بازیگر فیلم های پورن بودن هزینه زیادی دارد – اعترافات تامی گان پورن استار معروف!

انتشار : 30 ژوئن 2024
بازیگر فیلم های پورن بودن هزینه زیادی دارد – اعترافات تامی گان پورن استار معروف!

بازیگر فیلم های پورن بودن هزینه زیادی دارد 

تامی گان بازیگر مشهور فیلم های پورن می گوید: بازیگر فیلم های پورن بودن هزینه زیادی دارد. من برای کار با هزاران زن خوابیده ام – ولی برای من گران تمام شده است. این ستاره کهنه کار فیلم های پورن که در هزاران فیلم پورنوگرافی ظاهر شده است، می گوید که از کار خود ثروت زیادی به دست آورده است، اما شانس او برای داشتن یک رابطه “عادی” از بین رفته است.

یک پورن استار مرد معروف که در بیش از 2500 فیلم بزرگسال ظاهر شده است، می گوید که زندگی حرفه ای او به قیمت تمام شده زندگی شخصی اش تمام شده است. تامی گان به پادکستر هالی رندال گفت که روابط او با زنان به دلیل شغلش خراب شده است. تامی، 57 ساله، توضیح داد که از نظر او، صنعت پورن مانند یک بازی پوکر است.

پورن استار بودن هزینه زیادی دارد

تامی گان توضیح می دهد: «شما باید تصمیم خود را بگیرید – پول زیادی خواهید داشت، اما زندگی و روابط شما قربانی اینکار خواهد شد.» این پورن استار قبل از درگیر شدن در صنعت بزرگسالان ازدواج کرد و طلاق گرفت. سپس برای بار دوم با یک ستاره پورن همکارش ازدواج کرد. چرا که وی اعتقاد دارد که وقتی برای پول رابطه جنسی برقرار می کنید، از دید زنان خیانت محسوب نمی شود.

بازیگر فیلم های پورن بودن هزینه زیادی دارد 

این بازیگر درمورد تصمیم خود برای ورود به این حوزه گفت: قبل از وارد شدن به حوزه پورنوگرافی به خودم گفتم آیا این تصمیم درستی است؟ آیا این ایده خوبی است که از رابطه جنسی به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد استفاده کنیم؟ به هر حال من تصمیم خودم را گرفتم، اما برای من گران تمام شد. زیرا که حالا پس از سالها فعالیت در این حوزه، زندگی عادی را فراموش کردم.

زندگی شما بعد از بازی در فیلم های پورنوگرافی تغییر می کند

تامی می گوید: اینکه از خواب بیدار شوم و همسرم مرا ببوسد، کمی برای من عجیب است. همچنین، اینکه بچه داشته باشم و آنها را به مدرسه ببرم و یک زندگی عادی داشته باشم نیز برای من عجیب است. چرا که وقتی شما پورن استار هستید، زندگی تان رنگ دیگری دارد. صبح که بیدار می شوید باید با همسرتان رابطه جنسی برقرار کنید تا هر دو برای کار آماده شوید.

پورن استار بودن هزینه زیادی دارد

اما این زندگی نرمال نیست، مثل این است که یک بوکسور قبل از رفتن به رینگ بوکس، یک مسابقه در خانه داشته باشد تا برای آن تورنمنت آماده شود. همه چیز در زندگی شما به رابطه جنسی خلاصه می شود و اینکه هر روز باید با همسر یا هم خانه تان که او هم پورن استار است تمرین کنید. همچنین شما از دید مردم یک آدم مریض و کثیف دیده می شوید.

کسی نمی خواهد پا به خانه شما بگذارد و یا در میهمانی های شما شرکت کند. شما روز به روز تنهاتر می شوید و دوستان شما همگی جزو همکاران خودتان هستند. مردم به شما انگ بیمار بودن را میزنند و حتی افراد نمی خواهند با شما دست بدهند. بله، شما پول زیادی از این راه بدست می آورید، ولی زندگی عادی و اجتماعی خودتان را فدای اینکار خواهید کرد.

سختی های کار در حوزه پورنوگرافی

تامی می گوید: کار پورنوگرافی برای خیلی از مردان آرزو است. آنها فکر می کنند که می توانند تمام روز رابطه جنسی داشته و لذت ببرند. اما نمی دانند که اینکار تا چه حد آنها را خسته می کند. بگذارید یک مثال بزنم، در بسیاری از زمان ها من خسته هستم و نمی توانم فیلم بازی کنم. دختران بازیگر به سمت من می آیند و انرژی زیادی دارند، اما من به آنها می گویم که خسته هستم.

سختی های کار در حوزه پورنوگرافی

دختران جوان انرژی زیادی دارند و از نظر جنسی بسیار فعال هستند. اما وقتی شما به عنوان یک مرد فقط 1 سال در این حوزه باشید، دیگر دلتان نمیخواهد رابطه جنسی داشته باشید. دیگر به اندام زیبای آن دخترهای جوان نگاه نمی کنید و اولویت های زندگی تان تغییر خواهد کرد. فقط یک زندگی عادی، یک همسر و روابط اجتماعی نرمال را می خواهید.

من هر روز به بسیاری از دختران می گویم: الان نمی توانم رابطه جنسی داشته باشم. اینکار مرا آزار می دهد، شما اشتهای هیجان انگیزی برای رابطه جنسی دارید اما من نه. و در آخر هم باید بگوییم که اگر این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت می توانید دیگر مطالب ما از جمله مشکلات بازیگری در فیلم های خاک بر سری از زبان دیمیتری سیمستاد را بخوانید.

ثبت نام در سایت سیگاری بت