6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا

6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا

6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا 

در این مطلب، 6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا را به شما معرفی می کنیم. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا رازی وجود دارد که به شما کمک کند شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری افزایش دهید؟ همه لاتاری ها شانس برنده شدن یکسانی ندارند. شرکت در بخت آزمایی های بزرگ می تواند منجر به دریافت جوایز بزرگ شود، ولی انتظار برای رسیدن به پول ممکن است طول بکشد.

 

از سوی دیگر، بخت آزمایی های کمتر محبوب با بهترین شانس، جکپات های معمولی اما کوچکتر را ارائه می دهند. برای انتخاب بازی مناسب برای خود، به تمام انواع آن نگاهی بیندازید. ما در ادامه به شما خواهیم گفت که کدام بخت آزمایی ها شانس برد بالاتری دارند. شما می توانید در این لاتاری ها شرکت کرده و امیدوار باشید که می توانید یکی از برندگان مشهور آنها شوید.

 

درباره شانس و احتمالات قرعه کشی

قبل از اینکه وارد قرعه‌کشی‌های جهان با بهترین شانس‌ها شویم، ابتدا نحوه عملکرد آنها را درک کنیم. هر بازی بخت آزمایی مجموعه ای از شانس های خاص خود را دارد که احتمال برنده شدن یک جایزه را تعیین می کند. شانس ها بر اساس تعداد ترکیب های ممکن و تعداد بلیط های فروخته شده است. به عنوان مثال، شانس برنده شدن در مشهورترین لاتاری – Powerball – 1 در 292,201,338 است.

6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا

این به این معنی است که برای هر بلیط فروخته شده، 1 در 292,201,338 شانس رسیدن به جکپات وجود دارد. با این حال، شانس برنده شدن یک جایزه کوچکتر، مانند جوایز فرعی پاوربال، در سایت های بخت آزمایی آنلاین بسیار بهتر است یعنی – 1 در 38. البته درک مفهوم احتمال نیز مهم است. احتمال، احتمال وقوع یک رویداد بر اساس نتایج قبلی است.

 

به عنوان مثال، اگر پنج عدد برنده آخر قرعه کشی 10، 15، 20، 25 و 30 باشد، احتمال اینکه آنها اعداد برنده بعدی باشند مانند هر عدد دیگری است یعنی – 1 در 69. بنابراین شانس و احتمالات در بخت آزمایی به این ترتیب است. و شما باید با استفاده از این اطلاعات و این فرمول ها در بازی های بخت آزمایی شرکت کنید.

 

بیشتر بخوانید: 5 حقیقت در مورد بخت آزمایی (لاتاری)

 

3 بخت آزمایی ایالات متحده با بهترین شانس

اکنون، بیایید نگاهی به برترین بازی های بخت آزمایی با بهترین شانس بیاندازیم. با توجه به آمار، سه بخت آزمایی کوچک آمریکایی بیشترین شانس را برای برنده شدن برای بازیکنان خود دارند. این قرعه کشی ها شامل: همه یا هیچ (All Or Nothing)، کش 5 (Cash 5) و لوتو تگزاس (Lotto Texas) هستند.

 

1. بخت آزمایی (All Or Nothing)

همه یا هیچ یک قرعه کشی است که در اکثر ایالت های ایالات متحده از جمله تگزاس، آیووا و مینه سوتا در دسترس است. مفهوم آن ساده است: بازیکنان 12 عدد را از مجموعه ای از 24 گزینه انتخاب می کنند. اگر همه 12 عدد قرعه کشی شوند، بازیکن برنده جکپات می شود. اگر هیچ یک از اعداد قرعه کشی نشد، بازیکن جایزه کوچکتری نیز می برد.

 

شانس برنده شدن جکپات این بخت آزمایی، 1 در 2704156 است که آن را به یکی از بهترین بخت آزمایی های جهان با بهترین شانس تبدیل می کند. علاوه بر احتمال بالای برنده شدن جایزه اصلی، بازی چندین جایزه کوچکتر را نیز برای تطبیق چند عدد در بلیط را ارائه می دهد. شانس برنده شدن هر نوع جایزه در بخت آزمایی همه یا هیچ 1 در 4.5 است.

 

به طور متوسط، هر بلیط این بخت آزمایی 2 دلار قیمت دارد. این بازی دو بار در روز، هفت روز در هفته قرعه کشی می شود. اگر در آمریکا زندگی می کنید می توانید در این بخت آزمایی شرکت کنید. همچنین اگر ساکن آمریکا هم نیستید، سایت های واسطه ای وجود دارند که می توانند برای شما بلیط خریده و اگر برنده شدید، مبلغ را به حساب شما واریز کنند.

 

2. بخت آزمایی (Cash 5)

Cash 5 قرعه کشی دیگری است که بردهای بزرگ و مکرر را برای بازیکنان آمریکایی امکان پذیر می کند. در اینجا، بازیکنان باید پنج عدد را از یک استخر انتخاب کنند. اگر هر پنج عدد روی صفحه ظاهر شوند، بازیکن برنده جکپات می شود. درست مانند بخت آزمایی All or Nothing، بخت آزمایی Cash 5 نیز، دارای یکسری جوایز کوچکتر برای افرادی است که کمتر از پنج عدد را حدس می زنند.

6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا

شانس برنده شدن برنده جکپات Cash 5 1 در 962598 است که یک نتیجه عالی است. علاوه بر این، شانس انتخاب 1 تا 4 عدد برنده و گرفتن سهم 1 در 10.5 است. همین مورد هم، آن را به گزینه ای عالی برای بازیکنانی تبدیل می کند که می خواهند شانس خود را برای بردن نوعی جایزه افزایش دهند. برای بازی Cash 5، به سادگی پنج عدد از محدوده 1-43 را انتخاب کنید.

 

هزینه هر بلیت 1 دلار است، در حالی که بازی به صورت روزانه انجام می شود، قرعه کشی را برای همه مقرون به صرفه می کند. بنابراین شما برای برنده شدن در بخت آزمایی های مختلف، می توانید به این گزینه هم فکر کنید. لاتاری کش 5 هم یکی از 6 بخت آزمایی ها با شانس برنده شدن بالا می باشد.

 

3. بخت آزمایی (Lotto Texas)

لوتوی تگزاس یک بازی قرعه کشی محبوب در سایت های قمار آنلاین در ایالات متحده است که منحصراً در تگزاس در دسترس است. برای رسیدن به جکپات، بازیکنان شش عدد از 1 تا 54 را انتخاب می‌کنند. با میانگین قیمت بلیط 1 دلار، در این بخت آزمایی، شانس برنده شدنبرای بازیکنانی با تمام بودجه‌ها در دسترس است. قرعه کشی ها در روزهای چهارشنبه و شنبه انجام می شود.

 

بیشتر بخوانید: بعد از برنده شدن در بخت آزمایی چه کنیم؟

 

اما چه چیزی لوتو تگزاس را به یکی از بخت آزمایی هایی که باید امتحان کرد با بهترین شانس تبدیل می کند؟ احتمال برنده شدن جکپات 1 در 25,827,165 است. در حالی که شانس داشتن سهمی از یک جایزه کوچکتر 1 در 71.1 است. لوتو تگزاس به عنوان سومین بخت آزمایی برتر جهان شناخته شده است. به خصوص اگر از آمریکای شمالی قمار می کنید.

 

بزرگترین بخت آزمایی های جهان با شانس بزرگ

در حالی که 3 لاتاری که در بالا معرفی کردیم، بهترین شانس را برای برنده شدن یک جایزه برای بازیکنان آمریکایی ارائه می دهند، ولی چندین قرعه کشی سودآور دیگر نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر خارج از ایالات متحده بازی می کنید، به بزرگترین قرعه کشی های جهان با شانس مناسب برای برنده شدن توجه کنید. احتمالاً آنها را می شناسید زیرا مگا میلیونر، پاور بال و یورو میلیونز هستند.

 

1. بخت آزمایی مگا میلیونز

لاتاری مگا میلیونز، یک قرعه کشی شناخته شده است که در سیگاری بت و بسیاری از سایت های دیگر در سراسر جهان در دسترس است. بازیکنان پنج عدد از 1 تا 70 و یک عدد اضافی را از یک استخر جداگانه با 25 توپ انتخاب می کنند. اگر هر شش عدد قرعه کشی شود، یکی برنده می شود. شانس برنده شدن جکپات مگا میلیونز 1 در 302,575,350 است که برنده شدن را بسیار دشوار می کند.

 

2. بخت آزمایی پاوربال

نیمی دیگر از برندگان خوش شانس جکپات های خود را از پاوربال دریافت کردند. این احتمالاً شناخته‌شده‌ترین قرعه‌کشی در جهان است، با شانس رسیدن به جکپات به 1 در 292201338 است. در این لاتاری، بازیکنان پنج عدد از یک مجموعه 1-69 و یک عدد اضافی را از 26 عدد در یک براکت جداگانه انتخاب می‌کنند. اگر همه اعداد ظاهر شوند، شانس برد دارید.

6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا

6 بخت آزمایی با بهترین شانس برنده شدن بالا

 

اگرچه برنده شدن در Powerball زمان بر است، اما این جایزه ارزش آن را دارد. زیرا می توانید میلیاردها دلار برای یک بلیط خوش شانس دریافت کنید! بزرگترین جایزه ای که تا به حال در لاتاری برده شده متعلق به پاوربال است و بیش از 2 میلیارد دلار است! اگر می خواهید شانس خود را نیز امتحان کنید، دیگر مقاله ما درمورد نحوه شرکت در پاوربال در خارج از ایالات متحده را بررسی کنید.

 

3. بخت آزمایی یورو میلیونز

لاتاری یورو میلیونز یک قرعه کشی اروپایی محبوب است که در اکثر کشورهای این قاره در دسترس است. بازیکنان با هدف رسیدن به جکپات، پنج عدد از براکت 1-50 و دو ستاره خوش شانس را علامت گذاری می کنند. برای برنده شدن، هر هفت عدد باید قرعه کشی شود، که شانس برنده شدن جایزه EuroMillions را 1 در 139,838,160 می کند.

 

دقیقاً مانند بسیاری از بخت‌آزمایی‌ها با بهترین شانس، یورو میلیونز نیز برای بازیکنانی که موفق به حدس زدن کمتر از هفت عدد می‌شوند، جوایز کوچک‌تری ارائه می‌کند که آن را به یک بازی بالقوه سودآور تبدیل می‌کند. بنابراین شما می توانید بر روی برد خود در این بخت آزمایی هم حساب ویژه ای باز کنید. سالانه بالغ بر 1 میلیارد نفر در این بخت آزمایی شرکت می کنند.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت