کشف راز کثیف خانوادگی در یک فلش USB – مادرم با شوهرم رابطه جنسی داشت

انتشار : 25 ژوئن 2024
کشف راز کثیف خانوادگی در یک فلش USB – مادرم با شوهرم رابطه جنسی داشت

کشف راز کثیف خانوادگی 

کشف راز کثیف خانوادگی در یک فلش USB زندگی زن جوان که نام خودش را فاش نکرده را به هم ریخته است. او در وب سایت ردیت گفت: راز کثیف مادرم را در یک جعبه کفش قدیمی پیدا کردم – این راز ازدواج من را خراب کرد. این زن جوان هنگام تمیز کردن یک کمد لباس به طور تصادفی با یک USB در یک جعبه کفش قدیمی برخورد کرد که نشان دهنده رابطه جنسی مادر او با شوهرش بود.

هر خانواده ای رازهایی را پنهان می کند. حتی اگر نخواهید به دنبال آنها بروید، بالاخره روزی با اسرار تاریکی روبرو شوید که مسیر زندگی شما را تغییر می دهد. و این دقیقاً همان چیزی است که برای یک زن اتفاق افتاد، که به سادگی سعی می کرد کمد لباسی به هم ریخته را پاک کند. اما این تمیزکاری خانه باعث شد تا زندگی او به طور کامل به هم بریزد.

ما فکر می کنیم که رازهای کثیف فقط در فیلم های سینمایی نشان داده می شوند. اما بسیاری از آن سکانس های سینمایی در دنیای واقعی هم جریان دارند. حتی ممکن است داستان هایی را بشنویم که در دنیای فیلم ها و سریال ها هم وجود ندارند. داستانی که در ادامه به اشتراک گذاشته ایم، یکی از هزاران رازهای خانوادگی است که به طور اتفاقی فاش شده است.

مادر و شوهرم با هم رابطه جنسی داشتند

این زن جوان وقتی داشت وسایلش را مرتب می کرد، به طور تصادفی با جعبه کفشی برخورد کرد که داخل آن یک درایو USB کوچک بود. کنجکاوی او باعث شد تا آن فلش را به لپ تاپ خود وصل کرده تا بررسی کند که آیا چیز مهمی در آن وجود دارد یا خیر. اما او بلافاصله از دیدن محتوای آن یو اس بی درایو، پشیمان شده است.

کشف راز کثیف خانوادگی 

او با به اشتراک گذاشتن این لحظه دلخراش در وبسایت Reddit گفت: تصاویری از مادرم در حال سکس با شوهرم پیدا کردم. آنقدر عصبی هستم که حتی نمی توانم فکر کنم. در آن یو اس بی، بیش از 50 عکس از همسرم و مادرم در حال رابطه نامشروع وجود دارد. وقتی آنها را دیدم هزار بار احساس کردم که به من خیانت شده و بی خبر بوده ام.

مادرم و شوهرم قبل از ازدواج من رابطه داشتند

این تصاویر در خانه قدیمی مادرش گرفته شده است، به این معنی که این رابطه قبل از ازدواج آنها اتفاق افتاده است. زن ناشناس توضیح داد: شوهرم قبلا برای مادرم کار می کرد، سپس من با او آشنا شدم. این مرد یک کارمند ساده بود، و هرگز به ذهن من خطور نکرد که هیچ جذابیتی برای مادرم داشته باشد. زیرا مادرم 30 سال از او بزرگتر است.

مادر و شوهرم با هم رابطه جنسی داشتند

وی ادامه داد: هیچ کدام از آنها به من درباره با هم بودن شان چیزی نگفتند. مادرم وقتی در عروسی من ایستاده بود واقعاً برای من خوشحال بود و اشک می ریخت. زن برای رسیدگی به وضعیت، از ردیتورها (کاربران ردیت) پرسید: چه کار باید بکنم؟ و خوشبختانه مردم از ارائه توصیه های خود به این زن آسیب دیده خوشحال شدند.

توصیه کاربران ردیت به زن آسیب دیده

یکی از کاربران در پاسخ گفت: “من زنی را می شناختم که به عنوان مادر این کار را انجام می داد. او با مردی چند سال کوچکتر از خودش آشنا شد و آنها یک چیز داشتند. پس از پایان کار آنها با هم دوست ماندند. در نهایت آن زن، مرد را به دخترش که 10 سال از او کوچکتر بود معرفی کرد و سال بعد با هم ازدواج کردند. من صمیمانه امیدوارم که آن زن مادر شما نباشد.

خیانت شوهر

کشف راز کثیف خانوادگی در یک فلش

و کاربر دیگری اضافه کرد: درست یا غلط اگر متوجه می شدم که طرف مقابلم با والدینم رابطه جنسی داشته است، عصبانی می شدم و نمی توانستم به این رابطه ادامه دهم. افراد زیادی هم از تجربه های خود و دوستان شان درباره کشف رازهای ترسناک و کثیف خانوادگی صحبت کردند. و اکثر آنها به این زن پیشنهاد طلاق و دوری از مادر و شوهرش را دادند.

مثلا یکی از کاربران گفت: تو تقصیری نداری، تو از همه چیز بی خبر بودی و آنها هستند که باید جوابگو باشند. آنها وجدان خودشان را زیر پا گذاشته و باید در برابر تو پاسخگو باشند. و در آخر هم باید بگوییم که اگر این پست مورد توجه شما قرار گرفته، می توانید دیگر پست ما درباره اعترافات زن متاهل که با مردان دیگر می خوابد را مطالعه کنید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت