رابطه خواهر نیمار با یک فوتبالیست اروگوئه ای + عکس

رابطه خواهر نیمار با یک فوتبالیست اروگوئه ای + عکس

رابطه خواهر نیمار با یک فوتبالیست اروگوئه ای 

رابطه خواهر نیمار با یک فوتبالیست اروگوئه ای باعث حسودی بسیاری از مردان شده است. رافائلا خواهر نیمار معروف در رابطه با یک فوتبالیست اهل اروگوئه است. سال هاست که توجه افکار عمومی فوتبال جهان به نیمار، یکی از بهترین بازیکنان هم نسل خود معطوف شده است. اما در کنار نیمار خانواده او هم همیشه تحت نظر بوده اند، به خصوص خواهر نیمار که بسیار زیبا و خوش اندام است.

 

باید بگوییم که نیمار علاوه بر بازی های عالی برای تیم ملی برزیل و باشگاه هایی که در آنها بازی می کرد، اغلب با سبک زندگی خود توجه ها را به خود جلب می کرد. در این جلب توجه ها، آن دخترانی که عاشق آنها بود نقش زیادی داشتند. البته این روزها در خانواده این بازیکن مشهور تهاجمی فقط به خاطر او صحبت از فوتبال نیست.

 

بلکه شرح روابط عاشقانه با این ورزشکار حرفه ای، توسط خواهر خودش رافائلا شروع شد. خواهر نیمار حالا و به زودی می تواند همسر یک فوتبالیست شود! به گزارش رسانه های برزیل، این مدل جذاب عاشق خواکین پیکرز مدافع چپ اروگوئه ای است. این بازیکن سه سال است در یکی از بزرگترین تیم های برزیل بازی می کند.

 

رابطه خواهر نیمار و خواکین پیکرز

خواهر نیمار و پیکرز، مدتی است که ماجراجویی را آغاز کردند و در حال حاضر به نظر می رسد که رافائلا در بین مردم جهان تا حدودی مشهورتر از خواکین است. البته به خاطر نیمار معروف یا حتی شش میلیون دنبال کننده در اینستاگرام. نیمار زمانی برای سانتوس بازی می کرد، و رافائلا چند بازیکن پالمیراس را به جشن تولد 28 سالگی خود دعوت کرد.

رابطه خواهر نیمار با یک فوتبالیست اروگوئه ای 

از جمله این مدعوین، پیکرز بود و سپس گمانه زنی ها مبنی بر اینکه این دو با هم رابطه دارند شروع شد. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد جزئیات در دست نیست، اما رافائلا در گذشته عشق خود را به بازیکنان فوتبال پنهان نمی کرد – او زمانی عاشق گابریل باربوسا بود که یکی از بهترین بازیکنان باشگاه های آمریکای جنوبی است.

 

بیشتر بخوانید: زیباترین دوست دختر فوتبالیست های معروف + عکس های داغ

 

خواکین پیکرز کیست؟

باید بگوییم که خواکین پیکرز از سال 2021 برای تیم پالمیراس برزیل بازی می کند. این بازیکن در همان سال با این تیم قهرمان کوپا لیبرتادورس، نسخه آمریکای جنوبی لیگ قهرمانان اروپا شد. هوی مچنین با تیم پالمیراس دو بار عنوان قهرمانی برزیل، دو بار قهرمانی پائولیستا و یک بار سوپرکاپ برزیل و سوپرکاپ آمریکای جنوبی را به دست آورد.

 

پیکرز قبل از اینکه به برزیل بیاید، در تیم های دیفنسور اسپورتینگ، ریور مونته ویدئو و پنیارول در کشورش بازی می کرد. او لژیونر طولانی مدت اروگوئه ای در برزیل است که بیش از 30 بازی در رده های نوجوانان انجام داد. اما در حال حاضر فقط 13 بازی در انتخابی بزرگسالان دارد. به همین دلیل هم نام خواکین به اندازه بازیکنان باشگاه های اروپایی مشهور نیست.

 

بیشتر بخوانید: لنا گرکه دوست دختر سامی خدیرا + عکس های جدید و خفن

 

رابطه رافائلا سانتوس و خواکین پیکرز چگونه شروع شد؟

رافائلا سانتوس، خواهر مدل معروف و اینفلوئنسر نیمار ستاره فوتبال برزیل، اینروز ها در تیتر خبرهای عاشقانه قرار دارد. گمانه زنی هایی وجود دارد که او ممکن است عشق جدیدی پدا کرده باشد، اما این بار با مدافع اروگوئه ای یعنی خواکین پیکرز. شایعات در مورد رابطه عاشقانه رافائلا و پیکرز پس از جشن تولد مجلل 28 سالگی رافائلا شروع شد.

رابطه خواهر نیمار و خواکین پیکرز

حضور پیکرز شعله های گمانه زنی را شعله ور کرد و طرفداران را بر آن داشت که حتی به این نتیجه برسند که حضور او به رابطه اش با خواهر نیمار مرتبط است. این دو نفر همچنین در حال اشتراک گذاری لحظاتی با هم در مهمانی او دیده شدند. حضور نیمار در کنار رافائلا در جشن تولدش تنها به تشدید گمانه زنی ها کمک کرد و برخی از طرفداران نیز به تعامل او با پیکرز اشاره کردند.

 

بنابراین، کاربران شبکه های اجتماعی، بیشتر و بیشتر به حدس و گمان های بیشتر در مورد رابطه عاشقانه احتمالی بین این دو دامن زدند. با این حال، رافائلا و پیکرز به طور علنی رابطه خود را تأیید نکرده اند. اما رافائلا سانتوس با WAG بودن غریبه نیست. روابط عاشقانه رافائلا که پیش از این با گابریل باربوسا، فوتبالیست برزیلی، معروف به “گابیگول” مرتبط بود، به تیتر اخبار تبدیل شد.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج زن و شوهر با دوست دختر مشترک شان + عکس

 

رافائلا سانتوس خواهر نیمار کیست؟

رافائلا فراتر از ارتباطاتش با دنیای فوتبال، جایگاهی را برای خود به عنوان یک رسانه اجتماعی ایجاد کرده است و 6 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام به دست آورده است. او با سبک زندگی پر زرق و برق و پست های چشم نواز خود، از آن زمان تاکنون مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است. خواهر نیمار همچنین به زیبایی و خوش اندامی اش شهرت دارد.

رافائلا سانتوس خواهر نیمار

رافائلا همچنین یک مدل کار می کند و زمانی که در سال 2014 در تبلیغی با موضوع جام جهانی برای Beats by Dre بازی کرد، نام خود را در دنیای مدلینگ به ثبت رساند. او به خاطر داشتن رابطه بسیار نزدیک با برادرش که در حال حاضر برای الهلال بازی می کند، شناخته می شود. بنابر گزارش ها، نیمار حالا منتظر تولد فرزند سومش، از آماندا کیمبرلی است.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت