رز برترام دوست دختر کیلیان امباپه + عکس لخت رز برترام

انتشار : 18 ژوئن 2024
رز برترام دوست دختر کیلیان امباپه + عکس لخت رز برترام

رز برترام دوست دختر کیلیان امباپه 

در این پست، درمورد رز برترام دوست دختر کیلیان امباپه صحبت می کنیم. رز برترام مدل بلژیکی به خاطر روابطی که با افراد مشهور داشته به شهرت رسیده است. چند ماهی است که خبر رابطه او با کیلیان امباپه فوق ستاره فرانسوی منتشر شده است. از آن زمان این چهره سوژه دوربین پاپاراتزی ها بوده و توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

امباپه یکی از بهترین فوتبالیست های جوان جهان است. او به خاطر بازی در 2 فینال جام جهانی و باشگاه پاری سن ژرمن و رئال مادرید به اوج شهرت و ثروت دست یافته است. اما چیزی که برای کاربران علامت سوال بوده این است که این بازیکن با چه کسی رابطه دارد. زیرا که امباپه همیشه روابط خودش را پنهان کرده و دور از جلب توجه زندگی می کند.

ما در ادامه این پست، به معرفی دوست دختر امباپه خانم رز برترام پرداخته ایم. چهره ای که همه می دانند با امباپه در رابطه است. این مدل اهل بلژیک بسیار کم حاشیه بوده و اطلاعات محدودی از او در فضای آنلاین منتشر شده است. اما ما برای اولین بار می خواهیم نکات جالبی درمورد این مدل را برای شما به اشتراک بگذاریم.

رز برترام دوست دختر امباپه کیست؟

رز برترام مدل بلژیکی متولد سال 1994-1373 است. او از حدود 20 سالگی وارد صنعت مدلینگ شده و در حال حاضر هم در این حوزه فعالیت دارد. البته فعالیت های او از سن 13 سالگی شروع شده اما حدود 10 سال طول کشید تا به یک مدل مشهور بین المللی تبدیل شود. وی صاحب دو فرزند است که از ازدواج قبلی اش دارد و از آنها مراقبت می کند.

رز برترام دوست دختر کیلیان امباپه 

باید بگوییم که این مدل از تبارهای مختلف پرتغالی، آنگولایی، سنگالی و اسکاتلندی است. به دلیل چند نژادی بودن گزینه بسیار خوبی برای مدلینگ و بازیگری می باشد. درمورد پدر و مادر و خانواده او اطلاعاتی منتشر نشده، تنها اطلاعات نشان می دهند که پدر او بلژیکی و مادرش پرتغالی است. ما در ادامه نکات جالبی درمورد رز برترام را به اشتراک گذاشته ایم.

رز برترام و کیلیان امباپه چگونه با هم آشنا شدند؟

خانم رز برترام به خاطر ازدواج با گرگوری فن در ویل بازیکن سابق تیم ملی فوتبال هلند و باشگاه آژاکس مشهور شده بود. این زوج چند سال با هم زندگی مشترک داشته و صاحب دو فرزند شده بودند. اما زندگی آنها به خاطر مشکلات روحی و روانی گرگوری فن در ویل از هم پاشید. گویا این بازیکن دچار اضطراب و حملات پانیک شده بود.

دوست دختر کیلیان امباپه 

در ادامه خبرهای مبتنی بر رابطه رز برترام با لئوناردو دیکاپریو منتشر شد. بازیگری که به خاطر رابطه با دختران کم سن و سال شناخته می شود. ولی طولی نگذشت که خبر رابطه او با کیلیان امباپه بازیکن مشهور فرانسوی منتشر شد. شایعات جایی قوت گرفت که این چهره در بین تماشاگران تیم ملی فرانسه در جام جهانی دیده شد.

رز برترام و فرزندانش

امباپه و رز برترام یکدیگر را در اینستاگرام دنبال می کنند اما هنوز شایعات روابط مخفیانه خودشان را تایید نکرده اند. خانم برترام هم بعد از انتشار این اخبار مورد توجه قرار گرفته و صدها هزار فالوور روانه پیج اینستاگرام او شدند. وی هم اکنون در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و گفته می شود که در جریان یک شو مدلینگ در فرانسه با امباپه آشنا شده است.

نکات جالب درمورد رز برترام

رز برترام از کودکی آرزوی مدلینگ را در سر داشت. به همین دلیل هم از سنین پایین به تقلید شو مدلینگ در خانه می پرداخت. پدر و مادرش هم از او حمایت کرده و با تلاش های فراوان رز را وارد یک آژانس مدلینگ بلژیکی می کنند. جالب است بدانید که رز گفته در سنین نوجوانی خودش را یک پسر تصور میکرده و رفتارهایش نیز پسرانه بوده اند.

همسر کیلیان امباپه

این چهره پس از درخشش در اروپا، وارد آژانس های مدلینگ آمریکایی می شود و در آنجا هم مورد پذیرش بزرگان مد قرار می گیرد. بنابراین، او هم به شهرتی که آرزویش را داشت رسیده و هم درآمد بالایی از این طریق بدست می آورد. در آخر هم او با یکی از بازیکنان تیم ملی هلند آشنا شده و ازدواج می کند و حالا هم دوست دختر کیلیان امباپه می باشد.

نامزد کیلیان امباپه 

و در پایان هم باید بگوییم، اگر از مطالعه این پست لذت بردید، می توانید دیگر پست جالب ما درباره همسر کوین دی بروینه که دل هواداران منچسترسیتی را برده است را مطالعه کنید. همچنین با مراجعه به آرشیو مطالب سایت ما می توانید با همسران بازیکنان مشهور فوتبال جهان آشنا شوید، نکات جالب درمورد آنها را بخوانید و عکس های بدون سانسورشان را تماشا کنید.

اینستاگرام رز برترام

rose_bertram@

ثبت نام در سایت سیگاری بت