تجاوز گروهی به گردشگر اسپانیایی و خشم مردم جهان + عکس

تجاوز گروهی به گردشگر اسپانیایی و خشم مردم جهان + عکس

تجاوز گروهی به گردشگر اسپانیایی 

تجاوز گروهی به گردشگر اسپانیایی در هند باعث خشم مردم جهان شده است. یک گردشگر زن در هند مورد تجاوز گروهی توسط هفت مرد با ضربات چاقو و ضرب و شتم شوهرش قرار گرفته است. برطبق اخبار اعلام شده، در حین کمپینگ در هند سه نفر دستگیر شدند. این زوج در حال سفر با موتور سیکلت در شمال هند بودند. سپس اتقاقی وحشتناک برای آنها که بی دفع بودند رخ داد.

 

یک گردشگر اسپانیایی که به همراه همسرش از هند بازدید می کرد، توسط گروهی متشکل از هفت مرد مورد تجاوز گروهی قرار گرفت. این حادثه وحشتناک روز جمعه در یک کمپ جنگلی تاریک در ایالت جارکند رخ داد. این زوج اسپانیایی با ملیت دوگانه برزیلی-اسپانیایی، قبل از اینکه مورد حمله قرار گیرند، با موتورسیکلت در حال کاوش در جنوب آسیا بودند.

 

تجاوز گروهی 7 مرد هندی به زن اسپانیایی

ادعا شده است که انگیزه اصلی مهاجمان تجاوز جنسی به این زن بوده است. تصاویر ناراحت کننده زن 31 ساله را نشان می دهد که در حالی که این تجربه دلخراش را بازگو می کند وحشت زده است. قربانی گفت: هفت مرد بودند و به من تجاوز کردند. آنها ما را دزدیدند و ما را کتک زدند، اما هدف اصلی آنها تجاوز به من بود.

تجاوز گروهی به گردشگر اسپانیایی 

شوهر برزیلی او به زبان اسپانیایی افزود: “آنها ما را به طرز وحشیانه ای کتک زدند.” همچنین چاقویی روی گردنم گذاشتند و گفتند که مرا می کشند. ما با پلیس در بیمارستان هستیم. این اتفاق عصر امروز در هند رخ داد. باید بگوییم که پلیس تاکنون سه مظنون را دستگیر کرده است، در حالی که چهار مظنون دیگر همچنان متواری هستند.

 

مقامات اعلام کردند که یکی از متهمان دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده و اطلاعات قابل توجهی در مورد فراریان ارائه کرده است. تعقیب و گریز برای یافتن مردان باقی مانده آغاز شده است. رئیس پلیس پیتابار سینگ خروار گفت: تیم گشتی وقتی آنها را دیدند احساس کردند که اتفاقی افتاده است. ولی از آنجایی که آنها به زبان اسپانیایی صحبت می کردند، پلیس نمی توانست بفهمد آنها چه می گویند.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز جنسی سلبریتی مشهور به زن 40 ساله در خانه اش! +عکس

 

اظهارات پلیس هند درباره متجاوزان به توریست اسپانیایی

رئیس پلیس افزود: تحقیقات به محض دریافت اطلاعات آغاز شد، با مقتول صحبت کردیم. ما عده ای را بازداشت کردیم و در بازجویی به دخالت خود اعتراف کردند. متهم نام‌های دیگری نیز به خود اختصاص داده است. همچنین، ما تیمی تشکیل داده‌ایم و عملیات‌های عملیاتی برای دستگیری دیگر متهمان در حال انجام است. این زوج اسپانیایی در یک تور آسیایی بودند.

تجاوز گروهی به زن اسپانیایی

سفارت برزیل در دهلی نو گفت: «[سفارت] تأیید می کند که یک شهروند برزیلی – با تابعیت دوگانه اسپانیایی – و همسر اسپانیایی اش قربانی یک حمله جنایتکارانه جدی در ایالت جارکند، شمال شرق هند، در آخر هفته گذشته شدند. در همان زمان، با توجه به اطلاعات در مورد تابعیت دوگانه، سفارت برزیل با سفارت اسپانیا هماهنگ کرد و گفت که:

 

مقامات محلی با آن تماس گرفته اند زیرا هر دو با پاسپورت اسپانیایی وارد هند شده اند. سفارت اسپانیا گفت که تمام کمک های موجود، از جمله مراقبت های روانی را ارائه کرده است. اما قربانیان این پیشنهاد را رد کرده اند. زیرا از قبل توسط خدمات اورژانس هند تحت مراقبت بودند. گفته می شود که این زوج پس از سفر از طریق پاکستان، سریلانکا و بنگلادش از طریق بنگال غربی وارد هند شده اند.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی زندانبان زن با مرد زندانی در آمریکا + عکس

 

پلیس هند پنج نفر دیگر را دستگیر کرده است

رسانه های محلی روز سه شنبه (5 مارس) گزارش دادند که پلیس هند پنج مرد دیگر را در ارتباط با تجاوز گروهی به یک گردشگر اسپانیایی دستگیر کرده است که مجموع بازداشت شدگان را به هشت نفر رساند. این زوج گردشگر، پیش از ادامه سفر به نپال قصد داشتند از بیهار دیدن کنند.

 

حمله به این زن که به همراه همسرش در حال سفر با موتور بود، هفته گذشته در منطقه دومکا در ایالت جارکند در شرق هند، جایی که این زوج در آنجا کمپ زده بودند، رخ داد. خبرگزاری پرس تراست هند (PTI) تصاویری از پنج مظنون را که با دستبند و طناب به یکدیگر بسته شده بودند، در مقابل افسران پلیس نشسته پخش کرد.

دستگیری متجاوزان هندی

روز دوشنبه، سه مرد دیگر – همچنین با گونی هایی روی سر – در دادگاه حاضر شدند و بعداً در بازداشت قرار گرفتند. به گزارش PTI، یک افسر ارشد پلیس محلی، پیتامبر سینگ خروار، گفت: سه نفری که قبلاً دستگیر شده بودند، بیانیه جدیدی دادند که در آن پنج نام دیگر را ذکر کردند، بنابراین، تا کنون، در مجموع هشت مجرم را دستگیر کرده‌ایم.

 

آقای خروار گفت: هر یک از این افراد در صورت مجرم شناخته شدن، با “مجازات سخت” روبرو خواهند شد. وی افزود: ما در حال تشکیل یک پرونده قوی علیه آنها هستیم. شبکه تلویزیونی NDTV گزارش داد که مقامات یک چک 12000 دلاری به عنوان غرامت تحت “طرح غرامت قربانی” به این زوج تحویل داده اند.

 

بیشتر بخوانید: اخاذی هکرها با عکس های لخت (دیپ جعلی) که هوش مصنوعی تولید می کند!

 

آمار تجاوزهای جنسی در هند

توریست اسپانیایی خود را در شبکه های اجتماعی معرفی کرد، پس از آخرین دستگیری ها بیانیه ای منتشر کرد. او با تشکر از پلیس “کارآمد” نوشت: آنها همه جنایتکاران را دستگیر کردند و در مجموع هشت نفر بودند. من عدالت را می خواهم… (برای) همه زنانی که باید از این مسیر عبور کنند. بر اساس داده های اداره ملی سوابق جرم و جنایت، در سال 2022 به طور متوسط روزانه 90 تجاوز در هند گزارش شده است.

 

با این حال، تعداد زیادی به دلیل انگ های غالب در اطراف قربانیان و عدم اعتماد به تحقیقات پلیس گزارش نمی شوند. محکومیت ها به ندرت باقی می مانند و پرونده ها برای سال ها در سیستم قضایی کیفری مسدود هند گیر می کنند. تجاوز گروهی بدنام و قتل یک دانش آموز هندی در سال 2012 خبرساز شد.

 

جیوتی سینگ، دانشجوی 23 ساله فیزیوتراپی، در دسامبر همان سال توسط پنج مرد و یک نوجوان در اتوبوسی در دهلی نو مورد تجاوز قرار گرفت، مورد تجاوز قرار گرفت و کشته شد. این جنایت هولناک توجه بین المللی را به سطح بالای خشونت جنسی در هند تبدیل کرد و هفته ها اعتراضات و در نهایت تغییر در قانون برای تعیین مجازات اعدام برای تجاوز جنسی را برانگیخت.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت