برنده شدن در قرعه کشی با این روش های ساده!

برنده شدن در قرعه کشی با این روش های ساده!

راه های برنده شدن در قرعه کشی 

در اینجا ترفندهای برنده شدن در قرعه کشی را به شما آموزش خواهیم داد. همه رویای برنده شدن در قرعه کشی و برنده شدن را دارند. اما در حالی که بیشتر مردم فقط این کار را به ایمان واگذار می کنند و اعداد را به طور تصادفی انتخاب می کنند، دیگران استراتژی های متفاوتی را دنبال می کنند. بنابراین چگونه باید شماره های قرعه کشی خود را انتخاب کنیم؟ بیایید محبوب ترین روش ها را در زیر بررسی کنیم.

 

شرکت در قرعه کشی های مختلف به دلیل سادگی و جوایز خوب، یک گزینه محبوب در سراسر جهان است. حتی در محله ها هم افراد قرعه کشی به راه می اندازند تا بتوانند مبلغ بالایی را برنده شده و از آن در زندگی خود استفاده کنند. هر کسی می تواند بدون هیچ تجربه قبلی یا دانش خاصی، در یک قرعه کشی شرکت کند. اما اگر می خواهید برنده خوش شانس بعدی باشید، باید اعداد مناسب را انتخاب کنید.

 

این روزها راه های زیادی برای برنده شدن در قرعه کشی معرفی می شوند. مثلا: کد برنده شدن در قرعه کشی ها، سابلیمینال برنده شدن در قرعه کشی ها، کد کیهانی برنده شدن در قرعه کشی یا دعای تضمینی برنده شدن در قرعه کشی ها به هیچ وجه توضیح علمی و آماری ندارند. البته ما نمی گوییم که این روش ها کاربرد ندارد، شاید برای برخی کارساز بوده باشند. ولی ما راه های دیگری را خواهیم آموخت.

 

1. استفاده از اعداد خوش شانس

چندین استراتژی برای کمک به شما در انتخاب وجود دارد. بیایید اکنون محبوب ترین آنها را ببینیم. احتمالاً محبوب ترین روش برای انتخاب شماره های قرعه کشی انتخاب اعداد خوش شانسی است که همیشه می توانید به خاطر بسپارید. از تاریخ تولد تا سالگرد ازدواج، این می تواند هر عددی باشد که می تواند به زندگی شما یا سایر اعضای خانواده مرتبط باشد. یا فقط می توانید اعداد خوش شانس سنتی مانند 13 و 21 را انتخاب کنید و امیدوار باشید.

برنده شدن در قرعه کشی با این روش های ساده!

البته هیچ دلیل علمی برای اینها وجود ندارد اما هنوز هم ساده ترین راه برای انتخاب اعداد شماست. کارشناسان واقعا استفاده از تاریخ های خانوادگی را توصیه نمی کنند زیرا هیچ علم و آماری پشت آن وجود ندارد. اگر می‌خواهید از تکنیک‌های پیشرفته‌تری برای انتخاب شماره‌های قرعه‌کشی خود استفاده کنید، کافیست ادامه مطلب را بخوانید. ما راه هایی را به شما خواهیم آموخت که می توانند در برنده شدن در قرعه کشی کمک تان کنند.

 

2. مطالعه آمار قرعه کشی ها

برخی از بازیکنان قرعه کشی بدشان نمی‌آید ساعت‌ها صرف مطالعه آمار کنند تا ببینند کدام اعداد بیشتر انتخاب شده‌اند. اینها به اصطلاح اعداد داغ هستند. اما اعدادی که سرد نامیده می شوند به ندرت برنده شده اند. به عنوان مثال، 31 یک عدد داغ است و بسیاری از افراد آن را در لیست اعداد خوش شانس خود دارند. اما به یاد داشته باشید که غیر از شما چندین فرد دیگر نیز همین طور فکر می کنند.

برنده شدن در قرعه کشی با این روش های ساده!

بنابراین، اگر 31 قرعه کشی شود، در بسیاری از بلیط های دیگر ظاهر می شود که به معنای به اشتراک گذاری جایزه نیز است. انتخاب یک عدد سرد می تواند به معنای جایزه بزرگتر باشد، اما طبق آمار، شانس بسیار کمتری برای قرعه کشی دارند. همچنین می توانید شماره های عقب افتاده را انتخاب کنید که اعداد داغی هستند که در هفته های اخیر نمایش داده نشده اند. یا وقتی بلیط قرعه کشی خود را پر می کنید، همه این اعداد را با هم ترکیب کنید.

 

3. اعداد فرد و زوج را انتخاب کنید

اگر به کل گروه اعداد نگاه کنید، می بینید که اکثر اوقات ترکیب های برنده شامل اعداد فرد و زوج هستند. بنابراین یکی دیگر از تاکتیک های عالی انتخاب از بین هر دو گروه هنگام انتخاب شماره های خود است. همچنین می توانید اعداد بالا و پایین را با تقسیم کل بر دو انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر مجموعاً 60 دارید، تقسیم بر دو برابر 30 است. بنابراین اعداد پایین شما بین 1-30 و اعداد بالا بین 31-60 خواهد بود.

 

بازیکنانی که در ریاضیات خوب هستند نیز می توانند از سیستم های پیچیده تری مانند سیستم چرخان استفاده کنند. در این استراتژی از ترکیب اعداد مورد علاقه خود استفاده می کنید. مثلا هنگامی که برای برنده شدن باید هفت عدد را انتخاب کنید، پنج عدد ثابت و چند عدد اضافی دارید که می توانید در ترکیب های مختلف به اعداد پایه اضافه کنید. اگر کمی پیچیده به نظر می رسد، فراموش نکنید که همیشه می توانید به ساده ترین گزینه اعتماد کنید.

 

4. اعداد تصادفی قرعه کشی

اگر نمی خواهید آمار یا ریاضیات مطالعه کنید و واقعاً اعداد خاصی در ذهن خود ندارید، فقط یک گزینه سریع انتخاب را انتخاب کنید. به این معنی که سیستم به طور خودکار تعدادی اعداد تصادفی را برای شما انتخاب می کند. این روش در واقع برای چندین بازیکن که با آن پول زیادی به دست آوردند، کارساز بوده است. می توانید این گزینه را در اکثر سایت های قرعه آنلاین مانند یوروبت پیدا کنید تا بازی را ساده تر کنید.

برنده شدن در قرعه کشی با این روش های ساده!

خوبی این روش، این است که شما شانس برنده شدن را مانند کاربران هر استراتژی دیگر خواهید داشت. برای ورود به سایت می توانید به لینک ورود به سایت که در پایین صفحه قرار داده ایم مراجعه کنید. همچنین برای مطالعه پست های بیشتر هم می توانید به مقالات پیشنهادی که در زیر ارائه داده ایم مراجعه کنید. شما به صدها پست آموزشی، کاربردی و کاملا رایگان دسترسی خواهید داشت.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت