عکس دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس واژن

انتشار : 6 می 2024
عکس دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس واژن

عکس دختری که دو واژن دارد 

در این مطلب، عکس دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد آشنا می شویم که دو واژن دارد. او می گوید: دو واژن بودن من به این معنی است که من دو بار در ماه پریود می شوم. این دختر انگلیسی با دو واژن، رحم و دهانه رحم، پس از تشخیص بیماری نادرش در سنین نوجوانی، آموخته است که بدن خود را دوست داشته باشد و با چیزی که هست، کنار بیاید. آنی شارلوت، در ۱۶ سالگی متوجه شد که به دیدلفیس رحم مبتلا شده است.

این پدیده پزشکی به این معنی است که او می تواند همزمان دو نوزاد را از دو مرد متفاوت باردار شود. او همچنین دو دوره قاعدگی دارد – که با پیشگیری از بارداری آن ها را مدیریت می کند – و می گوید هر دو واژن وی “عملکردی یکسان” دارند. در واقع چند سال طول کشید تا آنی شرایط خاص بدنی اش را پذیرفت. وی اکنون 23 ساله است، و بیماری که دارد را بسیار جالب توصیف کرده است.

زن انگلیسی که با دو واژن متولد شده است

آنی در مورد وضعیت نادر خود گفت: “من با یکی از دوستانم به بیمارستان مراجعه کردم، پرستار به من گفت که دو واژن دارم و این کمی غیرعادی است.” این تشخیص برای آنی یک شوک بزرگ بود، و سپس به او اطلاع دادند، وضعیتی که دارد چگونه بر زندگی او تأثیر می گذارد. ولی در دانشگاه، آنی یاد گرفت که بدن خودش بپذیرد و حتی از گفتن اینکه “من دو واژن دارم” به عنوان تابوشکنی استفاده کرد.

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

او ادامه داد: “به من گفته شد که بچه دار شدن برایم بسیار دشوار است و در نهایت زایمان زودرس با سزارین می شود، زیرا جنین فضای کافی برای حمل کامل را ندارد.” همچنین به من گفته شد که احتمال سقط جنین هم وجود دارد. من از بچه دار شدن یا تلاش برای بچه دار شدن می ترسم – این چیزی است که مدت هاست نگران آن بودم.

بیشتر بخوانید : 7 بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای زنان سایز بزرگ

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد

“من یک زن جوان بودم و تازه شروع به شناخت قسمت های مختلف بدنم کرده بودم و ناگهان به من گفتند که با بقیه متفاوت هستم. “به عنوان یک نوجوان، شما می خواهید “عادی” باشید و اینکه به شما بگویند اینطور نیستید واقعاً ترسناک است. “من کمی از حالت عادی ام خارج شدم، به کسی چیزی نگفتم و حتی صحبت کردن با مادرم هم در این مورد برایم سخت بود.”

آنی شارلوت چگونه با وضعیتی که دارد کنار آمده است؟

من واقعاً شروع به کنار آمدن با وضعیت بدنی ام کردم. از نگاه کردن به آن به عنوان یک موضوع پزشکی و فکر کردن به تمام مشکلاتی که ممکن است بخاطر بچه دار شدن به وجود بیاید، دست کشیدم.” اکنون، کاملاً آن را قبول کرده و آن را به عنوان بخشی از خودم پذیرفته‌ام، و هرگز به این اندازه اعتماد به نفس نداشتم. حالا وضعیت آنی تأثیر زیادی بر زندگی او ندارد و او “به آن عادت کرده است”.

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

آنی می گوید: «بعضی از مردم فکر می‌کنند که من دروغ می‌گویم، اما در مجموع همه در مورد آن کنجکاو هستند و می‌خواهند بیشتر بدانند. این دختر انگلیسی همچنین، پس از دیدن زنان دیگری که با وضعیت های غیرعادی بدنی، صفحات موفق و پرسود را راه اندازی کردند، متوجه شد که چیزی منحصر به فرد برای ارائه دارد. نهایتا او OnlyFans را در سال 2020 راه اندازی کرد.

حتما بخوانید : بازی انفجار + آموزش و ترفندهای بازی انفجار شرطی برای برد تضمینی

درآمد آنی شارلوت چقدر است؟

این دختر 23 ساله حالا توانسته است از وضعیت خود درآمد کسب کند و از طریق صفحه اینستاگرام خود @annieecharlotte ماهانه 70000 پوند درآمد دارد. وی می گوید: “همه کسانی که وارد پیج من می شوند همیشه در مورد وضعیت بدنی ام سوال می پرسند. اغلب آنها فقط می خواهند بدانند که زندگی جنسی من چگونه است، اما برخی می خواهند در مورد چیزهای پیش پا افتاده تر بدانند – مانند نحوه ادرار کردن من!

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

«فکر نمی‌کنم آن‌ها چیز زیادی در مورد آناتومی زنان بدانند. من شرایطم را در بیو پیج خودم دارم، بنابراین وجود افرادی که بر اساس کنجکاوی مرا دنبال می کنند رایج است – و من از محتوای خاصی در مورد مفهوم داشتن دو واژن استفاده می کنم.” آنی می‌گوید که شرایط مالی کنونی که دارد، زندگی اش را تغییر داده است و او احساس غرور می‌کند که خودکفا شده است.

زندگی با دو واژن برای آنی چگونه است؟

او توضیح داد: “من در 23 سالگی خانه خودم را دارم، می توانم پس انداز کرده و راحت زندگی کنم.” “قطعاً در ابتدا آن را دلهره‌آور می‌دانستم، و گفتن آن به دوستانم و مادرم دشوار بود، اما همه کسانی که به آنها اهمیت می‌دهم به‌طور باورنکردنی مرا پذیرفته اند و تشویقم می‌کنند. “من زندگی کاملی دارم و همیشه مشغول تولید محتوا برای رسانه های اجتماعی، OnlyFans یا گپ زدن با فالوورهایم هستم.

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

بنابراین دوستیابی برای من (در حال حاضر) در جایگاه دوم قرار گرفته است. “من هرگز نمی بینم که به یک شغل سنتی برگردم، زیرا واقعا از کسب درآمد آنلاین لذت می برم. همیشه دوست داشتم بازیگر شوم، بنابراین حدس می زنم این بهترین کاری است که بعد از شبکه های اجتماعی قرار است به آن برسم. “همچنین خیلی جالب است که یک مدل OnlyFans با دو واژن باشید… می توانم بگویم که بسیار نادر است!”

بیشتر بخوانید : باشگاه زنان لخت یا استریپ کلاب چیست ؟ همه چیز درباره Strip Club

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

عکس دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس واژن

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

دختر 23 ساله انگلیسی که دو واژن دارد + عکس

پیج اینستاگرام آنی شارلوت

annieecharlotte@

همچنین بخوانید : 

آلت تناسلی کوچک مرد و شکایت همسرش از او! + عکس

شستن ماشین با لباس زیر و واکنش همسایه ها به زن بی حیا ! + عکس

ثبت نام در سایت سیگاری بت