فرم پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید لالیگا 2022-23

انتشار : 25 آوریل 2024
فرم پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید لالیگا 2022-23

فرم پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید 

در این پست، راهنمای فرم پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید را بررسی می کنیم. روز دوشنبه هفته آینده یک بازی در لالیگا اسپانیا برگزار می شود که در آن ختافه به مصاف اتلتیکو مادرید خواهد رفت. ختافه توانسته شش سال در لیگ بماند. اما در این مسابقه، آنها باشگاه کوچکتر هستند. در ماه جولای، ختافه پنج بازی تدارکاتی پیش فصل داشت اما فقط یک بازی را برد. در ادامه با سایت پیش بینی بازی 20 همراه باشید.

ختافه ای ها پرستون را 2-1 شکست دادند اما مقابل لگانس، کارتاژنا، لوانته و الچه شکست خوردند یا به تساوی رسیدند. بزرگترین خرید آنها در تابستان امسال بورخا مایورال با 10 میلیون یورو از رئال است. علاوه بر این، بیشتر ورود یا خروج‌های جدید به لالیگا 2 آمدند و رفتند. علاوه بر این، رکورد بازی های رودرروی ختافه با اتلتیکو مادرید نیز به شانس برد آنها کمک نمی کند. ما در پیش بینی های هفته اول لالیگا نیز به این موضوع اشاره کردیم. بیایید ببینیم چه چیز دیگری می تواند بر نتیجه بازی ختافه و اتلتیکو مادرید تأثیر بگذارد.

پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و ختافه

اتلتیکو در این تابستان هیچ خرید سنگینی انجام نداده است اما با این وجود بازیکنان مهمی را به دست آورده است. آنها ناهوئل مولینا، ساموئل لینو و ویتسل را با مجموع مبلغ 26.5 میلیون یورو به تیم اضافه کردند. بازیکنان زیادی نیز از قرضی بازگشته اند، از جمله موراتا، که می تواند یکی از پست های مهاجم را پس از جدایی سوارز پر کند. اتلتیکو مادرید بین 27 جولای و 4 آگوست سه بازی تدارکاتی داشت و در همه آنها پیروز شد.

پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید لالیگا 2022-23

با این حال، ژائو فلیکس و خیمنز هر دو به دلیل مصدومیت غایب هستند و تاریخ بازگشت رسمی برای هیچ یک از آنها وجود ندارد. اما حتی با وجود این شکست‌ها، انتظار داریم اتلتیکو در بازی روز 15 آگوست برنده شود. این اولین بازی در فصل جدید آنها خواهد بود، بنابراین در اینجا با توجه به فرم فعلی هر دو تیم، می بینیم که میهمان مستحق برد است. زیرا می بینیم که تیم میزبان در سه بازی آخر پیش فصل خود موفق به پیروزی نشده است.

ختافه ای ها بیشتر از اینکه ببرند، شکست خوردند. بنابراین این بازی برای آنها چالش سختی به نظر می رسد. تیم اتلتیکو مادرید در حال حاضر عالی عمل می کند زیرا می بینیم که آنها در سه بازی آخر در بازی های تدارکاتی خود پیروز شده اند، آنها منچستریونایتد را با یک گل بر صفر شکست دادند، آنها کادیز را با چهار گل شکست دادند و بعداً به یوونتوس نشان دادند که فوتبال چه چیزی است.

کدام تیم شانس برد بیشتری دارد؟

بنابراین این بار به نظر می رسد که بازیکنان اتلتیکو مادردی در فرم عالی هستند و قدرت ضربه آنها عالی عمل می کند. زیرا می بینیم که نرخ گلزنی آنها بسیار بالا است و دفاع آنها مثل همیشه خوب کار می کند. به گفته تیم میهمان آنها از 6 بازی گذشته، 5 برد و یک تساوی به دست آورده اند، آنها مقابل کادیز شکست نخورده اند، بنابراین به نظرشان این بازی برای آنها سخت نخواهد بود.

نکات آماری بازی اتلتیکو مادرید و ختافه

اتلتیکو مادرید فصل گذشته را با پیروزی مقابل رئال سوسیداد به پایان رساند که آنها را با دو گل شکست داد در حالی که تیم میزبان فصل گذشته را با شکست 3-1 مقابل الچه به پایان رساند و در حال حاضر چهار بازی بدون برد دارد. بنابراین این بازی با وجود حضور در زمین خود برای آنها آسان نخواهد بود. برای جمع بندی، اتلتیکو مادریدی ها مستحق برد هستند زیرا در حال حاضر در فرم قابل ستایش هستند و در سه بازی پیش فصل برنده شده اند.

پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید لالیگا 2022-23

برای ثبت پیش بینی در این بازی می توانید به لینک ورود به سایت پایین صفحه مراجعه کنید. شما می توانید از بروزترین امکانات بهره مند شده و در امن ترین فضا از پیش بینی نتیجه بازی های فوتبال لذت ببرید.

بازی های رو در رو اتلتیکو مادرید و ختافه

در 20 بازی رودررو اخیر ختافه 0 بار پیروز شده است، اتلتیکو مادرید 16 بار پیروز شده و 4 بار نیز با تساوی به پایان رسیده است.

گل های ختافه مقابل اتلتیکو مادرید

در 20 بازی اخیر ختافه با اتلتیکو مادرید، به طور میانگین 2 گل در هر بازی زده شده است. پرگل ترین بازی 7 گل و کمترین 0 گل داشت. ختافه به طور میانگین 0.2 گل در هر بازی و اتلتیکو مادرید 1.8 گل در هر بازی به ثمر رسانده اند.

بیشتر بخوانید: 6 نکته برای برنده شدن در شرط بندی زنده فوتبال (تست شده و تضمینی)

گل های ختافه

ختافه در 20 بازی اخیر به طور میانگین 0.6 گل در هر بازی به ثمر رسانده است. ختافه نیز در همین مدت به طور میانگین 1 گل در هر بازی دریافت کرده است. بیشترین گلی که ختافه در یک بازی به ثمر رسانده 2 گل با کمترین گل 0 است.

نتایج خانگی ختافه

ختافه در حالی که در خانه بازی می کند، در مجموع 2 پیروزی، 2 شکست و 6 تساوی از 10 بازی اخیر کسب کرده است.

ختافه – اتلتیکو مادرید بیش از 2.5 گل

در 20 بازی اخیر ختافه و اتلتیکو مادرید، بیش از 2.5 گل در 20٪ بازی ها و کمتر از 2.5 گل در 80٪ موارد ثبت شده است.

پیش بینی بازی ختافه و اتلتیکو مادرید لالیگا 2022-23

ختافه بیش از 2.5 گل

در 20 بازی اخیر ختافه در 20 درصد بازی ها بیش از 2.5 گل و در 80 درصد دیگر بازی ها کمتر از 2.5 گل زده شده است.

اتلتیکو مادرید – ختافه بیش از 3.5 گل

در 20 بازی اخیر ختافه و اتلتیکو مادرید، بیش از 3.5 گل در 10٪ بازی ها و کمتر از 3.5 گل در 90٪ موارد ثبت شده است.

گل های اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید در 20 بازی اخیر به طور میانگین 1.6 گل در هر بازی به ثمر رسانده است. اتلتیکو مادرید نیز در همین مدت به طور میانگین 0.6 گل در هر بازی دریافت کرده است. بیشترین گلی که اتلتیکو مادرید در یک بازی به ثمر رسانده است 4 گل با کمترین گل 0 است.

اتلتیکو مادرید بیش از 2.5 گل

در 20 بازی اخیر اتلتیکو مادرید در 40 درصد بازی ها بیش از 2.5 گل و در 60 درصد دیگر بازی ها کمتر از 2.5 گل زده شده است.

نتایج خارج از خانه اتلتیکو مادرید

در حالی که اتلتیکو مادرید در خارج از خانه بازی می کند، از 11 بازی اخیر در مجموع 8 پیروزی، 3 شکست و 0 تساوی کسب کرده است.

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت