جوخه لذت کیم جونگ اون هر سال 25 دختر باکره استخدام می کند!

جوخه لذت کیم جونگ اون هر سال 25 دختر باکره استخدام می کند!

جوخه لذت کیم جونگ اون 

جوخه لذت کیم جونگ اون یکی از چیزهای عجیب دیگر کره شمالی است. رهبر جوان کره شمالی آقای کیم جونگ اون “هر سال 25 دختر باکره” را برای عضویت در “جوخه لذت” انتخاب می کند. زنی که در سال 2007 در سن 13 سالگی از کره شمالی به چین گریخت، می‌گوید که توسط استخدام‌کنندگان برای «جوخه لذت» این دیکتاتور تحت تعقیب بود. کیم جونگ اون از آنها برای رابطه جنسی استفاده می کند.

 

یک دختر فراری از کره شمالی گفته است که کیم جونگ اون، دیکتاتور این کشور، هر سال 25 دختر باکره را برای عضویت در “جوخه لذت” خود انتخاب می کند. یونمی پارک 30 ساله ادعا می کند که زنان جوان به دلیل جذابیت و همچنین وفاداری سیاسی خود انتخاب می شوند. پارک ادعا می کند که او دو بار به خاطر خدمت اجباری به دیکتاتور و یاران حزبش مورد تعقیب قرار گرفت.

 

اما او به دلیل “وضعیت خانوادگی اش” انتخاب نشد. سپس او توضیح داد: آنها از هر کلاس درس بازدید می کنند و حتی اگر دلشان بخواهد به حیاط مدرسه می روند تا اگر کسی پنهان شده باشد را پیدا کنند. وقتی چند دختر زیبا پیدا می کنند، اولین کاری که انجام می دهند این است که وضعیت خانوادگی آنها را بررسی کنند – یعنی وضعیت سیاسی خانواده آنها.

 

دخترانی که برای رابطه جنسی با کیم جونگ اون انتخاب می شوند

یونمی پارک می گوید: دخترانی را که اعضای خانواده شان از کره شمالی فرار کرده اند یا اقوامشان در کره جنوبی یا کشورهای دیگر باشد، حذف می کنند. مرحله بعدی معاینه پزشکی برای اطمینان از باکره بودن آنهاست. داوطلبانی که در آن آزمون موفق می شوند، تحت معاینه پزشکی دقیق تری قرار می گیرند.

جوخه لذت کیم جونگ اون 

حتی کوچکترین نقص – مانند یک اسکار کوچک در هر جایی از بدن – دلیلی برای رد صلاحیت است. بعد از آزمایش‌های سخت، «تنها تعداد انگشت شماری از دختران از سراسر کره شمالی» باقی می‌مانند که سپس به پیونگ یانگ فرستاده می‌شوند. پارک گفت که پس از انتخاب، “تنها دلیل وجودی دختران این است که دیکتاتور را از نظر جنسی راضی کنند”.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی کانیه وست و همسرش در قایق + عکس

 

رابطه جنسی با دختران نوجوان برای عمر طولانی

رهبر پیشین کیم جونگ ایل معتقد بود که “داشتن صمیمیت جنسی با دختران نوجوان به او جاودانگی می دهد”. او در سال 2011 در سن 70 سالگی بر اثر حمله قلبی شدید درگذشت. پارک توضیح داد که کیم جونگ ایل ایده این “جوخه لذت” را در دهه 1970 ابداع کرد. او فکر کرد که اگر چند دختر زیبا را انتخاب کنم و آنها را در جایی که پدرم می‌ماند قرار دهم، ممکن است برای روح او لذت بخش باشد.

رابطه جنسی با کیم جونگ اون

بنابراین او زنان زیبا را انتخاب کرد و سپس در استراحتگاه هایی قرار داد که کیم ایل سونگ از آنها دیدن کرد. باید بگوییم، کیم ایل سونگ آنقدر تحت تأثیر قرار گرفت که پسرش هم به لذت او فکر کرد. به همین دلیل کیم جونگ ایل را به عنوان جانشین خود معرفی کرد. در سال 1983، کیم جونگ ایل دومین “بخش شادی” را برای استفاده خود ایجاد کرد.

 

پارک گفت که آرایش تیم لذت در طول سال ها تغییر کرده است زیرا هر سه مرد سلیقه متفاوتی در زنان داشتند. او ادامه داد: کیم ایل سونگ سلیقه سنتی بیشتری در زنان داشت، زیرا سنش بالاتر بود. بنابراین او گروه خود را به نام گروه الکترونیک پوچونبو داشت. اما کیم جونگ ایل یک تیم لذت بخش به نام Wangjaesan Light Music Band را داشت.

 

بیشتر بخوانید: با مردان بیش از 40 کشور خوابیده ام | لاتین ها در رابطه جنسی بهترین هستند!

 

سلیقه متفاوت رهبران کره شمالی در انتخاب دختران

در دوره کیم جونگ ایل، تیپ بدنی زنان کمی متفاوت بود. آقای کیم جونگ ایل زنان قد بلندتر از 160 سانتی متر را ترجیح می داد – چون کیم جونگ ایل بسیار کوتاه بود. زنانی که کیم انتخاب کرده بود، معمولاً دارای صورت‌های گرد بودند. ولی کیم جونگ اون تمایل دارد زنان “لاغر اندام” بیشتری را برای اطرافیان شخصی خود انتخاب کند و از زنان قد بلندتر و “غربی” تر حمایت می کند.

رابطه جنسی کیم جونگ اون با دختران نوجوان

پارک افزود: شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه همسر کیم جونگ اون در ابتدا در جوخه لذت بوده است. در تیم لذت کیم جونگ اون، سه بخش مختلف وجود دارد. یکی در ماساژ آموزش دیده است، یک بخش دوم در آواز و رقص برای سرگرمی رهبر و حلقه درونی او تخصص دارد. این گروه گاهی اوقات به عنوان گروه مورانبونگ به صورت عمومی اجرا می کند.

 

پارک گفت که گروه سوم “یک بخش فعالیت های جنسی” است و افزود: “آنها باید از نظر جنسی با دیکتاتور و سایر مردان صمیمی باشند. “آنها باید یاد بگیرند که چگونه این مردان را راضی کنند – این تنها هدف آنهاست.” زیباترین دختران برای کیم محفوظ هستند. در حالی که اعضای تیم نه چندان خیره کننده برای پاسخگویی به نیازها یا ژنرال ها و سیاستمداران رده پایین دستور داده می شوند.

 

بیشتر بخوانید: با 500 مرد رابطه جنسی داشته ام و تجربیات زیادی کسب کرده ام!

 

رهبر کره شمالی می خواهد همانند خدا پرستش شود

شرایط در کره شمالی آنقدر وخیم است که والدین با خوشحالی اجازه می دهند دخترانشان توسط پیشاهنگان جوخه لذت استخدام شوند. زیرا این بدان معناست که حداقل دختران از گرسنگی نخواهند مرد. هنگامی که اعضای تیم به اواسط بیست سالگی خود می رسند، زمان آنها به پایان رسیده است. آنها اغلب با محافظان رهبر عزیز ازدواج می کنند.

 

پارک می‌گوید که برای بازنشستگی اعضای Pleasure Squad یک امتیاز پذیرفته‌شده است که انتخاب کنند با کدام یک از اعضای واجد شرایط سرویس‌های امنیتی که مایلند با آن ازدواج کنند. پارک، که داستان‌های زندگی او در داخل کره شمالی توسط برخی از منتقدان بسیار اغراق‌آمیز توصیف شده است، می‌گوید که خاندان کیم “پدوفیلیانی هستند که انتظار دارند به عنوان خدا پرستش شوند.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت