تجربه جراحی بزرگ کردن سینه در دبی – سینه هایت را بپوشان تا جلب توجه نکنند!

انتشار : 26 ژوئن 2024
تجربه جراحی بزرگ کردن سینه در دبی – سینه هایت را بپوشان تا جلب توجه نکنند!

جراحی بزرگ کردن سینه در دبی 

دونا متسون مدل اونلی فنز، از تجربه جراحی بزرگ کردن سینه در دبی صحبت می کند. این مدل جوان که قبلا برای اجرای این عمل به استکاتلند و انگلیس سفر کرده بود، جزئیات تجربه عجیب خود را به اشتراک گذاشته است. او می خواست سینه های بزرگ داشته باشد اما تا به حال به نتیجه خوبی نرسیده بود. تا اینکه برای بزرگ کردن سینه به امارات متحده عربی رفت.

اینروزها داشتن سینه های بزرگ و خوش فرم یک نوع زیبایی محسوب می شود. خانم هایی که توانایی مالی بیشتری دارند، به سمت عمل های جراحی سینه می روند تا کمی سایز سینه های خودشان را بزرگ تر کنند. کشورهایی مثل انگلیس و ترکیه رکورددار این عمل ها هستند و هر ساله صدها هزار نفر برای این عمل ها وارد این دو کشور می شوند.

اما حالا یک کشور دیگر هم به جمع این دو کشور اضافه شده، باید بگوییم که امارات متحده عربی هم دست روی عمل های زیبایی گذاشته است. البته این کشور حاشیه خیلج فارس از گذشته به علم پزشکی پیشرفته خودش مشهور بود، اما نه برای عمل های زیبایی. زیرا که این کشور از قوانین اسلام تبعیت می کند و برخی از محدودیت ها در این کشور وجود دارد.

عمل جراحی بزرگ شدن سینه در دبی

دونا متسون یکی از مدل هایی است که برای سومین عمل جراحی سینه خود به دبی رفته است. البته او تجربه جالبی از این عمل در این کشور عربی داشته است. زیرا که روال عمل در این کشور کمی با دیگر کشورها فرق می کند. این مدل اظهار داشت که عمل ها بی سر و صدا انجام می شوند و نباید زیاد درباره آن با مردم صحبت کنید.

جراحی بزرگ کردن سینه در دبی 

او می گوید: درست است که در دبی آزادی وجود دارد. اما باز هم قوانین پوششی برای مردم، خصوصا برای توریست ها وضع می شود. مثلا شما باید در مکان هایی مانند فرودگاه ها و اماکن عمومی، ظاهر پوشیده تری داشته باشید. نمی توانید پوششی که در لندن دارید اینجا داشته باشید. زیرا که باعث جلب توجه مردم و نیروهای امنیتی آنها شده و تذکر دریافت می کنید.

پزشکی که قرار بود مرا عمل کند هم گفت که زیاد سر و صدا به راه نیاندازم. او سبک جدیدی برای این عمل داشت و نمی خواست توجه زیادی به او جلب شود. بنابراین ما بی سر و صدا این عمل را در کلینیک او انجام دادیم. هزینه عمل در این کشور کمی بالاتر است اما نتیجه آن بسیار بهتر از عمل در انگلیس و ترکیه است.

بزرگ شدن سینه با روش مامو پلاستی

دونا متسون می گوید: پزشک یک عمل که آن را نوع جدید ماموپلاستی معرفی می کرد به من پیشنهاد داد. با این روش هم سینه های من لیفت میشد و هم می توانستم ایمپلنت بکارم. ار نتیجه عمل راضی بودم اما شرط آن این بود که جلب توجه به راه نیاندازم. در دبی اگر سینه های بزرگی دارید باید سعی کنید به گونه ای آنها را بپوشانید که زیاد جلب توجه نکنند.

عمل جراحی بزرگ شدن سینه در دبی

به دونا گفته شد که باید مراقب مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند باشد و سینه های جدید خود را در ملاء عام بپوشاند. این طرفدار جراحی زیبایی به ما گفت: قبل از رفتن، زیاد به آن فکر نکرده بودم، اما جراحم به من گفت مهم است که در دبی هیچ کلمه ای را درمورد “عمل بزرگ کردن سینه” به زبان نیاورم. چرا که آنها می توانند جراحی را فقط در شرایط خاصی انجام دهند، که تا حد امکان مخفی بماند.

دونا ادامه می دهد: البته انجام این نوع عمل های زیبایی در دبی اکنون رایج‌تر شده است و آن‌ها خارجی پذیرتر شده اند. با این حال، هنوز در بسیاری از مکان‌ها باید پوشیده باشید – که برای من خوب است. زیرا که من فکر می‌کنم احترام به فرهنگ‌های دیگر مهم است. به من گفته شده بود که باید در مکان‌هایی مانند فرودگاه و مرکز خرید پوشیده باشم و من به آنها احترام گذاشتم.

از سینه های صافی که داشتم راضی نبودم

دونا سال ها با سینه هایی زندگی می کرد که از آنها راضی نبود. این مدل در سن 16 سالگی شروع به پس انداز برای اولین عمل جراحی خود کرد و مدتی بعد از تولد 18 سالگی اش زیر تیغ جراحی رفت. سپس دونا اولین کار سینه خود را در اسکاتلند انجام داد و سپس به جنوب اسکس سفر کرد تا در سن 25 سالگی سینه های بزرگتری به دست آورد.

بزرگ شدن سینه با روش مامو پلاستی

تجربه جراحی بزرگ کردن سینه در دبی

با این حال، این مدل سینه های نامتقارن و کمی افتاده داشت. کمی بعد هم، یک دکتر عالی چیزی را که او از آن به عنوان “ماموپلاستی” یاد می کند انجام داد تا در نهایت این مدل از سینه هایش راضی باشد. خانم متسون توضیح داد: کار من پیچیده بود و نیاز به عمل های اصلاحی داشت و با توجه به اینکه من بیش از 800 سی سی حجم می خواستم، فقط در دبی مجوز عمل دادند.

مدل جوان ادامه می دهد: ایمپلنت های من از نسل جدید هستند، به این معنی که هیچ جای زخمی از خود به جای نگذاشته است. داشتن سینه های عالی برای من همانند یک سرمایه گذاری است، زیرا دیگر نیازی به ترمیم یا تکرار جراحی نخواهم داشت. و در آخر هم باید بگوییم که اگر این پست مورد توجه شما قرار گرفته، پیشنهاد می دهیم ماجرای جالب بزرگ شدن سینه دختر جوان با نوشیدن آبجوی پدرش را هم مطالعه کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت