شکایت زن پانامایی از صندلی های هواپیما به خاطر داشتن باسن بزرگ!

انتشار : 2 آوریل 2024
شکایت زن پانامایی از صندلی های هواپیما به خاطر داشتن باسن بزرگ!

شکایت زن پانامایی از صندلی های هواپیما به خاطر داشتن باسن بزرگ! 

شکایت زن پانامایی از صندلی های هواپیما به خاطر داشتن باسن بزرگ، سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است. این زن جوان می گوید: خطوط هوایی باید صندلی‌های بزرگ‌تری بسازند – تقصیر من نیست که باسن بزرگی دارم. گریسی بون مدل پانامایی این هفته در صفحه اینستاگرام خود شکایت کرد که صندلی های هواپیما خیلی کوچک است.

هر روز اخبار عجیبی از گوشه و کنار جهان می شنویم. از آدم های عجیب که شکایت های عجیب تر از خودشان دارند. اینروزها آمار جراحی های زیبایی بسیار بالا رفته است. زنان زیادی با بزرگ کردن باسن و سینه های خود به صورت آنلاین درآمد کسب می کنند. برخی از آنها هم به دنبال ایجاد حاشیه در شبکه های اجتماعی و تور کردن فالوورهای میلیونی هستند.

او می گوید این تقصیر او نیست که “نمی تواند باسن بزرگش را در آنها جا دهد”. خانم بون به خطوط هوایی گفته است که: «نیاز دارند صندلی‌های بزرگ‌تری داشته باشند». پس از اینکه او از صندلی های کوچک شکایت کرد، کاربران هزاران کامنت خنده دار برای او گذاشتند. پست عجیب این زن جوان باعث شد که شمار فالوورهای او از 4 میلیون بگذرد!

بیشتر بخوانید: رقابت جذاب ترین باسن های دنیا در اینستاگرام! | زیباترین باسن های دختر در جهان

شکایت از صندلی های کوچک هواپیما

در یک ویدیوی اینستاگرامی، دختر 26 ساله در حالی که در هواپیما بود، به هواداران نشان می داد کمربند ایمنی برای او مناسب نیست. او لب پایین خود را بیرون آورده بود و این وضعیت شکایت داشت. سپس گریسی با پشت خمیده در حال خروج از فرودگاه بود. گویا باسن او برای صندلی ها هواپیما خیلی بزرگ بوده و ساعت ها در وضعیت بدی نشسته بوده است.

شکایت زن پانامایی از صندلی های هواپیما به خاطر داشتن باسن بزرگ

گریسی در کپشن این ویدیو نوشته شده بود: امروز پرواز داشتم و حتی اگر با فرست کلاس پرواز می کردم، نمی توانستم در هواپیما جا شوم. او افزود: بنابراین، این یک عریضه برای همه خطوط هوایی است. دختران باشن بزرگی مانند من هم باید بتوانند پرواز کنند. تقصیر من نیست که من یک باسن به این بزرگی دارم – لطفا آن صندلی ها را بزرگتر کنید.

بیشتر بخوانید: بیمه باسن ،سینه و آلت تناسلی سلبریتی ها + عکس 18+

واکنش کاربران به باسن بزرگ گریسی بون

بسیاری از طرفداران از گریسی در این پست حمایت کردند و او بیش از 76000 لایک دریافت کرد. با این حال، او همچنین با واکنش های شدیدی در مورد این ویدیو نیز مواجه شد. بسیاری از مردم گفتند که وضعیت “تقصیر گریسی” بوده است. زیرا باسن او “جراحی شده است”. البته اینکه این مدل هرگز رد یا تایید نکرد که زیر تیغ جراحی رفته باشد.

شکایت از صندلی های کوچک هواپیما

یکی از فالوورهای او نوشت: تقصیر خودته. باسن خودت رو بزرگ کردی و حالا از ایرلاین ها شاکی هستی؟ کاربر دیگری هم نوشت: خطوط هوایی نباید جوابگوی ظاهر عجیب شما باشند، می خواستی عمل نکنی. بسیار از افراد هم با شوخی و کنایه با این وضعیت برخورد کردند. اما تعداد کامنت های منفی بسیار زیاد بود و گریسی موفق به دفاع از خودش نشد.

بیشتر بخوانید: شوگرمامی که فقط با پسران 20 ساله قرار می گذارد + عکس

تنگی نفس به خاطر باسن بزرگ و وزن بالا

گریسی در گذشته با اتهاماتی مبنی بر انجام عمل‌های زیبایی از جمله لیفت باسن، کاشت سینه، تزریق لب، پرکننده‌ها و بوتاکس برای بهبود ظاهر خود مواجه شده است. با این حال، مدل مد سایز بزرگ هرگز تایید نکرده است که عمل داشته یا نداشته است. با این حال، سال گذشته او نشان داد که قبلاً هم باسن برزیلی بسیار بزرگی داشته است.

بزرگترین باسن جهان

این مدل همچنین، در اینستاگرام عکسی غیرقابل تشخیص از خود به اشتراک گذاشته است. این عکس، گریسی را در سن 21 سالگی نشان داد که در رده زنانی با هیکل معمولی اما باسن بزرگ قرار دارد. و علاوه بر لاغرتر بودن، این مدل در حالی که لباس‌های غیررسمی به تن داشت، اندام خودش را نشان می داد. گریسی در توضیحی به طرفدارانش گفت که “بدن 300 پوندی خود را دوست دارد”.

با این حال، او گفت که وزن خود را به دلیل درد زانو کاهش داده است. چرا که او حالا هنگام راه رفتن نمی تواند نفس بکشد. او عکسی دیگر از گذشته خود پست کرده و نوشت: 12 سالگی در مقابل 25 سالگی. همه چیز با دوست داشتن بدن 300 پوندی من شروع شد. هنوز هم بسیاری به من می گویند: “اما اگر آن را دوست داشتی، همونجوری می ماندی و تغییر نمی کردی.”

ثبت نام در سایت سیگاری بت