فروش محتوای سکسی و 1 میلیون پوند درآمد خالص! + عکس

فروش محتوای سکسی و 1 میلیون پوند درآمد خالص! + عکس

درآمد فروش محتوای سکسی هیلی ورنون 

رقم درآمد فروش محتوای سکسی و 1 میلیون پوند درآمد خالص هیلی ورنون باعث تعجب بسیار از افراد شده است. هیلی ورنون یکی از اولین ستاره های استرالیایی بود که با افتخار شروع به فروش فیلم ها و فیلم های سکسی خودش کرد. و علیرغم اینکه بیش از یک میلیون از آن درآمد کسب کرده است، او پشیمان است. این ستاره مشهور در گفت و گویی به توضیح دلیل پشیمانی از فروش محتوای جنسی خود پرداخته است.

 

یک ستاره واقعیت که پس از کسب شهرت به تولید محتوا روی آورد، فاش کرد که علیرغم درآمد یک میلیون پوندی از این شغل، از یک چیز پشیمان است. هیلی ورنون، 35 ساله، تنها پس از آن که در سریال ازدواج با نگاه اول استرالیا به شهرت رسید به یکی از اولین ستارگان رئالیتی استرالیا تبدیل شد. از آن زمان، او همیشه زیر ذره بین رسانه های استرالیایی بوده است.

 

سپس او شروع به فروش محتوای جنسی کرد و اینکار مطمئناً برای او نتیجه داد. زیرا طبق گزارش‌ها، او در دو سال اول 1.3 میلیون دلار (1 میلیون پوند) از این سرمایه‌گذاری درآمد کسب کرده است. با وجود این، او می‌گوید که اگر بخواهد این کار را انجام ندهد، کارهای دیگری هم برای کسب درآمد دارد. او می‌گوید اگرچه او اکنون مراقب پولش است، اما در گذشته همیشه اینطور نبود.

 

بیشتر بخوانید: حراج پرده بکارت بدل کایلی جنر به قیمت 2 میلیون دلار! + عکس

 

فروش محتوای جنسی هیلی ورنون

هیلی اعتراف کرد که پس از کسب 90000 دلار (70000 پوند) تنها در ماه اول، از خرج کردن هزاران دلار برای خریدهای سطحی اش “پشیمان” شده است. این ستاره رئالیتی شو به یاهو لایف گفت: با وجود اینکه من پول زیادی به دست می‌آورم، باید باهوش باشم. پولی که اکنون به دست می‌آورم تا ابد باقی نخواهد ماند، بنابراین از خرج های بیخودی که داشته ام پشیمان شده امدرآمد فروش محتوای سکسی هیلی ورنون 

 

در حال حاضر، هیلی بیشتر مراقب پول خود است و دو ملک خریده و با رفتن به تورهای سراسر اروپا در حرفه خود سرمایه گذاری کرده است. این چهره در آنجا با ستاره های بزرگسال دیگر برای ساختن پروفایل خود در خارج از استرالیا همکاری کرده است. هیلی علاوه بر حضور در OnlyFans، خدمات اسکورت را نیز به طرفداران خود ارائه می دهد.

 

او سال گذشته اعلام کرد که از حرفه اسکورت پرسود خود کناره گیری می کند، اما سپس دوباره برگشت و گفت که در ماه مه به آن بازمی گردد. هیلی در ابتدا گفت که در ژانویه سال گذشته از شغل اسکورت ساعتی 1000 دلاری (800 پوندی) خود دست کشید تا بر روی مادر شدن از طریق IVF تمرکز کند.

 

بیشتر بخوانید: جهانگردی زن آمریکایی با فروش عکس های سکسی آنلاین

 

عاشق مشتریان در اسکورت سرویس شده بودم

هیلی سپس به یاهو لایف استایل گفت که در مورد دلیل کناره گیری از کار جنسی کاملاً صادق نبوده است. و هیلی اکنون با افتخار به کاری که به آن علاقه دارد بازگشته است. این ستاره استرالیایی در آن زمان به این نشریه گفت: من در واقع از اسکورت کردن خودداری کردم. زیرا کسانی را می دیدم، عاشق شان می شدم و اوضاع جدی می شد، و من با عاشق شدن مشکل داشتم.

فروش محتوای جنسی هیلی ورنون

البته من عاشق کارم و همه افراد جالبی هستم که ملاقات می کنم. او فاش کرد که زمانی عاشق یک مرد شده و سپس از آن مرد جدا شده است. هیلی سپس افزود: من دیگر هرگز چیزی را که دوست دارم برای یک مرد تقدیم نمی کنم. این چهره از روابط عشقی با مشتریان خودش اظهار پشیمانی کرده است. ما در ادامه اطلاعات بیشتری درمورد این ستاره استرالیایی به اشتراک گذاشته ایم.

 

هیلی ورنون کیست؟

هیلی ورنون متولد 1987، یک مدل استرالیایی است. او پس از شرکت در برنامه تلویزیونی عشق در نگاه اول، در سال 2020 مورد توجه قرار گرفت. پس از موفقیت در رئالیتی شو، او یک مدل بزرگسال تمام وقت شد. و اکنون او در مورد زندگی جنسی خود با طرفداران خودش به صراحت حرف می زند. این چهره حالا خدمات اسکورت با سابقه ای را به مشترکین خود ارائه می دهد.

 

بیشتر بخوانید: درآمد چند صد میلیونی دختر جوان از شوگر ددی های متعدد + عکس

 

درآمد بالا از فروش محتوای جنسی

فروش محتوای سکسی و 1 میلیون پوند درآمد خالص

 

باید بگوییم که هیلی اکنون در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد. همچنین، او تایید کرده است که برای خدمات اسکورت خود در حال گشت و گذار در شهرهای مختلف استرالیا است. به علاوه، او ادعا کرده است که خدمات خود را به مبلغ 950 دلار استرالیا به مدت یک ساعت ارائه می دهد. این ستاره اعلام کرد که واقعیت دنیای اسکورت را دوست دارد.

 

زمانی که هیلی 16 ساله بود، معتاد به مواد مخدر شد. تقریباً 10 سال در زندگی خود با مشکلات اعتیاد به مواد مخدر روبرو بود. سرانجام، او به دلیل مسائل سلامت و تناسب اندام، او بر اعتیاد خود به مواد غلبه کرد. خانم هیلی ورنون بارها در شبکه های اجتماعی خود عشق خود را به پدرش توصیف کرده است. مدل جوان گفته است که پدرش دیل ورنون قوی ترین مردی است که در زندگی او دارد.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت