بهترین ترفند خودارضایی برای خانم ها که ارگاسم های شگفت انگیزی می دهد!

بهترین ترفند خودارضایی برای خانم ها که ارگاسم های شگفت انگیزی می دهد!

بهترین ترفند خودارضایی برای خانم ها 

در این پست، بهترین ترفند خودارضایی برای خانم ها که فقط 3 درصد زنان و دختران از آن با خبرند را به شما آموزش می دهیم. یک راه ساده وجود دارد که بوسیله آن می توانید از یک خودارضایی بیشترین لذت را ببرید. اما احتمالاً هرگز در مورد آن نشنیده اید. باید بگوییم: Syntribation کلمه ای است که باید به فرهنگ لغت جنسی خود اضافه کنید. ما در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه داده ایم.

 

جلسات خودارضایی شما با به کارگیری یک تکنیک ساده می تواند بسیار جذاب تر باشد. اگر احساس می‌کنید که جلسات خودارضایی شما نمک و ادویه ندارد، ممکن است به این دلیل باشد که باید کمی ابتکار به خرج دهید. اجازه دهید تا در ادامه شما را با ترفند خودارضایی سنترایبیشن آشنا کنیم.

 

بیشتر بخوانید: عجیب ترین درمان های خماری افراد مشهور | از ارگاسم تا اسباب بازی های جنسی

 

بهترین روش خودارضایی برای خانم ها

آیا در مورد روش خودارضایی سنترایبیشن چیزی نشنیده اید؟ خب، شما تنها نیستید. زیرا به نظر می رسد تعداد زیادی از مردم از این ترفند خودارضایی بی اطلاع هستند. به نظر می رسد که می توانید با استفاده از این روش اوقات خوبی داشته باشید. شما با استفاده از این روش، کار بسیار کمی انجام می دهید و راحت تر هستید.

بهترین ترفند خودارضایی برای خانم ها 

یک زن 23 ساله داستانی در مورد تجربه خود از روش خودارضایی سنترایبیشن در ردیت به اشتراک گذاشت و گفت: من هرگز نتوانستم فقط با مالیدن [واژن] خود به ارگاسم برسم. او اعتراف کرد که این یک “روش عجیب” برای خودارضایی است. زیرا این زن می خواست یاد بگیرد که چگونه به آن نقطه حساس ضربه بزند و بیشترین لذت را ببرد.

 

به گفته نس کوپر، درمانگر جنسی، سنترایبیشن زمانی اتفاق می‌افتد که: فردی که واژن دارد، ران‌های خود را به هم فشار می‌دهد و به دو پا اجازه می‌دهد که به هم فشار بیاورند و احساسات لذت‌بخشی ایجاد کند که منجر به ارگاسم می‌شود. دکتر نس گفت هیچ چیز برای خجالت وجود ندارد. این پزشک گفت که بسیاری از مردم احتمالاً آن را در مراحل اولیه کشف جنسی شان امتحان می کنند.

 

بیشتر بخوانید: آیا خودارضایی باعث کاهش وزن می شود؟

 

چگونه از خودارضایی لذت ببریم؟

دکتر نس کوپر می گوید: ممکن است دیگران سنترایبیشن را به عنوان روشی محتاطانه برای کشف خودارضایی در هنگام اشتراک در یک اتاق امتحان کرده باشند. در سال 1976، گزارش Hite نشان داد که 3٪ از مردم از طریق سنترایبیشن خودارضایی می کنند. همچنین می توانید این کار را با فشردن یک بالش بین پاهای خود انجام دهید.

بهترین روش خودارضایی برای خانم ها

گفته می‌شود افرادی که با این تکنیک کار می‌کنند، ارگاسم‌های شگفت‌انگیز را تجربه می‌کنند. یک نفر درباره این ماجرا اظهار نظر کرد و گفت: من با گذاشتن پتو بین پاهایم و دراز کشیدن به پهلو، سنترایبیشن می کنم. پس از دخول یا چیزهای دیگر، شریک زندگی من به پهلو دراز می کشد و ما پاهای مان را در هم می بندیم تا ران پایینی او بین پاهایم فشرده شود.

 

او مرا نگه می دارد، با من صحبت می کند و در حالی که من او را در آغوش می گیرم مرا می بوسد. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، این یک تکنیک دست باز است و با فشردن ران ها به یکدیگر انجام می شود. فشار پاها در نهایت باید به ارگاسم منجر شود. اینکار معمولاً با دراز کشیدن یا زمانی که به پهلو دراز کشیده اید انجام می شود.

 

بیشتر بخوانید: دلایل استفاده مردان از اسباب بازی های جنسی چیست؟

 

بهترین روش خودارضایی زنانه

دکتر نس گفت: برخی از افراد گزارش می دهند که می توانند آن را در حالت ایستاده یا نشسته انجام دهند. برخی فشار را با قرار دادن پاهایشان روی هم تغییر می‌دهند، که می‌تواند تحریک بیشتری به واژن و کلیتوریس وارد کند. افراد مبتلا به مشکلات کف لگن ممکن است در سنترایبیشن راحت‌تر به ارگاسم برسند.

چگونه از خودارضایی لذت ببریم

زیرا این روش می‌تواند کف لگن را به‌طور متفاوت با سایر موقعیت‌های خودارضایی فعال کند. همچنین، این امکان را فراهم می‌کند گخ جریان خون اضافی به این منطقه وارد شود. او همچنین خاطرنشان کرد که برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که سنترایبیشن می تواند برای آنها آرامش بخش تر از سایر اشکال خودارضایی باشد.

 

باید بگوییم که این روش خودارضایی همچنین می تواند برای تحریک هر دو قسمت خارجی و داخلی کلیتوریس با فشار دادن به ران ها که به هم نزدیک می شوند، عمل کند. نس ادامه داد: با مالش ران ها به هم می توان اعصابی را که در پاها هستند، (که به اندام تناسلی نیز مرتبط هستند)، تحریک کند. اگر دوست داشته باشید، شریک زندگی شما نیز می تواند وارد عمل شود.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت