خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال 

در این پست درمورد خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال صحبت می کنیم. خالکوبی نوعی هنر و راهی برای بیان خودمان است. تعداد ایده های خلاقانه، طرح ها و بازیکنان فوتبالی که دوست دارند آنها را بدست آورند، کم نیست. خالکوبی معمولا برای کسانی که آن را می پوشند معنای خاصی دارد و در این مقاله قصد داریم تاتوهای برتر فوتبالیست ها را ببینیم. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

 

1. خالکوبی های دیوید بکهام

دیوید بکهام بیش از 50 خالکوبی دارد. مالک مشترک باشگاه فوتبال اینتر میامی با نام پسرانش رومئو، کروز و بروکلین و همچنین همسرش ویکتوریا پوشیده شده است. نام همسرش که روی ساعد چپ او خالکوبی شده است به زبان سانسکریت Vihctoria نوشته شده است. او گفته که ایده خالکوبی نام اعضای خانواده اش در سال 1999 پس از تولد اولین پسرش به ذهنش خطور کرد.

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

دیوید بکهام همچنین نام دخترش را روی بدنش، نزدیک استخوان ترقوه چپش دارد. در سال 2018، بکهام تتو منظومه شمسی را اضافه کرد که سمت چپ پوست سر او را می پوشاند. این یک منطقه کاملا حساس است، بنابراین او باید برای اینکار مطمئن می شد. اگرچه او اعتراف کرد که با این تتو درد وحشتناکی را پشت سر گذاشته است.

 

بکهام به یاد پدربزرگش روی باسن راست خود هم خالکوبی کرده است. همچنین یک ضرب المثل چینی با این جوهر روی ران چپ او همراه است. شماره 7، شماره پیراهن منچستریونایتد، روی ساعد سمت راست او و در وسط پشت او تصویر فرشته نگهبان است که اولین تتو او و یکی از بهترین خالکوبی‌های این بازیکن فوتبال بود.

 

2. خالکوبی های زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان ابراهیموویچ که یکی از بهترین مهاجمان نسل خود محسوب می شود. او بهترین تتو های بازیکنان فوتبال را نیز دارد. او نه تنها یک ورزشکار درخشان است، بلکه حرف های زیادی برای گفتن دارد که از خودش ارائه می کند. روی پوست زلاتان، دریاهایی از جوهر است. یکی از جالب ترین تتوهای بازیکنان فوتبال؛ روی مچ دست راست زلاتان است.

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

این تتو زلاتان ابراهیموویچ مجموعه ای از اعداد به نام رمز زلاتان ابراهیموویچ است. رشته اعداد خط تاریخ تولد اعضای مذکر خانواده اوست. آنها نماد پدرش سفیک، برادر مرحومش ساپکو، برادر دیگرش الکساندر و روزهایی هستند که دو پسرش ماکسیمیلیان و وینس به دنیا آمدند.

 

علاوه بر این، زلاتان نام دو پسرش را نیز با حروف عربی روی قسمت بالای بازوی راست خود خالکوبی کرد. این بازیکن مشهور فوتبال همچنین یک خالکوبی روی مچ دست چپ خود به افتخار همسرش هلنا دارد. این خالکوبی درواقع تصویری از دو کارت بازی است: آس قلب با حرف H در داخل آن.

 

3. خالکوبی های سرخیو راموس

سرخیو راموس شاید فوتبالیستی باشد که خالکوبی هایش از مشهورترین خالکوبی هاست. بازیکن پاری سن ژرمن تقریبا تمام بدن خود را با جوهر پوشانده بود. او تقریباً همه جای بدنش خالکوبی دارد. در پشت، مچ دست راست، گوش، بالای گردن، لگن، ساق پا، عضله دوسر راست، و چه کسی می‌داند که برای قسمت بعدی کجا خواهد یافت؟ در مجموع راموس 42 قطعه روی بدن خود دارد.

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

یکی از نمادین‌ترین خالکوبی‌های او روی سرش است، جایی که او تصویر یک هگزاگرام را روی آسمان نیمه شب پر از ابر خالکوبی کرده است. به آن ستاره داوود یا ستاره آزادی نیز می گویند. جالب است که سرجیو این خالکوبی را به افتخار مادربزرگش ننا انجام داده است که به مادرش آویزی با همین طرح هدیه داده است. راموس همچنین یک خالکوبی شیر در قسمت بالایی پشت خود دارد.

 

با این حال، شیر تنها حیوانی نیست که راموس روی بدن خود خالکوبی کرده است. مکمل شیر او، خالکوبی سر یک گرگ در مقابل آسمان شب در سمت راست بالای پشت او است. علاوه بر این، یک گرگ کوچک دیگر در قله کوه زیر ماه کامل زوزه می کشد. باید بگوییم که این بازیکن جزو کسانی است که بیشترین خالکوبی ها را روی بدن شان ثبت کرده اند.

 

در پشت راموس، می‌توانید خالکوبی قلبی را ببینید که شعله‌ای با هشت خنجر سوراخ شده است. نمادی به نام قلب پاک مریم مقدس. زیر قلب کلمه Cicatrices قرار دارد. آنها همراه با کلمه Cicatrices نمادی از زخم های به جا مانده از زخم ها هستند. در سمت راست پشت او هم خالکوبی از عیسی مسیح دیده می شود.

 

4. خالکوبی های نیمار

مانند بسیاری دیگر از بازیکنان مشهور فوتبال، نیمار چندین خالکوبی روی بدن خود دارد. شناخته شده ترین خالکوبی او تصویر خواهرش رافائلا روی بازویش است. این دو پیوند قوی دارند، بنابراین او آن را روی خود خالکوبی کرد و عشق برادرانه خود را نشان داد. در عوض، رافائلا هم چشم نیمار را روی بازویش خالکوبی کرد.

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال

علاوه بر این، این بازیکن فوتبال یک خالکوبی الماس روی بازوی چپ خود دارد که در زیر آن کلمه Sorella به معنی خواهر در ایتالیایی است. رافائلا خالکوبی مشابهی دارد، اما با کلمه Fratello که به معنای برادر است. البته نیمار خالکوبی هم دارد که به اعتقادات مذهبی اش اشاره دارد چون وی به مذهبش ایمان عمیقی دارد.

 

برای اثبات این موضوع، در بازوی چپ او کلمه قرنتیان وجود دارد که به آیه ای از کتاب مقدس اشاره دارد. باید بگوییم که نیمار روی انگشت حلقه چپش تاجی دارد و نام خواهرش روی مچ دست راستش است و پسرش کمی بالاتر به آن ملحق شده است. نماد عشق او به مادرش، نام او بر روی مچ دست چپ او ایستاده است. وی خالکوبی مرد عنکبوتی و بتمن را هم زده است.

 

5. خالکوبی های لیونل مسی

مسی که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران شناخته می شود و در حال حاضر در پاریس بازی می کند نیز تتوهای زیادی برای نشان دادن دارد. گفته می شود ستاره آرژانتینی 18 خالکوبی دارد، اما یکی از آنها اهمیت ویژه ای برای او دارد و آن خالکوبی روی پشت او است که مادرش را به تصویر می کشد.

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

مسی همیشه به مادرش بسیار نزدیک بوده و او را طلسم خوش شانسی خودش می داند که به او در رسیدن به رویاهایش کمک کرد. یکی دیگر از خالکوبی های منحصر به فرد او اثر دست فرزندش روی ساق پای چپ او است. او این قطعه را پس از پدر شدن برای اولین بار در سال 2012 دریافت کرد و این اثر دست پسر تازه متولد شده اش تیاگو است.

 

این فوتبالیست معروف علاوه بر خالکوبی های مربوط به پسرش، نقاشی چشمان همسرش را روی بازوی راست خود دارد. مسی همچنین خالکوبی های دیگری مانند توپ فوتبال روی پای چپش، تصویر عیسی مسیح روی بازوی راستش، و همچنین خالکوبی نیلوفر آبی، خالکوبی پنجره گل رز روی آرنج راستش، طراحی یک ساعت غول پیکر و عقربه های ساعت روی دستش دارد.

 

6. خالکوبی های ممفیس دیپای

ممفیس دیپای ستاره بارسلونا یکی از معروف ترین فوتبالیست های دنیاست که برترین خالکوبی های فوتبالیست ها نیز را دارد. او همچنین به عنوان پادشاه خالکوبی ها شناخته می شود. زیرا تصویر پادشاه حیوانات را دارد که تمام پشتش را پوشانده است. بسیار دیدنی است شیرها همیشه برای خالکوبی محبوب بوده اند زیرا نشان دهنده قدرت، قدرت، شجاعت، خرد، غرور، وقار و اعتماد به نفس هستند.

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال

 

دیپای به عنوان یک ورزشکار حرفه ای به این ویژگی ها نیاز دارد. با این حال، دیپای معتقد است که شیر تنها نماینده اوست. ممفیس در مصاحبه ای چنین گفت که قلبی همانند شیر دارد. وی علاوه بر خالکوبی روی پشت خود، روی پای چپ خود نیز خالکوبی شیر دارد. سینه او نیز با جوهر پوشیده شده است. به این ترتیب او لقب پادشاه خالکوبی را به دست آورد.

 

7. چرا کریستیانو رونالدو خالکوبی ندارد؟

خالکوبی بازیکنان معروف فوتبال + عکس

در حالی که اکثر بازیکنان فوتبال با جوهر پوشیده شده اند، چه باور کنید چه نه، پوست کریستیانو رونالدو با تتو تزئین نشده است. او به طور مرتب، حداقل دو بار در سال، خون اهدا می کند. بنابراین از خالکوبی روی خود خودداری می کند. علاوه بر این، زمانی که هم تیمی‌اش در سال 2011 گفت که با سرطان خون دست و پنجه نرم می‌کند، او اهداکننده مغز استخوان به وی شد.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت