عکس های لخت سلما هایک در روز بیکینی

عکس های لخت سلما هایک در روز بیکینی

عکس های لخت سلما هایک در روز بیکینی 

در این پست، عکس های لخت سلما هایک در روز بیکینی را مرور می کنیم. سلما هایک «روز بیکینی» را با لباس شنای جذاب که ما را شگفت‌زده کرد جشن گرفت. این بازیگر 56 ساله روز ملی بیکینی را گرامی داشت و اندام های معروف خود را در یک بیکینی فوق العاده آشکار به نمایش گذاشت. خانم هایک در آستانه 60 سالگی هنوز هم یکی از جذاب ترین و خوش اندام ترین بازیگران زن جهان می باشد.

 

حتی با وجود اینکه او را یکی از معصوم ترین چهره ها می دانند، هایک اعتراف کرد که اغلب وسوسه می شود که خود را رها کند. باید بگوییم که سلما، ملکه بیکینی است. وی با بیش از 25 میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام عکسی زیبا به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او در حالی که در مقابل یک استخر ایستاده، یک بیکینی رنگارنگ و طرح دار پوشیده است.

عکس های سلما هایک در روز بیکینی

او ظاهر خود را با گوشواره های بلند و طلایی تزئین کرد، در حالی که موهای موج دار خود را صاف به پشت بسته بود. سلما، این توضیح را اضافه کرد: روز ملی بیکینی مبارک! باورتان می شود که بیکینی تنها 77 سال است که وجود دارد؟! بیایید امیدوار باشیم که آنها را هم ممنوع نکنند. او همچنین همین پیام را به زبان اسپانیایی، زبان مادری خودش هم نوشت.

 

اندام سلما هایک در بیکینی های جذاب

تابستان امسال، این ستاره اغلب عکس‌هایی از بیکینی‌هایش را منتشر می‌کرد که بدن کاملاً جذاب او را نشان می‌داد. ماه گذشته، او عکسی از خودش در کنار یک قایق در حالی که یک لباس دو تکه خاکستری پوشیده بود به اشتراک گذاشت. او در توضیح این عکس نوشته است: بعضی از مردم روزهای خاکستری را دوست ندارند. اما من فکر می‌کنم هر روز هفته، ارزشمند است.

عکس های سلما هایک در روز بیکینی

این هنرپیشه معروف، آشکارا تعهد خود را برای حفظ فیزیک چشمگیرش تا پنجاه سالگی خود، همراه با موانعی که در طول روند طبیعی پیری با آن روبرو شده است، مورد بحث قرار داده است. در طی مصاحبه ای در سال 2017، او اعتراف کرد که ممکن است آرامش وسوسه کننده باشد، اما تمایل او برای جذاب ماندن برای همسرش، فرانسوا هانری پینو، او را با انگیزه نگه می دارد.

عکس های سلما هایک در روز بیکینی

او اعتراف کرد: من گاهی می گویم 50 سال دارم! چرا باید خوب به نظر نرسم؟ سلما اضافه کرد: من هم نمی‌خواهم مرد زندگی ام را از دست بدهم. ما نمی توانیم از تحسین سلما به خاطر نگرش مثبت و صداقتش دست برداریم. او حتی یک بار راز منزجر کننده را فاش کرد که به او اجازه می دهد اندام خیره کننده خودش را حفظ کند.

 

بیوگرافی سلما هایک بازیگر جذاب

سلما هایک یک بازیگر و تهیه‌کننده مکزیکی-آمریکایی است. او در تاریخ 2 سپتامبر 1966 در کوآتزاکوآلکوس، وراکروز، مکزیک متولد شد. هایک با بازی در تلنوولاهای مکزیکی مانند ترزا و ال کالجون د لوس میلاگروس، به شهرت رسید. او به خاطر بازی در فیلم دسپرادو (1995) در کنار آنتونیو باندراس، شهرت جهانی پیدا کرد.

عکس های سلما هایک در روز بیکینی

شهرت بزرگ هایک با بازی در فیلم فریدا (2002)، فیلم زندگینامه‌ای درباره هنرمند معروف مکزیکی، فریدا کاهلو، بیشتر شد. بازیگری که در نقش فریدا کاهلو ایفای نمود، نظریه‌پردازی مثبتی را از منتقدین به خود دست یافت و برای جایزه اسکار بهترین بازیگر نامزد شد. در طول دوره فعالیتش، وی در فیلم‌های متنوعی همچون یکبار دیگر در مکزیک، از نیمه تا سپیده‌دم و… حضور داشته است.

 

علاوه بر فعالیت هنری، سلما هایک به عنوان یک فعال و خیر هم شناخته می‌شود. او در رفع مشکلات انسانی مختلف اقداماتی انجام داده و برای حقوق زنان و حمایت از سازمان‌هایی مانند یونیسف تلاش کرده است. هایک به خاطر استعداد، زیبایی و سهمی که در صنعت فیلم و اجتماع داشته است، شناخته می‌شود. وی همچنین یکی از جذاب ترین زنان جهان می باشد.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت