پشیمانی زن جوان از رابطه جنسی سه نفره با دوست دختر شوهرش!

انتشار : 12 ژوئن 2024
پشیمانی زن جوان از رابطه جنسی سه نفره با دوست دختر شوهرش!

پشیمانی زن جوان از رابطه جنسی سه نفره 

پشیمانی زن جوان از رابطه جنسی سه نفره باعث افسردگی او شده است. روبی درو، مدل و خالق محتوای جنسی می گوید: من به دوست پسرم می تواند با زن دیگری هم رابطه داشته باشد – اما وقتی این کار را کرد وحشت کردم. او چندی پیش تصمیم گرفت به دوست پسرش اجازه دهد با یک زن دیگر بخوابد، و در آخر هم، آنها رابطه جنسی سه نفری داشتند. با این حال، او روز بعد از تصمیم خود پشیمان شد.

بسیاری از زنان اگر بدانند که دوست پسرشان می خواهد با زن دیگری بخوابد، ویران خواهند شد. و روبی درو مدل پلتفرم اونلی فنز، اعتراف می کند که او جزو این زنان بوده است. با این حال، او بود که دوست پسرش را تشویق به انجام این کار کرد. البته این زن زیبا، به عنوان بخشی از کار خود به عنوان یک تولید کننده محتوای جنسی با زنان دیگر می خوابد.

وقتی صفحه محتوایم را شروع کردم، در حال گذراندن مرحله عشق به خود بودم و قرار ملاقات اولویت من نبود. با این حال، علیرغم اینکه قرار ملاقات در آن زمان مورد توجه او نبود، روبی تنها در چند روز جذب یاکوب شد. از آن زمان این زوج با هم بوده اند. ولی یک شیرین کاری که ایده روبی بود، باعث شد تا او احساس خوبی نسبت به روابط جنسی نداشته باشد.

پیشنهاد رابطه جنسی 3 نفره به دوست پسر

زمانی که این دختر 20 ساله استرالیایی تصمیم گرفت دوست پسرش، یاکوب را درگیر رابطه جنسی 3 نفره کند، همه چیز به هم خورد. شریک زندگی او عاشق این است که روبی با خانم های دیگر می خوابد و پول در می آورد. این پسر می گوید که اینکار دوست دخترش برای او “مثل کریسمس” است. با این حال، روبی زمانی که این کار را انجام داد، واکنش مشابهی نداشت.

پشیمانی زن جوان از رابطه جنسی سه نفره 

این زوج تصمیم گرفتند چند رابطه سه نفری داشته باشند – و روبی به دوست پسرش گفت که با یکی از زنانی که با آنها ارتباط برقرار کرده اند رابطه جنسی داشته باشد. با این حال، او پس از این کار پشیمان شد. این مدل جوان گفت: من کسی بودم که به او پیشنهاد دادم آن را امتحان کند زیرا فکر می کردم کار داغ و جالبی است.

مدل جوان ادامه می دهد: من قبلاً به او اجازه داده بودم آن زن را لمس کند و راستش آنقدر که فکر می کردم آزارم نمی داد. او تمام مدت با من ارتباط برقرار می کرد و مرا می بوسید. احساس می کرد داریم آن لحظه را با هم تقسیم می کنیم و من واقعاً آن را دوست داشتم، بسیار صمیمی بود. در ابتدا خوب بودم و فکر می کردم اینکار ما بسیار داغ است، اما اوضاع تغییر کرد.

پشیمانی از پیشنهاد رابطه جنسی

روبی می گوید: راستش دوست پسرم در ابتدا چندان مطمئن به نظر نمی رسید، اما من به او اطمینان دادم که خوب هستم و او نیز، این کار را کرد. در لحظه ای که من هنوز خیلی غرق این تجربه بودم مشکلی نداشت، اما قطعاً آن زمان آن را دوست نداشتم. البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل است که ما واقعاً در آن لحظه هیچ ارتباطی با هم نداشتیم.

پشیمانی از پیشنهاد رابطه جنسی

دوست پسرم به آن زن نگاه می‌کرد و آشکارا او را لمس می‌کرد و فکر می‌کنم این چیزی بود که کار را سخت‌تر کرد. سپس روز بعد در حال رانندگی به سمت باشگاه بودم و لحظه‌ای که او این کار را انجام می‌داد و از پایین به او نگاه می‌کرد، مدام در ذهنم ظاهر می‌شد. و این باعث شد که احساس بدی داشته باشم و احساس افسردگی کنم. البته من باید متوجه می شدم که من به او گفتم این کار را انجام دهد.

رابطه جنسی سه نفری خوب نیست

روبی با توصیه به زوج های دیگری که ممکن است سعی کنند با افراد دیگر رابطه جنسی داشته باشند، توصیه می کند محتاط باشند. او گفت: در این شرایط تعیین حد و مرز سخت است. اگر زن باشی بعدا نظرت را عوض می‌کنی. در ابتدا ممکن است فکر کنی با یک چیز خوب نیستی، اما در همان لحظه متوجه می‌شوی که ممکن است باشی.

رابطه جنسی سه نفره

من فکر می کنم آزمایش کردن با یک شریک، آزمون و خطای زیادی دارد. گاهی ممکن است چیزی را امتحان کنید و از آن متنفر باشید، اما اکنون می دانید. و چه کسی می‌داند، شاید بعد از چند سال، وقتی کارهای بیشتری انجام دادیم، با این ایده که دوباره آن را امتحان کنیم، راحت باشم. به هر حال هیچکدام از ما هرگز نمی‌دانیم که در آینده چگونه خواهیم بود.

اما در نهایت این ایده من بود و چیز جدیدی را امتحان کردیم و نتیجه ای نداشت. اما ما هنوز با هم خوب هستیم و این تمام چیزی است که مهم است. این چیزی بود که من فقط باید از پس آن بر می آمدم. روبی پس از جدا شدن از دوست پسر سابق خود که طرفدار شغل قبلی اش نبود، تصمیم گرفت به فروش آنلاین محتوای جنسی بپردازد.

ثبت نام در سایت سیگاری بت