بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار 

در این بخش بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار مشهور را مرور می کنیم. آگوست ایمز یکی از محبوب ترین بازیگران پورن آمریکایی بود، او مدت زیادی است که خودکشی کرده اما فیلم های او همچنان در صدر پربازدیدها قرار دارند و نام او هنوز هم در میان بهترین بازیگران پورن جهان به چشم می خورد. در ادامه نگاهی داریم به زندگی، فعالیت ها و علت درگذشت ایمی آگوست پورن استار آمریکایی، با ما همراه باشید.

 

ایمی آگوست کیست؟

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار مشهور

نام اصلی: مرسدس گرابووسکی

تاریخ تولد: 1994-1373

پیشه: بازیگر-مدل

علت مرگ: خفگی-خودکشی

همسر: کوین مور

 

بیوگرافی آگوست ایمز بازیگر مشهور پورن

عکس های آگوست ایمز پورن استار

آگوست ایمز با نام اصلی: مرسدس گرابوفسکی، متولد ۲۳ اوت ۱۹۹۴–۵ دسامبر ۲۰۱۷ اسـت. او یک بازیگر پورنوگرافی بود کـه درحدود ۲۹۰ فیلم حضور داشت و برای چندین جایزه اي ‌وی ‌آن در طول حرفه اش نامزد شده بود.

 

دوران کودکی آگوست ایمی

ایمز در آنتیگونیش٬ نوا اسکوشیا متولد شد، اما در سال های نوجوانی در کلرادو اسپرینگز بزرگ شد. مادرش از اختلال دوقطبی رنج می برد. او در سال های ابتدایی بـه عنوان یک مربی پرورش دهنده اسب سواری، پرستار بچه و حیوانات کار میکرد.

 

اذيت جنسی توسط پدربزرگ

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

ایمز ادعا کرد کـه او بـه ‌طور معمول توسط پدربزرگش بـه عنوان یک کودک مورد تجاوز جنسی قرار گرفته ‌اسـت، اما پدرش وی را باور نمی ‌کرد ودر ۱۲ سالگی وی را برای زندگی در خانه گروهی فرستاد. آگوست تأیید کرد کـه او در دوران کودکی آسیب دیده و سابقه افسردگی دوقطبی و اختلال شخصیت چندگانه را داشته‌اسـت و میگوید:

 

بعضی روزها من خوب می شوم

و اگر هیچ کاری انجام ندهم

بازتاب ‌هاي‌ اتفاقات دوران کودکی ام

را دریافت می کنم و خیلی افسرده شده

و حتی نمیتوانم از تختم خارج شوم.

صحنه‌هایم را برای یک یا دوهفته لغو می کنم.

 

پیش زمینه خودکشی آگوست ایمی

در تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۷؛ اگوست ایمز پیام‌هاي‌ بسیار منفی نسبت بـه توئیتی کـه در آن از ایفای نقش درکنار همجنس گرایان مرد اعلام خودداری کرده، مورد سرزنش قرار گرفته بود. او دراین توئیت می گوید:

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

«خطاب» بـه هر فردی «زنی» کـه قرار اسـت جای گزین من برای ایفای نقش در EroticaX شود، شـما در حال ایفای نقش درکنار مردی هستید کـه در فیلم‌هاي‌ همجنس‌گرایی مردانه حضور دارد. فقط میخواستم کـه مطلع باشید. مزخرف اسـت. آیا واقعاً مدیر برنامه‌ها اهمیتی نمی دهند کـه از چه کسانی نمایندگی میکنند؟ من برای بدنم تکلیف انجام می دهم!

 

حمله کاربران بـه آگوست ایمی

بعد از این توئیت عده اي از کاربران توئیتر، آگوست ایمز را بـه دلیل تبعیض در همجنسگرایی مورد سرزنش قرار دادند اما آگوست ایمز کـه خود یک دوجنس ‌گرا اسـت اعلام کرد کـه جامعه همجنس‌گرایی مردانه را دوست دارد و او این حق را دارد کـه نسبت بـه نگرش جنسی ‌اش خود مختار باشد. در نهایت این سرزنش‌ها بـه یک خشونت سایبری علیه آگوست ایمز تبدیل شد.

 

علت مرگ آگوست ایمز چه بود؟

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

در ۵ دسامبر ۲۰۱۷؛ بدن حلق آویز شده او دریک پارک عمومی درحدود فاصله ۲۰ دقیقه اي از خانه‌اش در کاماریلو، کالیفرنیا پیدا شد. او در هنگام مرگ ۲۳ سال داشت. برادر آگوست ایمز، دوستان نزدیک او و همچنین جنا جیمسون و رسانه‌هاي‌ متعدد، معتقدند کـه دلیل خودکشی آگوست ایمز، خشونت سایبری بوده‌اسـت و برخی نیز معتقدند دلیل خودکشی او ناشی از سابقه افسردگی بوده‌اسـت.

 

ازدواج و همسر آگوست ایمز

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

ایمز در واقع با کارگردان فیلمهایش کوین مور ازدواج کرده بود. کویین مور در مورد او می گوید: او بهترین شخصی بود کـه تا بـه حال شناخته بودم و او جهان را برای من بـه ارمغان آورد. لطفا دراین زمان دشوار این موضوع را بـه عنوان یک موضوع خانوادگی خصوصی درنظر داشته باشید.

 

آیا بازیگر پورن بودن خارج شدن از انسانیت اسـت؟

اول این‌که کامنت ‎ها و بددهنی ‎هاي‌ ما می ‎تواند جان یک نفر را بگیرد. هرروز شاهد طعنه‎ ها و توهین زیر پست کاربران هستیم. گاهی خودمان هم ترول می‎کنیم و اصلاً بـه عواقب کار فکر نمی ‎کنیم. هیچ چیز بـه اندازه شکستن قلب یک انسان ارزش ندارد. دوم این‌که بدن یک زن مال خود خودش اسـت. هیچکس این حق را ندارد مالکیت زنی را از بدنش صلب کند.

 

خشونت جنسی چیست؟

خشونت جنسی فقط بـه تجاوز و کتک ‎کاری و ضربه فیزیکی گفته نمی‎شود. این ماجرا  و حمله کاربران بـه پیج ایمی آگوست هم هم یک خشونت جنسی بود.

 

عکس های آگوست ایمز 18+

عکس های جذاب آگوست ایمز پورن استار

عکس های لخت آگوست ایمز پورن استار

بیوگرافی آگوست ایمز پورن استار + علت خودکشی و مرگ

بیوگرافی و عکس های آگوست ایمز پورن استار

اینستاگرام August Ames

عکس های سکسی آگوست ایمز پورن استار

عکس های لخت سکسی از آگوست ایمز

قد آگوست ایمز 168 سانتی متر بود

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت