموزش مو” به نمایش گذاشت.

اکسل دسپیگلار

با این حال، چیزی که به نظر می رسید شروع یک حرفه پر زرق و برق برای اکسل باشد خیلی زود تمام شد. زمانی که او عکسی بحث برانگیز از خود را در کنار یک حیوان مرده که شکار کرده بود آپلود کرد، ناگهان حرفه اش به پایان رسید. این موضوع توجه مردم از اکسل را دور کرد و شهرت او را به بدنامی تبدیل کرد.

او در پست جنجالی خود در فیس بوک نوشت: “شکار موضوع مرگ یا زندگی نیست. خیلی مهمتر از آن است. این حدود یک سال پیش بود. امروز هم آماده شکار آمریکایی ها هستم هاها.” پس از مواجهه با سیل انتقادات، اکسل با اظهار نظر بعدی توضیح داد: “من قصد توهین به کسی را نداشتم. این یک شوخی بود.”

دلیل بدنامی اکسل دسپیگلار چه بود؟

حرفه اکسل با گذشت زمان، درست مانند سفر بلژیک در جام جهانی که شاهد پیروزی 2-1 آنها بر ایالات متحده بود و در مرحله یک چهارم نهایی توسط آرژانتین 1-0 شکست خوردند، آرزوهای او برای مدلینگ خراب شد. مدل سابق برند لورآل، مدت کوتاهی پس از انتشار عکس شکارش در آفریقا توسط این شرکت مشهور فرانسوی اخراج شد.

جذاب ترین دختر هوادار یورو 2024 

اگرچه آنها به صراحت عکس منتشر شده اکسل را به عنوان دلیل بیان نکردند، اما معلوم بود که اخراج او به همین دلیل است. سخنگوی برند L’Oreal به ایندیپندنت گفت: برند ما به صورت موقتی با او همکاری کرد تا ویدئویی برای استفاده از رسانه های اجتماعی در بلژیک تولید کند. مدت قرارداد او اکنون تمام شده است.

خواستنی ترین دختر هوادار جام ملت های اروپا 2024

با وجود تمام حاشیه ها، اکسل سرانجام موفق شد در یک مسابقه کلوب بروژ، شرکت کرده و دوباره مشهور شود. حالا هم، او دوباره در استادیوم دیده شده و دل هواداران را برده است. این دختر بازیگوش ثابت کرده که به انتقادات توجهی نداشته و همیشه می تواند جلب توجه کند. دیده شدن دوباره اکسل می تواند فرصت های زیادی در حرفه مدلینگ برای این دختر پرحاشیه ایجاد کند.

دختر هوادار جام ملت های اروپا

باید بگوییم که اکسل تنها دختری نیست که دوربین استادیوم ها روی او زوم کرده اند. بلکه دختران هوادار تیم های فوتبال زیادی با تشویق تیم های مورد علاقه شان به شهرت رسیده اند. ما در مقالات گذشته به معرفی این زیبارویان پرداخته ایم. به عنوان مثال ایوانا نول یکی از جذاب ترین دختران هوادار فوتبال است که در جریان جام جهانی 2022 قطر به شهرت رسید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت