مشکلات بازیگری در فیلم های خاک بر سری از زبان دیمیتری سیمستاد!

مشکلات بازیگری در فیلم های خاک بر سری از زبان دیمیتری سیمستاد!

مشکلات بازیگری در فیلم های خاک بر سری 

در این پست، مشکلات بازیگری در فیلم های خاک بر سری از زبان بازیگر پورنوگرافی مشهور را بررسی خواهیم کرد. یک تحلیلگر بانکی بریتانیایی که به ستاره مرد بالغ فیلم های پورنوگرافی تبدیل شد، این تصور را که او شغلی رویایی دارد را رد کرد. این پورن استار مشهور گفت: علاقه قه زنان زیبا پس از کمتر از یک سال از بین رفتند و او دیگر علاقه ای به زنان ندارد.

 

دیمیتری، که پدرش پس از کنار گذاشتن شغل بانکی به خاطر کار بزرگسالان، او را روسپی خطاب کرد، می گوید این شغل رویایی نیست. آقای دمیتری سیمستاد یک تحلیلگر سابق بانکی است که برای اولین بار در اوایل دهه 2000 بازی در فیلم های پورنوگرافی را آغاز کرد. اما او گفت که این شغل، آنقدرها که مردم فکر می کنند جذاب نیست.

 

بیشتر بخوانید: نکات جالب درباره پورن استارها و صنعت پورنوگرافی

 

بازیگر پورنوگرافی مرد بودن کار سختی است

این بازیگر اهل لندن که اصالتا یونانی دارد، گفت که فشار زیادی بر استعدادهای مرد وجود دارد. همچنین، او در مورد عواقب خجالتی شدن فرزندش در مکان های عمومی صحبت کرد. باید بگوییم که این بازیگر، در پادکست گزینه یک با دوست دختر سابقش جس وست صحبت می کرد. جس وست نیز یک ستاره بزرگسال است و هنوز هم با دیمیتری زندگی می کند.

مشکلات بازیگری در فیلم های خاک بر سری 

جس گفت: برای من، مجری بودن کار سختی است. من می توانم در تمام طول روز وانمود کنم که اینکار خوب است. اما در نهایت می دانم که همه اینها فقط ظاهرسازی است و این شغل لذتی ندارد. بازی در فیلم های پورن هم همین است، اگر بازیگر روز بدی را سپری کند، همه سر صحنه منتظرند تا او به سخت بگیرند. من هر چه باشد دستمزد می گیرم، اما اگر آنها راضی نشوند، پول نمی دهند.

 

دیمیتری با بیان نظر خود اضافه کرد: فشار زیادی روی یک پسر برای اجرا وجود دارد. زیرا دختر دستمزد می گیرد، لوکیشن پول می گیرد و خدمه دستمزد می گیرند درست است؟ همه آنها حقوق می گیرند، اما اگر حرفه ای نباشید، هیچ کاری انجام نمی شود. به همین دلیل است که فقط چند نفر هستند که این کار را انجام می دهند و شما باید برای این کار به آنها کمک کنید.

 

بیشتر بخوانید: بازی گزارشگر مشهور در فیلم های مستهجن + عکس

 

ناتوانی در حفظ نعوذ حین بازی در فیلم ها

علیرغم احتمال دلهره آور ناتوانی در حفظ نعوظ، تئو تالبوت، مجری پادکست، پیشنهاد کرد که اکثر جوان ها تصور می کنند او در حال زندگی در این رویا است. اما با رد این کنایه، دیمیتری توضیح داد که چگونه یک دهه طول کشید تا دستمزد قبلی خود را به عنوان یک بانکدار از این حرفه بگیرد. و اینکه خوابیدن با زنان زیبا آنقدرها که به نظر می رسد هیجان انگیز نبود.

مشکلات بازیگری در فیلم های پورنوگرافی

او گفت: این یک شغل رویایی برای یک پسر نیست [اما] یک مرد معمولی فکر می کند… اما پاسخ دادن به این نکته کار شگفت انگیزی به نظر می رسد. اگر در آن مهارت داشته باشید، درآمد خوبی دارد و تجربه متفاوتی خواهید داشت. اما برای من، تازگی آن در سال اول از بین رفت… هشت تا ده سال بود حتی پولی که قبل از ورود به فیلم های پورنو در می آوردم را نداشتم.

 

بنابراین سال‌ها من واقعاً از لحاظ مالی ضرر داشتم. ولی تفاوت این است که همانطور که جس اشاره کرد، سبک زندگی ما متفاوت است. شاید به اندازه‌ قبل پول در نمی‌آوردم، اما کارهایی را انجام می‌دادم که مولتی‌میلیونرها انجام می‌دهند. مثلا غذاهای گران را در یک قایق تفریحی در دریای مدیترانه می خوردم.

 

بیشتر بخوانید: بازی در 300 فیلم مستهجن در 6 ماه و معایب پورن استار بودن!

 

چرا وارد حوزه پورنوگرافی شدم؟

دیمیتری همچنین، در مورد سبک زندگی قدیمی خود که از پدر مرحومش که حسابدار بود الهام گرفته بود صحبت کرد. او می‌خواست پسرش نیز شغلی مشابه داشته باشد. بنابراین، دیمیتری قبل از پذیرش دنیای شرکت‌ها با سمتی در یک بانک ژاپنی در لندن به دانشگاه رفت. اما او گفت: ساعت 6.30 صبح به دفتر می‌رفتم و تا ساعت 8 شب به خانه نمی‌آمدم، سپس می‌خوابیدم و دوباره این کار را انجام می‌دادم.

ناتوانی در حفظ نعوذ حین بازی در فیلم های پورنوگرافی

مهم نیست که چقدر صبح زود بیدار می شدم، همیشه شش یا هفت نفر جلوی در خانه من بودند. من هرگز نمی‌توانستم با آنها رقابت کنم و اینکار قاتل من بود. اگرچه در آن زمان باعث افتخار پدرم بودم، اما بانکداری هرگز با شخصیت من سازگار نبود. به هر حال، دیمیتری شادی خود را فدای قدرت کرد، اما پس از 11 سپتامبر به طور غیرمنتظره ای کار خود را از دست داد.

 

سپس دمیتری توسط یک نماینده مدلینگ تشویق شد تا کار بزرگسالان را انجام دهد. او گفت که بعد از کار کردن فقط مادرش به او افتخار می کرد. آقای دیمیتری به ما گفت: اگرچه در ابتدا مقدار زیادی پول نداشت، اما مادرم برای من خوشحال بود. زیرا با سبک زندگی 9-5 دیگر استرس نداشتم و تمام روز را در دفتر کار سپری نمی کردم، بنابراین مادرم خوشحال بود که دیگر درگیر استرس نیستم.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت