فواید رابطه جنسی روزانه از زبان منفورترین زن انگلیس!

فواید رابطه جنسی روزانه از زبان منفورترین زن انگلیس!

فواید رابطه جنسی روزانه 

در این پست، فواید رابطه جنسی روزانه از زبان منفورترین زن انگلیس را مرور می کنیم. این زن معروف و منفور می گوید: داشتن رابطه جنسی گرم آن هم هفت روز در هفته برای ازدواج بسیار مهم است. می دانید چرا؟ چونکه خیانت را متوقف می کند. همه ما می دانیم که یک زندگی جنسی سالم برای ازدواج مهم است – اما رابطه جنسی آن هم 7 روز هفته یک چیز دیگر است!

 

یک سال از عروس شدن «منفورترین زن بریتانیا» می گذرد و او می‌گوید رابطه جنسی مداوم عنصر حیاتی ازدواجش است. کارلا بلوچی ادعا می کند که هفت روز در هفته شوهرش را به تخت می بندد و معتقد است زنان دیگر باید از استقامت او الهام بگیرند. این مادر 42 ساله همچنین هشدار داد که رابطه جنسی به یک اتفاق نامنظم تبدیل شود، خیانت شوهرتان اجتناب ناپذیر است.

 

هر روز رابطه جنسی دارم

کارلا بلوچی در مورد اولین سال حضور خود به عنوان یک همسر با عکاسی به نام جیووانی پینکای، که یک دهه رابطه عاشقانه با او داشت ازدواج کرد. او سپس گفت: ازدواج کاملاً فوق العاده است. من عاشق ازدواج هستم و اینکار رابطه ما را قوی تر از همیشه کرده است. در هر کاری که انجام می‌دهم از من حمایت می‌شود و احساس سپاسگزاری و برکت دارم.

فواید رابطه جنسی روزانه 

رابطه جنسی من و شوهرم مثل همیشه در حال تپش است. زیرا من همیشه تلاش زیادی می‌کنم تا هر روز هفته داغ و جذاب باشم. مردم نکاتی را برای یک ازدواج خوب از من می پرسند. و این ساده است – هفت بار در هفته رابطه جنسی سخت و داغ داشته باشید تا آن را در مسیر درست نگه دارید. خواهید دید که شوهرتان حتی فکر خیانت را هم نمی کند.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی در ماشین و نکات مربوط به آن!

 

معجزه رابطه جنسی روزانه در زندگی زناشویی

کارلا می گوید: اینکار برای ما معجزه کرده است. اما همه این زنان می گویند که ازدواج فقط یک دوستی نزدیک است… ولی این کار نمی کند. این طرز فکر زنان به این معنی است که شوهرشان دیر یا زود به آنها خیانت می کند. این مدل سابق که اهل هرتفوردشایر است گفت: وقتی دخترشان، بلو، در مهد کودک است، هر روز صبح با شوهرش می‌خوابد.

معجزه رابطه جنسی روزانه در زندگی زناشویی

او همچنین گفت که شوهرش را با صبحانه لخت، آن هم دو بار در هفته پذیرایی می کند تا همه چیز را در زندگی مشترک شان داغ نگه دارد. کارلا، که چهار فرزند دارد، گفت که این چیزها همراه با پوشیدن لباس‌های جدید داغ، برای حفظ یک رابطه هیجان‌انگیز بسیار مهم است. وی می گوید که وظیفه اوست که همیشه شوهرش را داغ نگه دارد و رابطه جنسی به او بدهد.

 

بیشتر بخوانید: 7 بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای زنان سایز بزرگ

 

ارتباط بین خیانت شوهر و رابطه جنسی

کارلا معتقد است: مردان اگر چندین بار در هفته با شریک زندگی خود رابطه جنسی نداشته باشند، بیشتر خیانت می کنند. او افزود: 100٪ زیرا این یک نیاز است و اکثر مردم قبول دارند که رابطه جنسی مهم است. این زنان وقتی متوجه می‌شوند مردانشان در «OnlyFans» و سایت های فیلم‌های پورنو سر می‌کنند، گریه می‌کنند. اما اگر کسی بدبین نباشد، چه کاری باید انجام شود؟

فواید رابطه جنسی روزانه از زبان منفورترین زن انگلیس

فواید رابطه جنسی روزانه از زبان منفورترین زن انگلیس

 

خدا را شکر منابعی برای مردان و زنانی وجود دارد که آن را دریافت نمی کنند. این اینفلوئنسر جنجالی قویاً به والدین توصیه کرد که «بچه ها را بیرون خانه بفرستند» تا بتوانند به فانتزی های خود عمل کنند. سپس او گفت: این می تواند «هر چیزی که در قایق شما شناور است» باشد. سپس، چیزهایی مانند لباس پوشیدن و ایفای نقش برای روشن نگه داشتن شعله را پیشنهاد کرد.

 

بیشتر بخوانید: آموزش رابطه جنسی در استخر و نکات مربوط به آن!

 

رابطه جنسی کم زندگی زناشویی را خراب می کند

کارلا، که نام دختر بزرگش را به نام آهنگ پرخاشگر پیتی پابلو به نام Freek-A-Leek گذاشته است، نتیجه گیری کرد: بسیاری از زوج ها وارد یک روال کسل کننده در رابطه جنسی می شوند. من همیشه آن را می شنوم و شرم آور است زیرا یکی از آنها خیانت می کند. متأسفانه زندگی همین است.

 

بیایید با آن روبرو شویم وقتی برای اولین بار با یک نفر آشنا می شویم، این چیزی است که یک رابطه خوب را شروع می کند. می توانم یک چیز را به شما بگویم که یک مرد می خواهد همیشه در رختخواب زنش باشد. بنابراین، این را دریغ نکنید. بنابراین، بچه ها که به مدرسه رفتند، برهنه شوید و شوهرتان را به تخت بکشانید. سپس تا می توانید رابطه جنسی داشته باشید.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت