برندگان بخت آزمایی (لاتاری) چه کارهایی انجام می دهند ؟

برندگان بخت آزمایی (لاتاری) چه کارهایی انجام می دهند ؟

برندگان بخت آزمایی چه کارهایی انجام می دهند؟ 

برندگان بخت آزمایی چه کارهایی انجام می‌دهند؟ برنده شدن در بخت آزمایی «لاتاری» آرزوی تمام کسانی اسـت کـه بلیط می‌خرند و شانس خودرا امتحان می‌کنند. برندگان این قرعه کشی هاي‌ بزرگ صاحب جوایز میلیون دلاری می‌شوند و ظرف یک شب زندگی انها زیر و رو میشود، آن ها می‌توانند بـه بزرگ ترین آرزوهای خود دست یابند. آیا می‌دانید برندگان بلیط هاي‌ بخت آزمایی با جایزه خود چه می‌کنند؟

 

برندگان بلیط بخت آزمایی با جایزه خود چه می کنند ؟

طبق تحقیق گروه کاملوت «برگزار کنندگان لاتاری هاي‌ یورومیلیونز در انگلیس»،تنها نیمی از برندگان خوش شانس لاتاری بر این باورند کـه زندگی شادتری نسبت بـه قبل از این ثروت غیرمنتظره دارند. ۶۵% میگویند این پول باعث استرس و بدهکاری زیادی شده و ۲۳% به دلیل قدرت خرید برای انچه کـه دلشان میـــخواهد خوشحال هستند.

 

فرود از قله اورست با اسکای دایو

برندگان بخت آزمایی چه کارهایی انجام می دهند؟

در حالی کـه بسیاری آرزوی صعود بـه این قله نمادین ۸۸۰۰ متری را دارند تنها تعداد معدودی از افراد قادر بـه پرداخت هزینه اسکای دایو از فراز قله‌ اورست هستند. اگر یک اسکای دایور باتجربه باشید می توانید با پرداخت ۲۵۰۰۰ دلار ایالات امریکا از بالاترین نقطه پرش را تجربه کنید اما اگر تجربه ندارید هم نگران نباشید زیرا می توانید یک پرش دو نفره رابا ۳۵؛۰۰۰ دلار کشور آمریکا انجام دهید.

 

اجاره یک جزیره برای چند روز در مالدیو

آیا نیاز بـه استراحت دارید تا بفهمید کـه با مبلغ برد لاتاری چه باید کرد؟ ممکن اسـت بخواهید تجربه یک جزیره خصوصی در مالدیو را امتحان کنید. افرادی کـه این استراحت عجیب‌وغریب را انتخاب کنند بـه ۷۸ ساحل اختصاصی، ورزش‌هاي‌ آبی نامحدود، رستوران‌هاي‌ لذیذ، کلوپ‌هاي‌ زیرزمینی، اسپا و هم‌ چنین تعداد زیادی از فعالیت‌هاي‌ جذاب و خصوصی دیگر دسترسی خواهند داشت.

 

برندگان لاتاری می توانند به قطب جنوب بروند

برندگان بخت آزمایی چه کارهایی انجام می دهند؟

اگرچه بیشتر افراد تمایل بـه فرار از سرما دارند اما شاید شـما به عنوان یکی از اعضای باشگاه برندگان لاتاری بخواهید سرما از نوع قطبی را تجربه کنید. بسته بـه مدت زمان سفر و فعالیت‌هایي کـه انجام میدهید سفر بـه قطب جنوب میتواند از ۴۰؛۰۰۰ دلار تا ۱۲۰؛۰۰۰ دلار ایالات امریکا برای شـما هزینه در پی داشته باشد. این سفر کاملاً طولانی اسـت و ممکن اسـت بـه برنامه ریزی‌هاي‌ خاصی احتیاج داشته باشد.

 

۴۸% برندگان لوتو همچنان کار می کنند

برندگان بخت آزمایی چه کارهایی انجام می دهند؟

باوجود این کـه جایزه چند میلیون دلاری لاتاری بـه فرد حس استقلال مالی می‌دهد طوری کـه فکر می‌کند در تعطیلاتی دائمی بـه سر میبرند، با این حال خیلی ها هم در کاری کـه انجام می دادند سرمایه گذاری میکنند و همان‌ گونه ان را ادامه می‌دهند. بر اساس آمار، ۱۵% برندگان لاتاری شغل هاي‌ بهتری پیدا می‌کنند، ۴۵% از انها هم برای خودشان سرمایه گزاری و کارآفرینی میکنند.

 

۸۳% از برندگان لاتاری جایزه خود را با خانواده تقسیم می کنند

این آمار زیباییست، و واقعا باعث خرسندی اسـت کـه مشخص میکند برندگان لاتاری انسان هاي‌ خوش قلبی هستند.سه چهارم از برندگان ثروت خودرا با والدین، خواهر برادر و فرزندان خود قسمت میکنند. به رغم شور و همهمه ي برنده شدن در لاتاری، برندگان نهایتا در خاطرشان هست کـه ارزش هاي‌ دنیا درخانواده و دوستان خلاصه میشود.

 

۹۰% برندگان بخت آزمایی دوستان خود را از دست می دهند

در نیمه‌ي خالی لیوان «این درست اسـت کـه هر چیزی نیمه‌ي پر و خالی دارد» برنده شدن لاتاری، ۹۰% از برندگان سرخوش لاتاری دوستان خودرا از دست میدهند. در واقع این موضوع بـه واقعیتی بر می گردد کـه وقتی شـما افراد زیادی را خوشنود میکنید همیشه عده اي مخالف شـما هم وجود دارند کـه نمیتوانید انها را راضی نگه دارید.

برندگان بخت آزمایی لاتاری

جدایی از دوستان همیشه مشکل اسـت، مخصوصا وقتی دلیل جدایی فقط حسادت باشد. اگرچه یک دوست واقعی در هر شرایطی با شـما خواهد ماند، چرا کـه رابطه هاي‌ واقعی همیشه باقدرت باقی خواهند ماند. بنابر این اگر دوستی را بعد از برد در لاتاری از دست دادید غصه نخورید. در واقع برد در لاتاری جایگاه هر شخصی را در اطراف شـما مشخص میکند.

 

تنها ۱% از برندگان لاتاری زیر تیغ جراحی های پلاستیک می روند

همیشه باور بر این بوده کـه ثروت و تظاهر و خودنمایی گام بـه گام همراه هم هستند، اما آمار نشان میدهد همیشه هم اینطور نیست. در واقع تنها ۱% از برندگان لاتاری تصمیم بـه انجام عمل هاي‌ زیبایی و جراحی پلاستیک می‌شوند.

 

اکثر برندگان لاتاری به سفر می روند

برندگان بخت آزمایی چه کارهایی انجام می دهند؟

بعد از برنده شدن لاتاری، یکی از نخستین چیزهایی کـه بـه ذهن میرسد استراحت کردن اسـت. بـه همین خاطر بیشتر برندگان سفر میکنند! طبق نتایج حاصل از محاسبه، ۳۸% از برندگان ممکن اسـت مسافرت نکنند، ولی جابه‌جا می‌شوند. ۷۵% از این برندگان خوش شانس آپارتمان هاي‌ خودرا بـه خانه هاي‌ ویلایی تبدیل میکنند و ۲۴% در بيرون از کشور ملک می‌خرند.

 

۸% از برندگان بخت آزمایی فرزندان خود را به مدارس خصوصی انتقال می دهند

وقتی خانه بزرگتری خریداری شد، و همه ی اهالی تعطیلات خوبی را گذراندند، زمان سر و سامان دادن اوضاع خانه فرا میرسد، و برای ان دسته از افراد بچه دار، رسیدن بـه تحصیلات فرزند مهم‌ترین چیز اسـت. بـه همین خاطر اسـت کـه ۸% برندگان فرزندان شان را بـه مدارس خصوصی انتقال میدهند.

 

برندگان لاتاری وزن اضافه می کنند

لذت بردن از یک زندگی خوب بـه همراه خود مسائلی را هم دارد، و یکی از مسئله ها اضافه وزن زیادی اسـت. آمار گویای این اسـت کـه ۳۲% از برندگان لاتاری بعد از برد میزان زیادی وزن اضافه می‌کنند. البته این هم باعث خوشحالی اسـت کـه ۱۲% از افرادی کـه آن قدر خوش شانس بوده اند کـه در لاتاری برنده شوند، در باشگاه هاي‌ ورزشی ثبت نام می‌کنند.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت