عکس های لخت نیکی میناژ خواننده مشهور 18+ بیوگرافی

عکس های لخت نیکی میناژ خواننده مشهور 18+ بیوگرافی

عکس های داغ نیکی میناژ خواننده 

در این مطلب عکس های لخت نیکی میناژ خواننده مشهور آمریکایی را می بینیم. نیکی میناژ یکی از مشهورترین خواننده های جهان است و هوادارانش لقبه ملکه رپ را به او داده اند. در ایالات متحده آمریکا او به عنوان یکی از نمادهای جذابیت زنانه شناخته می شود. نیکی میناژ با بیش از 120 میلیون فالوور در اینستاگرام جزو 20 چهره ای است که بیشترین دنبال کننده در جهان را به خود اختصاص داده اند.

 

نیکی میناژ کیست؟

بیوگرافی نیکی میناژ خواننده مشهور

او متولد سال 1982 اسـت.

در آمریکای جنوبی متولد شده اسـت.

در شهر نیویورک رشدکرده اسـت.

ملیتی آمریکایی دارد.

خواننده، بازیگر و شاعر اسـت.

ازدواج کرده و یک فرزند دارد.

یکی از پرحاشیه ترین خواننده ها می باشد.

 

بیوگرافی نیکی میناژ خواننده آمریکایی

عکس های داغ نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

نیکی میناژ با نام اصلی اونیکا تانیا ماراژ-پتی Onika Tanya Maraj متولد: ۸ دسامبر ۱۹۸۲ می باشد. او با نام هنری نیکی میناژ شناخته می شود، خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر اسـت. وی در سنت جیمز ترینیداد و توباگو بـه دنیا آمد ودر نیویورک بزرگ شد. شهرت وی در میان سال‌هاي‌ ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ و هم‌زمان با انتشار چندی از اهنگ‌هایش رقم خورد. 

 

خانواده نیکی میناژ

مادرش «کرول» و پدرش «رابرت ماراژ» نام داشتند. وی دارای سه خواهر و برادر اسـت. مادر میناژ، در شغل‌هاي‌ مختلفی چون حسابداری، فروشنده ارز و … فعالیت داشته و پدرش نیز در شرکت امریکن اکسپرس مشغول بـه کار بوده. پدر میناژ معتاد بـه استفاده از الکل و مواد مخدر بودو یک بار با بـه آتش کشیدن خانه قصد کشتن همسرش را نیز داشت.

 

نیکی میناژ چگونه خواننده شد؟

عکس های داغ نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

میناژ تا ۵ سالگی بـه همراه مادربزرگش زندگی می‌کرده و هر چند وقت مادرش بـه وی سر می‌زد تا این کـه چندی بعد بـه همراه مادرش بـه محله کوئینز شهر نیویورک نقل مکان میکند. نیکی میناژ در زمان فارغ‌التحصیلی از دبیرستان علاقه شدیدی بـه فعالیت در عرصه هنری پیدا کرده بود. قرار بود در ابتدا وی بـه عنوان بازیگر مشغول فعالیت شود اما موفق بـه بدست آورد نقشی برای خود نشد.

 

نکات جالب درمورد نیکی میناژ خواننده

او در نهایت پس از این شکست بـه عنوان پیش‌خدمت رستورانی بـه نام «رد لابستر» در محله برانکس نیویورک مشغول فعالیت شد. اما دوره کاری وی دراین رستوران مدت زیادی طول نکشید و پس از مدت کوتاهی بخاطر بی‌ادبی با مشتریان از رستوران اخراج شد. طبق گفته‌هاي‌ خود میناژ، وی برای ۱۵ بار دیگر نیز بـه همین دلیل از مشاغل مختلفی اخراج شد.

عکس های داغ نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

نیکی میناژ نخستین هنرمند زنی بود کـه در فهرست شبکه ام‌تی‌وی «برای جذاب‌ترین خوانندگان هیپ هاپ» قرار گرفت. نیویورک تایمز در خصوص میناژ گفته‌ اسـت کـه وی تأثیرگذارترین رپر زن در تمام زمان‌هاست. از جمله مجلات مهمی مثل بیلبورد، کمپلکس و فوربس بـه نیکی لقب برترین رپر زن تاریخ را دادند.

 

چرا نیکی میناژ اینقدر محبوب است؟

عکس های داغ نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

ترانه ‌هاي‌ رپ وی همچنین بخاطر ریتم‌هاي‌ سریع و استفاده از لهجه ‌هاي‌ خاصی چون نوعی لهجه انگلیسی از سایر موزیک‌هاي‌ رپ متمایز اسـت. سبک لباس پوشیدن او نیز بخاطر استفاده از رنگ‌هاي‌ مختلف بسیار متمایز و شناخته شده‌اسـت. او درسال ۲۰۱۷ برنده جایزه Fashion Rebel نیز شده‌اسـت. وی درسال ۲۰۱۹ قرار بود کـه کنسرتی در عربستان سعودی اجرا کند ولی کنسل شد.

 

بازیگری نیکی میناژ

فیلم زن دیگر نخستین فیلمی بود کـه نیکی میناژ در ان بـه ایفای نقش پرداخت. فیلم‌برداری این فیلم در بهار ۲۰۱۳ صورت گرفت و فیلم در آوریل ۲۰۱۴ روانه سینماها شد. میناژ دراین فیلم نقش شخصیتی را بـه نام «لیندا»؛ کـه دستیار «کارلا» «با نقش‌آفرینی کامرون دیاز» اسـت، ایفا میکند.

 

ازدواج و همسر نیکی میناژ

عکس های داغ از کون گنده نیکی میناژ

او درسال 2019 با کنت پتی نامزد کرد ودر جولای سال 2020 در اینستاگرام خود به طور رسمی اعلام کرد کـه باردار اسـت، ودر انتظار نخستین فرزند شان هستند.

 

دعوا نیکی میناژ و کاردی بی

عکس های لخت از اندام نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

نیکی میناژ Nicki Minaj و کاردی بی Cardi B در مراسم هفته مد نیویورک، نه تنها با هم وارد درگیری لفظی، بلکه فیزیکی نیز شدند. این دو ستاره، زمانی کـه روی فرش قرمز از کنار هم عبور می‌کردند، با هم گلاویز شدند. در ان شرایط نیروهای امنیتی و بادیگاردها وارد عمل شدند و انها را از هم جدا کردند. اما کاردی آن قدر خشمگین بود کـه از راه دور کفش اش را از پا درآورد و ان را بـه سمت نیکی میناژ نشانه گرفت.

 

دلیل دعوای آن ها چه بود؟!

کاردی در اینستاگرام خود او نوشت:

تو دیگران را تهدید کردی تا با من کار نکنند.

گفتی اگر همکاری کنند، تو مانع می شوي.

تو پشت سر من حرف هاي‌ زشتی زدی.

من تمام انها را نادیده گرفتم.

اما بازهم ادامه دادی.

اینبار فرزند مرا نشانه گرفتی.

من توهین بـه فرزندم را بـه هیچ عنوان نمی پذیرم.

توهین بـه فرزندم، توهین بـه من اسـت.

گفتی من توانایی مراقبت از فرزندم را ندارم.

و این حرف ها از تحمل من خارج اسـت.

 

عکس های داغ نیکی میناژ

عکس های خفن نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

عکس های سکسی از اندام نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

عکس های لخت نیکی میناژ خواننده معروف آمریکایی

عکس های داغ نیکی میناژ خواننده مشهور 18+

عکس ها‌ی لخت نیکی میناژ

اینستاگرام نیکی میناژ nickiminaj@

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت