شوهرم با من نمی خوابد و مدت هاست که رابطه جنسی نداریم!

شوهرم با من نمی خوابد و مدت هاست که رابطه جنسی نداریم!

شوهرم با من نمی خوابد 

زن جوان می گوید: شوهرم با من نمی خوابد و زمان زیادی ست که رابطه جنسی نداریم! من با عشق زندگی ام ازدواج کردم – اما او نمی خواهد با من بخوابد. این زن در مورد رابطه بدون جنسی خود صحبت کرد و ادعا کرد که شریک زندگی او “هیچ تمایلی به خوابیدن با او” ندارد. او چهار سال است که ازدواج کرده است، اما صمیمیت در رختخواب چیزی ست که از آن محروم شده است.

 

روابط می تواند پیچیده باشد، به خصوص وقتی صحبت از صمیمیت و رابطه جنسی باشد. مردم سلایق، خواسته ها و خواسته های متفاوتی دارند – بنابراین وقتی در مورد آن صحبت نمی کنید ممکن است سخت باشد. یک زن، که خود را به عنوان “بیانگر جنسی” توصیف می کند، در ارتباط با شریک زندگی خود مشکل دارد.

 

با شوهرم رابطه جنسی و صمیمیت نداریم

او چهار سال است که با نامزدش بوده و قرار است در پاییز ازدواج کنند. تنها مسئله این است که به نظر نمی رسد با شوهرش رابطه جنسی داشته باشد. با وجود اینکه مردم هرگز از او انتظار چنین چیزی را نداشتند، اما این زن ناشناس گفت که او بسیار شهوتی است. اما او مجبور است این بخش از خود را بخاطر نامزدش رها کند.

شوهرم با من نمی خوابد 

فرض بر این است که همه زوج ها رابطه جنسی دارند. ولی این موضوع برای این زن بسیار دور از ذهن است. او برای مشاوره به ردیت مراجعه کرد. زیرا او واقعاً با سرکوب احساسات خود مبارزه می کند. این زن که نام خود را فاش نکرده است، فقط می‌خواهد بتواند خودش را ابراز کند. همچنین با کسی که دوستش دارد کمی سرگرمی جنسی داشته باشد.

 

بیشتر بخوانید: شوهرم دوست دارد با غریبه ها بخوابم و مرا به اینکار تشویق می کند!

 

شوهرم از رابطه جنسی می ترسد

زن جوان در یک پست نوشت: شوهرم از رابطه جنسی می ترسد. هیچ تمایلی به آن ندارد، زیرا مشکلات عملکردی و غیره دارد. او حتی آنقدر که من تشویق اش می کنم، خودارضایی نمی کند یا پورن هم تماشا نمی کند. بنابراین، نمی تواند بفهمد چه چیزی را دوست دارد. از زمانی که قرار ملاقات های مان را شروع کردیم، این هسته اصلی مسائل روابط ما بوده است.

با شوهرم رابطه جنسی و صمیمیت نداریم

شوهرم با من نمی خوابد و مدت هاست که رابطه جنسی نداریم!

 

با وجود اینکه همه چیز در اتاق خواب بسیار بد است، ولی زن جوان نمی‌خواهد شریک زندگی‌اش را رها کند. او گفت که “همه چیز” را در مورد شوهرش دوست دارد. حتی اگر زندگی جنسی او با آنچه که او می خواهد فاصله زیادی داشته باشد. گویا شوهر این زن، “روح مهربان” و “قلبی بزرگ” دارد. همین امر باعث شده که این زن جذب مرد جوان شود.

 

اما با نزدیک شدن به عروسی، او شروع به درک این مسئله می کند که جنبه جنسی او بخش بزرگی از شخصیت او است. زن جوان حالا نگران است که جنبه جنسی در زندگی اش از بین برود. وی افزود: من سال ها بخشی از آنچه هستم را قربانی کرده ام (تمایلات جنسی). فکر می‌کردم شاید بعد از یک یا دو سال فروکش کند، اما نشد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی با شوهر سابق و باردار شدن از او!

 

هیچ چیزی شوهرم را شهوتی نمی کند

ما سه تا هشت ماه را بدون صمیمیت می‌گذرانیم و این خیلی به من صدمه می‌زند. درمان، دارو، زمان‌های برنامه‌ریزی شده را امتحان کرده‌ایم، همه چیز را امتحان کرده‌ایم، اما هیچ کار نمی‌کند. او همچنین به همسر آینده خود لقب “وانیل” داد و افزود: وقتی فرصتی به دست می‌آید، مثل این است که این کار را سریع انجام می‌دهیم. قبل از اینکه شهوت شوهرم از بین برود، سریع می خوابیم.

با شوهرم رابطه جنسی و صمیمیت نداریم

البته من خوشحالم که این کار را انجام می‌دهم، اما نصفه و نیمه رها می شود. شوهرم حتی اعتراف می کند که وانیلی است. از زمانی که قرار ملاقات را شروع کردیم، ابتدا از او در مورد روابط جنسی پرسیدم، زیرا این دغدغه زندگی من بود. حالا دقیقاً در نقطه ای هستم که دیگر نمی دانم چه کار کنم. این مسئله از نظر روحی و جسمی روی من بسیار تأثیر می گذارد.

 

بیشتر بخوانید: دختر جوان در اینترنت به دنبال شوهر شهوتی است + عکس

 

معایب عدم رابطه جنسی در زندگی زناشویی چیست؟

عدم رابطه جنسی در زندگی زناشویی ممکن است باعث بروز مشکلات و معایب متعددی شود. رابطه جنسی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای برقراری ارتباط و اتصال عاطفی در زندگی زناشویی شناخته می‌شود. عدم وجود این ارتباط ممکن است باعث کاهش نزدیکی و احساس انزوا در زندگی زناشویی شود.

 

همچنین، عدم رضایت جنسی و احساس ناکامی ممکن است منجر به افزایش تنش و استرس در روابط زناشویی شود. این موضوع می‌تواند منجر به بروز مشکلات روانی و اختلافات بین زوجین شود. رابطه جنسی نقش مهمی در ایجاد رضایت و خوشبختی در زندگی زناشویی دارد. عدم وجود این رابطه ممکن است باعث کاهش رضایت و خوشبختی زناشویی شود.

 

به علاوه، عدم فعالیت جنسی منجر به افزایش احساس افسردگی، اضطراب و حتی ممکن است باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عوارض فیزیکی دیگر شود. به طور کلی، رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی زناشویی است و عدم وجود آن می‌تواند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم منجر به مشکلات و معایب متعددی شود.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت