ماجرای رابطه پویان مختاری و سحر قریشی + عکس

ماجرای رابطه پویان مختاری و سحر قریشی + عکس

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری 

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری چیست؟ چند روزی است که خبر ارتباط پویان مختاری خواننده و مدیر سایت ریچ بت و حضرات با سحر قریشی بازیگر پر حاشیه سینما در شبکه هاي‌ اجتماعی بسیار پر رنگ شده است. این سلبریتی هاي‌ پرحاشیه هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده اند اما امین فردین فاش کرده کـه بین آن ها روابطی وجوددارد که شاید همانند مهدی طارمی بعد ها مشخص شود.

 

رابطه پویان مختاری با سحر قریشی

رابطه سحر قریشی با پویان مختاری مثل کشف حجاب ریحانه پارسا در استانبول و رقص در کلیپ جدید شادمهر عقیلی، از موضوعات جذاب آذرماهی برای اینستاگردهای وطنی اسـت. سحر قریشی هنرپیشه سینمای کشور ایران، متولد سال 1366 اسـت. بازیگری کـه در تئاتر و ترجمه کتاب، ردی از او پیدا نمیکنیم و حاشیه هاي‌ پر رنگتر از متن داشته اسـت.

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری

از جنجال پارکبان تا تراژدی مهدی طارمی و صفحه اول روزنامه ها کـه گاهی پر از خبرهایی درباره روابط او با سلبریتی ها می‌شود. در روزهای کرونایی، هنرمندان بـه فکر کارهای تبلیغاتی افتاده اند. سلبریتی ها را در بیلبوردها و تیزرهای تبلیغاتی تلویزیون «از سیامک انصاری برای بایا تا نوید محمدزاده برای آبمیوه و امین حیایی برای سس بیژن» مشاهده می‌کنیم.

 

حواشی سحر قریشی و پویان مختاری

سحر قریشی سفیر تبلیغاتی برند اتو شناس شده اسـت.

او گهگاهی درباره این برند صحبت می‌کند.

سحر قریشی هیچ صفحه اي را دنبال نمیکند.

او در بیو پروفایلش اخیر از رابطه خود

با فردی کـه ان را ZH معرفی کرده خبر داده اسـت.

 

اینستاگرام پویان مختاری pooyanmokhtari@

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری

پویان مختاری نیز بیش از ۲۴۰ نفر از جمله:

احمد خمینی و مجید خراطها را فالو می‌کند.

اما خبری از سحر قریشی نیست.

پویان مختاری در کشور ترکیه زندگی می‌کند.

او اعلام کرده کـه نیلی افشار جدا شده اسـت.

پای فرد سومی در بین بود،

کـه مشخص شد ریحانه پارسا اسـت.

اما حالا امکان دارد این شخص سوم:

سحر قریشی باشد، هنوز هیچ چیز مشخص نشده اسـت.

 

افشاگری امین فردین درمورد سحر قریشی

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری

امین فردین خبرنگار پاپاراتزی مقیم کشور آلمان در لایو مشترک با پویان مختاری مدعی شده بود کـه احتمال رابطه اي بین پویان مختاری با سحر قریشی وجوددارد. اما هیچ واکنشی دراین باره از سحر قریشی دیده نشد. موضوعی کـه بعضی ها ان را بـه جریان ارتباط با مهدی طارمی در قطر مرتبط دانسته ودر ان قضیه نیز سحر، سکوت کرده بود. مهدی طارمی بعداً اعلام کرد کـه ارتباطش با سحر قریشی تمام شده و وارد رابطه جدیدی شده اسـت.

 

پیج اینستاگرام سحر قریشی

سحر قریشی یکی از ۱۰ سلبریتی پرفالوئر در اینستاگرام ایرانیان اسـت saharghoreyshiofficialpage@ او بیش از ۸.۵ میلیون دنبال کننده دارد. این بازیگر جوان سینمای کشور ایران کـه اخیرا در حوزه مدلینگ شال هم فعالیت دارد، فعالیتش را درسال هشتاد و هشت با فیلم لج و لج بازی شروع کرد و پس از بازی در نقش یلدا در مجموعه دلنوازان، بـه شهرت رسید.

سعید قریشی و ندا افشار، والدین او بوده و سابقه کارهای هنری ندارند. سحر قریشی در شبکه نمایش خانگی، گهگاهی حضور دارد. آسپیرین درسال ۹۵؛ ۱۳ شمالی درسال ۹۷ و رقص روی شیشه درسال ۹۸ از جمله کارهایی اسـت کـه از او دیدیم. آخرین حضور سحر قریشی در تلویزیون ایران مربوط بـه سر یال شاید برای شـما هم اتفاق بیفتد از احمد معظمی درسال ۱۳۹۰ بود.

 

آیا سحر قریشی با پویان مختاری ارتباط دارد؟

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری

جنجال ها درباره شایعه رابطه سحر قریشی با پویان مختاری، همان‌ گونه ادامه دارد و طوفانی از کامنت ها را زیر پست هاي‌ سحر قریشی در اینستاگرام بـه دنبال داشته اسـت. ۳ هفته پیش سحر قریشی، پستی در اینستاگرامش بـه اشتراک گذاشت کـه بعضی ها احتمال دادند کـه قصد افشاگری از جنس صحبت هاي‌ سحر زکریا «بازیگر نقش هاي‌ متفاوت در آثار تلویزیونی مهران مدیری» دارد. او نوشته بود کـه:

 

میدونی آدم کی سکوت میکنه؟

زمانی کـه بدونه

اگه لب باز کنه طوفانی میشه…

این پست ۲۰۰ هزار لایک

و هزاران کامنت دریافت کرد.

 

مهاجرت سحر قریشی به ترکیه

ماجرای رابطه سحر قریشی و پویان مختاری

بـه هرحال رابطه سحر قریشی با پویان مختاری اگر مثل رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی بعداً بـه انتشار عکس هاي‌ خصوصی منجر شود، میتواند مصداق نقض حریم خصوصی بوده و با شکایت هایي همراه شود. فعلاً باید منتظر بود کـه ببینیم شایعه رابطه سحر قریشی با پویان مختاری و مهاجرت احتمالی سحر قریشی بـه بيرون از کشور، صحت دارد یا خیر.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت