بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی + عکس های داغ

انتشار : 6 می 2024
بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی + عکس های داغ

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میروس 

در این بخش بیوگرافی ربکا قادری مدل، طراح لباس و دوست دختر آرتا میروس (آرتا میرحسینی خواننده گروه وانتوز) را مرور می کنیم. ربکا قادری در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از 315 هزار دنبال کننده دارد. او در زمینه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می کند و یکی از مانکن های مشهور ایرانی می باشد. به درخواست کاربران سایت بازی 20، در این مقاله به طور کامل با این چهره مشهور آشنا خواهیم شد.

ربکا قادری کیست؟

عکس های لخت ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

او متولد سال 1377 اسـت.

در شهر تهران متولد شده اسـت.

در رشته طراحی لباس تحصیل کرده اسـت.

بـه طور رسمی ازدواج نکرده اسـت.

نامزد آرتا میرحسینی می باشد.

قد ربکا قادری 167 سانتی متر اسـت.

وزن ربکا قادری 54 کیلو گرم اسـت.

یک برند اختصاصی دارد.

در کشور ترکیه زندگی میکند.

بیوگرافی ربکا قادری مدل و طراح لباس 

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

ربکا قادری مدل ایرانی ساکن استانبول با قد ۱۶۷ سانتی‌متر و وزن ۵۴ کیلو گرم اسـت. ربکا از ۳ سال قبل فعالیت حرفه ‌اي خودش در حرفه مدلینگ را شروع کرد. او دیپلم گرافیک دارد ودر حال حاضر دانشجوی رشته‌ طراحی لباس و پارچه اسـت. مانند بیشتر مدل ‌ها، علاقه بـه مدلینگ از کودکی در او شکل گرفت. ربکا برای ما تعریف کرد کـه در ان زمان باملافه برای خودش لباس ‌هاي‌ دنباله ‌دار درست می ‌کرده اسـت.

کودکی و خانواده ربکا قادری

او یک خواهر و یک برادر دارد، از کودکی بـه طراحی لباس و مدلینگ علاقه داشته اسـت. بـه عنوان میکاپ آرتیست در آرایشگاه ها و بـه عنوان مانکن در مزون هاي‌ ایرانی فعالیت داشته و آرام آرام بـه چهره اي شناخته شده تبدیل میشود و سپس بـه بيرون از کشور مهاجرت می‌کند تا فعالیت هاي‌ حرفه اي خودرا آغاز کند و برند اختصاصی خودرا راه اندازی کند.

ربکا قادری کجاست؟

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

او درسال 1398 بـه کشور ترکیه مهاجرت می‌کند ودر حال حاضر در شهر استانبول زندگی میکند. او بـه تازگی برند اختصاصی خود با نام Rebecca ghaderi collection را معرفی کرده اسـت کـه تا این لحظه این برند آمار فروش قابل توجهی داشته اسـت.

ربکا قادری و آرتا میر حسینی

آرتا میرحسینی «آرتا میروس» خواننده گروه وانتونز با ربکا قادری رابطه عاشقانه اي را شروع کرده اسـت، این چهره هاي‌ معروف در حال حاضر نامزد می باشند. او در اینستاگرام خود آرتا را amor خطاب میکند. آمور یک کلمه اسپانیایی بـه معنی عشق، معشوق و دوست داشتن اسـت.

مخالفت خانواده با مدل شدن ربکا

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

او می‌گوید: اوایل با مخالفت خانواده روبرو شدم؛ حتی یک‌بار وادار شدم صفحه اینستگرامی خودم را ببندم. در ان زمان کار مدلینگ در ایران آن قدر گسترده نبود. حالا با کار من کنار آمده‌اند و تشویقم می کنند. دوستانم هم از ابتدا برای ادامه مسیر بـه من انرژی می‌دادند.

درآمد ربکا قادری چقدر است؟

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

این شغل درآمد بالایی دارد حتی در ایران، اما من دلم میـــخواهد هر دقیقه مشغول باشم. کمتر از یکسال پیش برند خودم Rebecca Ghaderi Collection را در زمینه‌ تولید کمربند تاسیس کردم. بـه نظرم کمربندها لباس را بسیار زیباتر میکنند. بـه عقیده من خانم ‌ها و دختران باید مستقل باشند تا اعتماد بـه نفس بیشتری داشته باشند. بـه شغل سوم هم فکر می کنم.

رژیم غذایی ربکا قادری مدل مشهور

شاید اگر بـه شـما بگویم کـه تا بـه حال رژیم خاصی نداشته‌ام تعجب کنید. در حال حاضر خیلی جدی هم ورزش نمی کنم. اما از ۶ سالگی ورزش می کنم کـه این را مدیون مادرم هستم. او مرا بـه کلاس باله، ژیمناستیک، رقص، TRX و… میبرد. ۱۰ سال از کودکی من در حال ورزش کردن گذشت.

عکس های سکسی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

پیاده‌ روی و شنا را در برنامه ‌هایم دارم، اما همین حالا خیلی شلوغ هستم. ساعت خواب منظمی ندارم و طبق معمولً متغیر اسـت؛ ولی برای عکاسی و کار حتما زود می ‌خوابم. من استعداد چاقی ندارم پس پرهیز غذایی خاصی هم ندارم؛ ولی تا حد امکان فست ‌فود نمیخورم. صبحانه برایم اهمیت زیادی دارد و خیلی میوه و سالاد میخورم.

عکس های‌ داغ ربکا قادری

اندام سکسی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

بیوگرافی ربکا قادری دوست دختر آرتا میرحسینی

پیج اینستاگرام ربکا قادری rebeccaghaderi@

ثبت نام در سایت سیگاری بت