رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی در آمریکا + عکس

رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی در آمریکا + عکس

رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی مرد 

رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی در آمریکا مرد باعث اخراج و زندانی شدن این افسر جوان شده است. افسر زندان 27 ساله که با یک زندانی مرد رابطه تلفنی داشت، پس از شروع رابطه به 12 ماه زندان محکوم شد. گویا این افراد رابطه جنسی تلفنی داشته اند. پلیس تحقیقات خود را درمورد رابطه این افراد آغاز کرده و بیانیه هایی را هم منتشر کرده است. ما در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه داده ایم.

 

یک افسر زن زندانی که با تلفن همراه مخفی خود با یکی از مردان زندان رابطه جنسی داشت، به زندان افتاد. کیتی لاکستون، 27 ساله، زمانی که در HMP Oakwood در Staffordshire کار می کرد، با آدام هیگز 32 ساله رابطه برقرار کرد. این زوج در طول تلاش شش ماهه خود بیش از 380 ساعت در 3451 تماس مختلف تلفنی صحبت کردند.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز جنسی سلبریتی مشهور به زن 40 ساله

 

رابطه مخفیانه زندانبان زن و زندانی مرد

مرد زندانی که هیگز نام دارد، همچنین از تلفن قاچاق برای ارسال پیام به لاکستون در شبکه های اجتماعی استفاده کرده است. دادگاه تاج ولورهمپتون تایید کرده است که این زوج اغلب در طول تماس‌ها «با یکدیگر اعمال جنسی انجام می‌داده اند». خانم لاکستون اکنون به دلیل سوء رفتار در یک مقام دولتی به 12 ماه زندان محکوم شده است. این اتفاق بازتاب زیادی در رسانه های جهان داشته است.

کیتی لاکستون ،رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی مرد 

هیگز هم، به دلیل داشتن دستگاهی در داخل زندان که قادر به انتقال یا دریافت تصاویر، صداها یا اطلاعات از طریق ارتباطات الکترونیکی بود، به هشت ماه حبس دیگر محکوم شد. این زوج همچنین اعتراف کردند که یک تصویر/صدا را از طریق وسایل الکترونیکی از داخل زندان منتقل کرده اند یا باعث انتقال آن شده اند. به دادگاه گفته شده که لاکستون در 27 ژانویه سال گذشته دستگیر شد.

 

بیشتر بخوانید: خیانت فوتبالیست مشهور به همسرش

 

اظهارات پلیس درمورد کیتی لاکستون و هیگز

پلیس در جستجوی خانه او سه نامه دست نویس از هیگز را پیدا کرد. کارآگاه آدام مک هیو، از پلیس استافوردشایر، گفت: لوکستون و هیگز توانستند اقدامات امنیتی سیستم تلفن زندان را دستکاری کنند تا رابطه خود را از افسران و زندانیان پنهان کنند. ما متعهد به حفظ ارزش‌ها و رفتار عمومی مورد انتظار کارکنان ادارات دولتی هستیم.

هیگز زندانی که با هیگز رابطه داشت

خوشحالم که لاکستون متوجه شد که رفتار او از استانداردهای مورد انتظار خارج شده است. این اتفاق جنجال های زیادی را در رسانه های مختلف به پا کرده است. برخی از افراد اعتقاد دارند که نباید در زندان مردان از زندانبانان زن استفاده شود. آنها می گویند که زنان از نظر احساسی آسیب پذیر بوده و مردان زندانی که جذابیت ظاهری داشته باشند می توانند آنها را فریب دهند.

 

درمورد کیتی و هیگز هم لازم به توضیح است که: لاکستون بخش زیادی از وقت خود را در بلوکی می‌گذراند که هیگز در آن زندانی بود. این زوج از طریق تماس جعلی در تلفنی که هیگز در سلولش داشت با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کردند. ما در ادامه به بررسی دیگر رابطه های مخفیانه میان زندانبانان زن و زندانی های مرد پرداخته ایم.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی با برادر شوهر و واکنش کاربران!

 

رابطه زندانبانان زن و زندانی های مرد

در اینجا لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که داستان عشقی بین یک افسر زندان و یک زندانی مطرح می شود. چندی پیش هم لورین هانتر، افسر زندان اسکاتلندی، 33 ساله، به دلیل افشاگری در مورد رابطه اش با سر دسته اراذل و اوباش ویلیام هاروی، 28 ساله، بازداشت شد. این افسر زن همچنین متهم به قاچاق کالای قاچاق به نام لو ماس در بیشاپبریگز، نزدیک گلاسکو، برای او شد.

رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی در آمریکا ،دلایل ایجاد رابطه بین زندانبانان زن و زندانیان مرد

گزارش ها حاکی از آن است که لورین و هاروی زمانی که هانتر در یک برنامه ضد مواد مخدر و خشونت کار می کرد، از سلول او بازدید کرد. درمورد دیگر هم، یک افسر زن اهل ایالت آلاباما و یک زندانی مرد رابطه داشته و این زندانبان به او کمک کرده بود که از زندان فرار کند. انتشار این اخبار باعث شد تا بین مقامات بحث های زیادی درمورد این اتفاقات جریان پیدا کند.

 

بیشتر بخوانید: آلت تناسلی کوچک مرد و شکایت همسرش از او!

 

دلایل ایجاد رابطه بین زندانبانان زن و زندانیان مرد

مقامات می گویند: نزدیکی اعضای کارکنان و زندانیان، فقدان حریم خصوصی زندانیان و پویایی بین کارکنان زن و زندانیان مرد در مراکز اصلاح و تربیت می تواند فرصت هایی را برای ایجاد پیوندهای نامناسب ایجاد کند. برندا اسمیت، استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی، مدیر پروژه رسیدگی به تجاوز جنسی در زندان، گفت: این یک داستان بسیار رایج است.

 

اسمیت گفت: من فکر می‌کنم که نوعی ساختار نظارت در این محیط‌ها است که آن محیط‌ها و آن فرصت‌ها را از سوی زندانیان یا سایر کارکنان، ایجاد می‌کند. در یک مورد دیگر، ویکی وایت 56 ساله، به اتهام اجازه یا تسهیل فرار کیسی وایت، 38 ساله، از زندان لادردیل تحت تعقیب قرار گرفت. ویکی و کیسی وایت با هم ارتباطی داشته و برای فرار نقشه کشیده بودند.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت