لخت شدن جان سینا در مراسم اسکار و واکنش عجیب حاضران!

لخت شدن جان سینا در مراسم اسکار و واکنش عجیب حاضران!

لخت شدن جان سینا در مراسم اسکار 

لخت شدن جان سینا در مراسم اسکار باعث واکنش های زیادی در بین مردم شده است. در نود و ششمین مراسم جوایز اسکار در روز یکشنبه، جان سینا، کشتی گیر و بازیگر مشهور، اولین حضور خود را در اسکار انجام داد. این حضور، بسیار بیشتر از آنچه که تماشاگران انتظار دیدن آن را داشتند. با دیدن جان سینا تمام حاضران مراسم تعجب کردند، زیرا او لباسی بر تن نداشت.

 

ستاره «صلح‌ساز» و «آرگیل» برای اولین بار در مراسم اهدای جوایز برهنه حضور داشت تا اسکار طراحی لباس را اهدا کند. جیمی کیمل مجری برنامه در ارجاع کمی به استریکری که در مراسم چهل و ششم به صحنه هجوم برد، سینا را متقاعد کرد که همه چیز را آشکار کند. سینا پس از بیرون آمدن از پشت یک ست بزرگ، جایی که فقط با یک پاکت آلت تناسلی اش را پوشانده بود در مرکز صحنه قرار گرفت.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن دختر جوان در استانبول و حمله مردم به او + عکس

 

لخت شدن جان سینا در اسکار 2024

جان سینا خطاب به حاضران در تئاتر دالبی، به آنها یادآوری کرد: “لباس ها مهم هستند.” او قبل از اینکه به کیمل بگوید نمی‌تواند پاکت کشاله‌رانش را باز کند، گفت: «لباس پوشیدن خیلی مهم است، شاید مهم‌ترین چیزی که وجود دارد». سپس، اعضای گروه تولید نمایش پرده ای را بر روی ستاره کشتی انداختند.

لخت شدن جان سینا در مراسم اسکار 

پس از روشن شدن صحنه نیز، کیمل روی زانوهایش نشسته بود و ظاهر جدید سینا را تمام می کرد. کیمل که از روی زمین بلند شد گفت: آنجا، تو زیبا به نظر می‌رسی. سینا جایزه اسکار را به هالی وادینگتون، طراح لباس های انتزاعی یورگوس لانتیموس برای فیلم «بیچاره ها» اهدا کرد.

لخت شدن جان سینا

وادینگتون قبل از تشکر از ستارگان و تیم سازنده فیلم گفت: «بیچاره ها» فرصت بسیار نادری بود تا در یک فرآیند خلاقانه به عنوان طراح لباس واقعاً آزاد و هنرمندانه باشیم. نود و ششمین دوره جوایز اسکار به صورت زنده از شبکه ABC از تئاتر دالبی در هالیوود پخش شد. «اپنهایمر» برنده بزرگ شب بود و هفت جایزه از جمله بهترین فیلم را به خانه برد.

 

بیشتر بخوانید: سلفی لخت بریتنی اسپیرز روی تختخواب و واکنش کاربران! + عکس

 

جان سینا همه چیز را در اسکار آشکار کرد

همان طور که در بالا توضیح دادیم، برای اهدای جایزه بهترین طراحی صحنه و لباس، جان سینا سرش کناری بیرون انداخت و به جیمی کیمل گفت که اینجا نمی‌خواهد «حرکات کشتی کچ» و سپس اضافه کرد: «این یک رویداد زیبا است. شما باید همین الان از پیشنهاد چنین ایده بی مزه ای خجالت بکشید، بدن یک مرد شوخی نیست!

جان سینا در مراسم اسکار 

وقتی کیمل به کشتی گیر دبلیو دبلیو ای پیشنهاد داد که به هر حال برهنه کشتی بگیرد، او اضافه کرد: “رفیق، من برهنه کشتی نمی گیرم، من در ژورت کشتی می گیرم!” در این مرحله، جان اندام‌های خصوصی خود را با یک پاکت بزرگ پوشانید و با واکنش‌های شوکه‌کننده همه حضار به مرکز صحنه رسید. او گفت: «لباس‌ها خیلی مهم هستند. شاید مهمترین چیزی که وجود دارد!»

 

و در آخر هم، در حالی که چراغ ها برای خواندن نام نامزدها کم نور شد، چند دستیار با لباسی مفصل برای او آمدند تا او را از برهنگی نجات دهند. او سپس برنده رده را اعلام کرد. هالی وادینگتون در این بخش پیروز شد که شامل ژاکلین دوران برای باربی، ژاکلین وست برای قاتلان ماه گل، جانتی یتس و دیو کراسمن برای ناپلئون و الن میروژنیک برای اوپنهایمر بود.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن ندا یاسی در لایوهای اینستاگرام + بیوگرافی ندا یاسی چهره معروف

 

لباس حیا یا کیسه حیا چیست؟

جسیکا استاین راک، یکی از هماهنگ‌کنندگان هالیوودی و مدیر عامل شرکت مدیران و هماهنگ‌کننده‌های صمیمیت، می‌گوید که معمولاً دو نوع لباس حیا وجود دارد. یکی شبیه کیف پول سکه ای یا کیف بند کشی است و دیگری شبیه یک بند بند بدون بند است که با کمی چسب در جلو و پشت به آن چسبانده شده است.

لباس حیا یا کیسه حیا چیست

دومی همان چیزی است که سینا روی صحنه اسکار پوشیده بود، یک بند جیبی گوشتی رنگ که نواحی جلو و پشت او را می پوشاند. او می‌گوید شرکت‌های متعددی وجود دارند که کیسه‌های ساده تولید می‌کنند. یکی از شرکت‌ها به نام Covvier در سپتامبر 2022 راه‌اندازی شد. زیرا تقاضا برای چنین لباس‌هایی با طراحی خاص همراه با حضور هماهنگ‌کننده‌ها از دوران جنبش #MeToo افزایش یافت.

 

لوسیا شاپیرو، یکی از بنیانگذاران Covvier و طراح صحنه در برنامه های تلویزیونی برنده جایزه امی، می گوید: جان سینا یکی از محصولات شرکت آنها را که از نایلون، اسپندکس ساخته شده نپوشیده است. لوسیا توضیح می دهد که این لباس ها برای مطابقت با رنگ پوست بازیگر ایجاد شده اند. همچنین، او می افزاید: «تنوع در اندازه و رنگ پوست واقعاً مهم است.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت