شوگرمامی که فقط با پسران 20 ساله قرار می گذارد + عکس

شوگرمامی که فقط با پسران 20 ساله قرار می گذارد + عکس

شوگرمامی که فقط با پسران 20 ساله قرار می گذارد

 

شوگرمامی که فقط با پسران 20 ساله قرار می گذارد می گوید: من 56 ساله هستم و فقط با پسرانی که در 20 سالگی باشند، قرار می گذارم – آنها سینه های افتاده من را دوست دارند. الینا سنت جیمز، 56 ساله، فاش کرده است که فقط با پسران جوان قرار می گذارد. زیرا رابطه جنسی با افراد میانسال کسل کننده است، اما مردان جوان تر فکر می کنند بدن پیر او جا افتاده و “داغ” است.

 

این مدل 56 ساله می گوید که افراد مسن‌تر نمی‌توانند به خوبی با او در اتاق خواب همراهی کنند. الاینا سنت جیمز، اهل شیکاگو، ایالات متحده، برای اولین بار چهار سال پیش پس از اینکه متوجه شد مردان هم سن و سال او نمی توانند با اشتیاق رابطه جنسی داشته باشند، شروع به تعقیب پسران جوانتر کرد. او ادعا می‌کند که بدن جا افتاده اش، «بهشتی» برای مردان جوان‌تر است.

 

شوگر بیبی فعلی‌اش فقط 23 سال سن دارد و این فاصله سنی 33 ساله‌ای بین آن‌ها ایجاد می‌کند. همچنین، الینا فاش کرد که اکنون قسم خورده است که دیگر با مردانی نزدیک به سن خود ملاقات نکند. او گفت: من فقط با پسرهای 20 ساله قرار می گذارم. معشوق 23 ساله ام را چند ماه پیش گرفتم، در گذشته شرکایی داشتم که از من کوچکتر بودند اما او جوان ترین آنهاست.

 

بیشتر بخوانید: بعد از مرگ شوهرم شوگر مامی شدم و می دانم که او به من افتخار می کند!

 

تور کردن پسران 20 ساله توسط شوگر مامی 56 ساله

الینا توضیح می دهد: من عاشق قیافه پسرانه، رفتار شیرین و سرزندگی او هستم. شوگر بیبی من مثبت است، آرام است، بدنی عالی و موهای پری دارد.همچنین، الاینا در توضیح اینکه چرا مردان جوان تر را ترجیح می دهد، افزود: مردان جوان برخلاف مردان مسن تر، اندام فوق العاده ای دارند. آنها در برخی قسمت ها نرم هستند و در برخی دیگر واقعاً نه.

شوگرمامی که فقط با پسران 20 ساله قرار می گذارد 

من با کسی که به طور قانونی نمی تواند مشروبات الکلی در آمریکا مصرف کند قرار ملاقات نمی گذارم. اما دیگر هم نمی توانم با افراد بالای 40 سال ملاقات کنم. زیرا آنها خیلی سریع به پیرمردهای بدخلق تبدیل می شوند. این مدل اعتراف کرد که اغلب به او برچسب میلف یا کوگار می گویند، اما او آن را دوست دارد. زیرا میلف ها به خوبی می توانند جوان تر ها را سیر کنند.

 

بیشتر بخوانید: بدن نمایی زن جذاب 55 ساله و سرازیر شدن هواداران به سمت او

 

رابطه جنسی با مردان میانسال کسل کننده است

الینا می گوید: این که این تمایلات جنسی بخشی از زندگی من بالای 50 سال باشد، فوق العاده است. در گذشته، الینا با مردان هم سن و سال خود قرار می‌گذاشت، اما به سرعت از مشکلات سلامتی و کارهای روزمره آنها خسته شد. وی توضیح می دهد: مردهای مسن کمر بدی دارند، اختلال نعوظ، نگرش های بد و خصوصیات بد زیادی دارند.

تور کردن پسران 20 ساله توسط شوگر مامی 56 ساله

در اتاق خواب، بارها و بارها یک چیز تکرار می شود، همان پوزیشن تکراری. رابطه جنسی داغ یا وجود ندارد یا یک کار طاقت فرسا است. بدون خودانگیختگی و میل انجام می شود و من آن را دوست ندارم. اما در مقایسه، الاینا ادعا می‌کند که رابطه جنسی داشتن با مردان جوان‌تر «شگفت‌انگیز» است. او افزود: “با مردان جوان تر، سکس شگفت انگیز است!

 

آنها سرزنده، بازیگوش هستند و از خوشحال کردن یک زن سن بالاتر لذت می برند. از نظر آنها، پوست من عجیب است. آنها سلولیت من و این واقعیت را که سینه های من تر و تازه نیستند را دوست دارند. این برای آنها مانند بهشتی است که چیزهای جدیدی را در آن کشف کنند. او همچنین متوجه مزایای دیگری فراتر از اتاق خواب با جوانان شده است.

 

بیشتر بخوانید: مادربزرگ جذاب که مردان جوان را تحریک می کند + عکس

 

واکنش کاربران به شوگرمامی بازیگوش

الینا گفت: پیرمردها نگران بازنشستگی یا پرداخت نفقه به همسران شان هستند. ولی مردان جوان پول و سرگرمی دارند، آنها می خواهند با من تجربیات تفریحی داشته باشند و بیرون بروند. من به دنبال ازدواج با این مردان نیستم، من این را طولانی مدت نمی بینم و در حال حاضر زمان خوبی است. اما من با مردان هم سن و سال خودم اتمام حجت کرده ام.

واکنش کاربران به شوگرمامی بازیگوش

در ویدیویی که تاکنون 27900 بازدید به دست آورده است، الاینا پنج دلیل اصلی برای قرار ملاقات با مردان 20 ساله را فهرست می‌کند. (از جمله سالم و فعال بودن، نمایش کمتر و دوست داشتن زنان مسن‌تر). اما این پست او با واکنش های متفاوتی مواجه شد. یکی از فالوورهای او گفت: وای! من از این تصمیم حمایت می کنم! من 25 سال دارم.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت